Ivan Kostiuk рекомендує цей магазин
11 жовтня 2022

Купив: Котел Buderus Logamax U072-24K, Замовлення №2326

Дякую за сервіс, рекомендації та швидку безкоштовну доставку.
Юлія Соловейко рекомендує цей магазин
10 жовтня 2022

Купив: Bosh TR2000T 50SB, Замовлення №2300

Дуже задоволена, що замовила саме тут! Відправили в день замовлення (безкоштовно, як і вказано на сайті) і без передоплати. Менеджер Денис - відмінний спеціаліст: провів консультацію, був на зв'язку аж до отримання товару. Дякую!!! Рекомендую і магазин і продавця!!!
bodyakot не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 жовтня 2022

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL (WHITE) CH-S12FTXAL-WP

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Дякуємо за вибір нашої компанії та вичерпний відгук. Уточнюємо по пунктах: 1. Наявність товару означає можливість його замовлення і постачання. Терміни постачання дещо збільшенні відносно мирного часу, так як склади постачальників і шляхи доставки змінені. Вам запропоновано аналог який можливо відправити раніше без доплати. Тут ми досягли взаємної домовленості в телефонній розмові і претензії бути не може. 2. Стосовно доставки на відділення. В нас є збережена переписка де Ви надали інформацію для доставки на відділення. 3. Стосовно пульта. Пульт встановлено такий, який передбачено комплектацією і функціоналом кондиціонера і його модель інколи змінюється виробником без попередження. Перед відправкою ми товар не розпаковуємо і не можемо це перевірити. Пульт, який ви отримали, наданий виробником і повністю відповідає функціоналу вашого кондиціонера.
1. Я не виставляю претензії але коли клієнт бачить на сайті (Є В НАЯВНОСТІ) він очікує що товар знаходиться у вас і може бути відправлений в невеликий термін запропонованими службами доставки. З вами це було не так. Якщо б було написано (В НАЯВНОСТІ* і нижче *-товар може бути доставлений зі складу виробника, орієнтовний час доставки уточнюйте) - то цього пункту тут не було б. 2. Погоджуюсь, я сам підтвердив доставку на відділення НП коли мені телефонували і запитали на яке відправляти, бо не хотів витрачати час на уточнення і суперечки щодо того що при замовленні вказав кур'єрську доставку. 3. Дякую за відповідь тут, ви б могли написати мені теж в нашій переписці в вайбері одразу. Претензій не маю. Товар якісний.
5 жовтня 2022 Відповісти
brox рекомендує цей магазин
2 жовтня 2022

Купив: Blauberg Sileo Design 100

Співробітник магазину зробив гарну ціну і вчасно відправив вентилятори новою поштою. Цілком задоволений співпрацею.
Анна Галай рекомендує цей магазин
2 жовтня 2022

Купив: Котел Baxi Eco 4s

Дуже відповідальний продавець. Вразило те, що на зв’язку навіть у вихідний день. Відправили швидко, на усі запитання відповіли. Дякую!
Olena Sutkova рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Теплова завіса електрична КЭВ-9 П 2011 Е код 8516299100

Владислав Чемерис рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Рекуператор Blauberg Vento Expert A100-1 S11 W V.2

Відправили швидко, товар відповідав очікуванням. Зробив вже наступне замовлення, магазин можу сміло рекомендувати. Ну і бонус у вигляді безкоштовної доставки порадував.
Артем Артемов рекомендує цей магазин

Купив: Кондиціонер Bosch CL3000i RAC 3,5 кВт, Замовлення №62

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Людмила Глюза рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: Водонагрівач Atlantic O\'PROP VM 080 D400-1-M та кондиціонер побутовий Midea AG DC Inverter AG-07N8C, Замовлення №1946

Перший раз замовляла в цьому магазині. Була акція на кондиціонери, тому дуже хвилювалась чи справді все так. Проте, все пройшло чудово. Окрім того, що дуже ввічливий менеджер, що все підказав і відповів на всі питання. Оформлення легке, швидко відправили і я отримала товар. Так у них ще є чудовий бонус, доставка була безкоштовною.
Nvinnytska рекомендує цей магазин

Купив: Водонагрівач Drazice OKHE ONE 100, Замовлення №1932

Спасибо менеджеру, который помогал мне, оформил и оперативно был доставлен мне бойлер.