Артур Крупник рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: Конвектор Atlantic F119 CMG TLC/M2 1500W, Замовлення №3219

Замовлення робив у даного продавця вперше. Замовляв конвектор Atlantic F119. Замовлення прийшло швидко. Ціна нормальна. Якістю як товару, так і зворотнього зв'язку від магазину задоволений повністю. Все доїхало цілим та працює. Дякую магазину. Можу рекомендувати.
Ruslan Khudiev рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: Bosch Tronic TR 1100 21 B

Быстро, качественно, недорого. Рекомендую
Геннадій Пашко рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Купив: Cooper&Hunter CH-S09FTXE-NG

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Зробив замовлення, товар отримав, рекомендую. Сподобалось те, що безкоштовна доставка! Великий + за це!
Катерина Сила рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Купив: Електронасос Водолій БЦПЭ 1,2 - 12У, Замовлення №БТС00001589

Моє перше замовлення було у травні, за три місяці роботи насоса лише позитивні відгуки, ніяких проблем чи нарікань. Зараз купувала насос для батьків. Хочеться відзначити компетентність, доброзичливість працівників та дуже швидку роботу, адже насос відправили у день замовлення)
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Катерина, дякуємо за ваш відгук, звертайтесь ще!)
Alexander Solodukha рекомендує цей магазин
15 серпня 2022

Купив: Protherm Ray 14KE/14

Усе було швидко та зручно, наявність та ціна товару відповідала заявленій. Уважний менеджер Роман, задоволений його роботою більше, ніж на 100%. Рекомендую цю компанію.
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Олександр, дякуємо за ваш відгук, звертайтесь ще!)
Victor рекомендує цей магазин
14 серпня 2022

Купив: Bosch CL3000i RAC 3,5 кВт, Замовлення №БТС00001270

Заказывал 2 кондицинера в разное время. 2 раза сработали четко. Кстати, кондер Бош был только у них. До этого 3 магазина нет в наличие. Спасибо за сотрудничество!
Karino4ka87 рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Обогреватель Атлантик эссеншиал 17

Все очень хорошо организованно, приятный менеджер Роман
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Каріна, дякуємо за ваш відгук, звертайтесь ще)
Святослав Король рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Фільтр для механічної чистки води

Дуже задоволений роботою з компанією БТ "Сервіс". Особливо вдячний менеджеру Роману, за оперативну обробку мого замовлення. З даною компанією знайомий вже давно, купив у них вже 7 кондиціонерів, опалювальне обладнання, користувався сервісом монтажу та чистки, рекомендую всім звертатися і замовляти саме у них. Співвідношення ціна та якість дуже вигідне для клієнта. Велика подяка керівництву компанії, за те, що у такі складні часи роблять знижки своїм клієнтам!
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Шановний Святослав, Дякуємо за рекомендацію і детальний відгук.
Екатерина Лапий рекомендує цей магазин
12 серпня 2022

Купив: Конвектор

Замовляла конвектор. Дуже задоволена і оперативністю замовлення і швидкістю доставки. Щиро дякую
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Катерина, дякуємо за ваш відгук, звертайтесь ще)
Елена Зарванская рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Купив: Спліт-система Midea Forest DC AF8-07, Замовлення №1347

Замовляла кондиціонер Midea, обслуговуванням в компанії задоволена на 100% - ввічливе консультування, швидке оформлювання заказу, ціна відповідає сайту, оперативна доставка та монтаж. Через місяць використання кондиціонером виявився заводський брак, звернулася в компанію БТ Сервіс. Менеджер Роман відразу оформив звернення, вже наступного дня приїхали спеціалісти з сервісного центру виробника і замінили деталь. Окреме дякую Роману за швидке вирішення проблеми!
Відповідь представника «БТ-Сервіс»
Шановна Олена, Дякуємо за розгорнутий відгук і Ваш вибір.