Toros Group рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Теплова гармата Ardesto IFH-02B, Замовлення №№11257

Якість товарувідмінна, обслуговування - теж відмінно! Рекомнудю цей магазини.
Romeo UA рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Припливно - витяжна установка Mitsubishi Electric Lossnay VL-100EU5-E Разом: , Замовлення №Рахунок на оплату No 3219

Магазин просто супер. Я не только забронировал, купил свой Митсубиши а попробовав его через месяц купил еще один но уже в оплату частями. Особенно хочу отметить Романа, да он реально ПОМОГ мне не попасть с покупкой но и всегда был готов помочь в мелочах
Олег Кузьменко рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Ergovent Rondo-125 U, Замовлення №БТС00000028

vandervic рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Vents 100 Солід Л, Витяжний вентилятор 100 Солід Л, Замовлення №№217 від 16.01.2024

Чудовий магазин! На даний вентилятор в магазині БТ-Сервіс була реальна знижка 500 грн!!! Замовляв товар на сайті в неділю, тому менеджер Роман зв'язався зі мною у понеділок зранку, уточнив деталі замовлення, скинув рахунок на Вайбер і я зробив проплату. Тобто покупка відбулася дуже швидко. Ще великий плюс цього магазина - це безкоштовна доставка кур'єром (!!!) та будь-якими поштовими службами. Тому магазин БТ-Сервіс рекомендую однозначно!
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи, вичерпний відгук і рекомендацію нас до співпраці. Будемо раді Вашим новим зверненням! Уточнення щодо зауваженння. Фіскальний чек видається лише при готівковому розрахунку в магазині. При оплаті рахунку фактури Вам видається квитанція в банку де Ви оплачували.
Раїса рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Осушувач повітря Roomer Smart 25, Замовлення №000086683

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Обраного мною осушувача не виявилося в наявності, тому працівником компанії Романом було запропоновано підібрати інший варіант. В процесі консультації мені був запропонований потужніший осушувач, чому я зараз рада, оскільки вибрана мною модель могла би не потягнути заданий об'єм роботи. Покупкою задоволена повністю. Магазин рекомендую! Роману вдячна, людина дійсно на своєму місці і має відмінний підхід до клієнтів!
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Шановна Раїса, дякуємо за вичерпний відгук і те що обрали наш магазин! Ми постійно працюємо над актуалізацією наявності. Просимо вибачення за незручності. Будемо раді новим зверненням.
Ірина Піценко рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Теплова гармата IFH-02B, Замовлення №000089992

Шановна Ірина, дякуємо за Ваш відгук і вибір компанії БТ-Сервіс
Мартина рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Кондиционер Osaka STV-09HH Elite Inverter, Замовлення №2140

Все зробили дуже швидко і добре! Дуже задоволені. Дякую.
Представник магазину «БТ-Сервіс»
Дякуємо за ваш відгук і вибір компанії БТ-Сервіс
Nikolay81 рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Осушувач повітря Roomer Smart 25, Замовлення №БТС00001947

Звернувся до БТ-сервіс з метою отримання рекомендації по пристрою для боротьби з вологістю повітря в приміщенні. Після детального вивчення мого питання, співробітником компаніі Романом був підібраний осушувач повітря MYCOND Roomer Smart 25. Що повністю задовільнив всі мої сподівання. Хочу висловити подяку Роману, який кваліфіковано, доступно пояснив про всі методи боротьби з вологістю, їх переваги і недоліки. Зв'язок тримав через мессенджери. Для уточнення перезвонюють. Дякую. Рекомендую.
Представник магазину «БТ-Сервіс»
Шановний Микола, дякуємо за Ваш відгук і високу оцінку Романа та компанії БТ-Сервіс.
Ольга Гудима рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Витяжний вентилятор 100 МА Л, Замовлення №10807

Такого задоволення від покупки не отримувала давно. Чудовий магазин, який я щиро рекомендую іншим. Швидкий вихід на зв'язок, ввічливе приємне спілкування, швидка відправка товару, безкоштовна дійсно швидка доставка, якісний товар по чудовій ціні (за покупку в нічний час магазин надає додаткову знижку), - чого ще можна хотіти? Вдячна, обов'язково звертатимусь ще.
Представник магазину «БТ-Сервіс»
Шановна Ольга. Нам дуже приємно отримувати такі відгуки, вони нас мотивують ставати кращими. Дякуємо за відгук і вибір компанії БТ-Сервіс
15 січня 2024 Відповісти
Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: теплова завіса ballu bhc-l06-s03, Замовлення №10384

Сподобалося: відповідність ціни, наявність

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

жахливого ставлення від магазину не очікував.обіцяли адресну доставку на 24 листопада.відпоідь менеджера вражає.(буде розбиратися 27листопада бо менеджер ні за що не відповідає і не винен про таку ситуацію.!!!запросив номер керівника фірми на що менеджер відмовив .
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
В зв'язку з завантаженням "Нової Пошти" була перенесена дата доставки без повідомлення клієнта. Приносимо свої вибачення за незручності.