Ціна збігалась із заявленою на hotline
Дмитро не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Хотів купити: Реле напруги ZUBR D2-32 Red

Не зміг купити товар, оплатив одразу онлайн. Мене спочтку муружили тиждень, сказавщи що затримується товар. Потім сказали що приїхав товар зі складу поламанний. Пиши заяву на повернення коштів інакше кошти не поврнемо. Іншого товару не має. Номер замовлення на сайті 562342 - Реле напруги ZUBR D2-32 Red. Дякую за витраченний час і гроші так як ціна на відповідний товар виросла на 30% за це тиждень в середньому.
Антон рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Акумуляторна батарея KUNG LONG WP7.2-12 (12В, 7.2Агод), Замовлення №562651

Заказал 4 аккумуляторные батареи для ИБП. Доставили на следующий день, заказом довольный
DntGoof не рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: вентилятор, Замовлення №561972

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Не можливо дозвонитися, товару нема, гроші списані, хоча сайт пропонує ще раз сплатити
Відповідь представника «CAN.UA»
DntGoof, вітаємо і просимо вибачити нас за непорозуміння. Нам дуже шкода, але ми не змогли виконати Ваше замовлення, вентилятори розпродані. Гроші були заблоковані платіжною системою до моменту підтвердження і були «розблоковані» 20 липня, коли ми отримали відмову від нашого постачальника. Вибачте, нас будь ласка, за втрачений час і невиконане замовлення. Ми кілька разів намагалися поговорити з Вами, пояснити і вибачитися, але додзвонитися не вдалося, на жаль. Будь ласка, повідомте, чи повернулися гроші на Ваш рахунок (точніше, перевірте баланс). Сподіваємося, що наразі все добре. Залишаємося на зв'язку поки це необхідно. Вибачте, будь ласка, ми розуміємо Ваші почуття і шкода, що Ваш настрій зіпсований. Намагатимемося наступного разу виконати Ваше замовлення без жодних перешкод і будемо вдячні, якщо Ви подаруєте нам ще один шанс. Бережіть себе, будь ласка. Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Юрий рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: ARCTIC M2 Pro Silver, Замовлення №559440

Увидел на сайте производителя эту новинку и сразу заказал (потому что в дизайне их нового кулера Freezer 36CO). Было несколько магазинов, в Кэне оказалась оптимальная цена и одна из самых дешевых доставок вышла. Доставили как и обещали по дате. Вроде как всем довольны.
Відповідь представника «CAN.UA»
Юрію, дякуємо за довіру і дружню рекомендацію! Для нас дуже важливо відчувати, що все добре, що наша робота приносить користь і задоволення! Дякуємо, що поділилися своїм досвідом і настроєм, вийшло як мікро-документальний фільм. Наче прості речі, прості слова, а нам дуже приємно! Бажаємо Вам гарного настрою! Хай щастить! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Все буде Україна!
Представник магазину «CAN.UA»
Друзі, вітаємо! Ми обрали цей незвичайний і неочікуваний спосіб для звернення, тому що сподіваємося, що цей коментар прочитають наші постійні і нові клієнти, ті, хто намагатиметься зробити замовлення у нас найближчим часом. Ми звертаємося до всіх вас із проханням вибачити нас за очікувані незручності для вас найближчого тижня і, можливо, довше. Наша робота частково паралізована і ми намагаємося якнайшвидше налагодити роботу нашого магазину у Дніпрі і скасувати дуже значні пошкодження, які нанесла пожежа. Це сильний удар для нас. Нам дуже складно, більш за все - морально. Просимо вас із зрозумінням віднестися до можливих затримок і некоректної роботи. Ми намагаємося відновити помешкання, звʼязок і доставки якнайшвидше. Будь ласка, дайте нам час. Будемо дуже вдячні, якщо ви наразі підтримаєте нас своїм терпінням, спокоєм і добрим словом (навіть подумки). Це дуже допоможе нам витримати ще одне з багатьох випробувань, які зазнала наша команда. Ми не збираємося здаватися і цього разу. Все буде добре. Все буде ще краще, ніж було. Все буде Україна!
2 липня 2024 Відповісти
Viacheslav рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Mibrand MRIYA 20000MAH 20W YELLOW (MI20K/Mriya), Замовлення №559378

Відповідь представника «CAN.UA»
В’ячеславе, дякуємо за довіру і дружню рекомендацію! Нам дуже приємно, що Ви задоволені покупкою. Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай щастить! Все буде Україна!
Владимир Путя не рекомендує цей магазин
17 червня 2024

Хотів купити: Реле напруги DigiTOP VP-10AS

Добрый день. Заказал реле напряжения Digitop vp-10as (мой заказ 556625 3июня) несколько раз им перезванивал, сказали: "надо ждать смс" и уже две недели жду .
Відповідь представника «CAN.UA»
Володимире, вибачте нас, будь ласка! Виправдань немає. Нам дуже шкода, що ми повністю «провалили» Ваше замовлення. І проблема не лише у тому, що завдяки непередбачуваній роботі одного з наших постачальників останнім часом ми не вперше зриваємо строки постачання товарів нашим клієнтам. Проблема у тому, що Ви, наш клієнт, відчуваєте себе покинутим і перебуваєте у інформаційному вакуумі замість того, щоб отримувати від нас інформацію про затримку так часто, наскільки це можливо, хоч кожного дня. Інформацію про стан замовлення або прохання відмінити замовлення. Проблема у тому, щоб не боятися сказати Вам, що на превеликий жаль, наші плани по поставці зірвані, тому що ми очікуємо всі ці дні на поставку, але і на сьогодні реле недоступні. Це дуже неприємне повідомлення, але це правдиве повідомлення, яке зніме напруження. Невизначеність бісить. Це правда! Будь ласка, вибачте нас за марні сподівання, за довге-довге очікування, за Ваш вкрай зіпсований настрій. Вибачте, що ми не проінформували Вас раніше і не надали можливість прийняти рішення: очікувати чи відмовитися. Тримати у курсі, своєчасно сповіщати про стан замовлення - це наш обов'язок, який ми виконали на двійку. І те, що ми сподівалися «на краще» і вкрай хотіли дочекатися на добрі новини - не знімає з нас відповідальності. Вибачте нас, будь ласка, за даними на сьогодні, ми все ще не можемо виконати Ваше замовлення і не можемо більш давати обнадійливі обіцянки. Ми зрозуміємо, якщо Ви більш ніколи не захочете мати з нами справу. І якщо не зможете пробачити нас. Нам дуже шкода. І все ж ми маємо надію, що ми зможемо довести, що мати справу з нами можна, і ми з радістю виконаємо Ваше наступне замовлення, якщо Ви подаруєте нам такий шанс. Ми зателефонуємо Вам ще раз вранці аби вибачитися не тільки на цій сторінці, не тільки літерами, але й голосом і словами. Ми зробимо акцент на тому, яких неприємних вражень доставило Вам це замовлення і спробуємо компенсувати нашу провину спеціальною ціною на наступне Ваше замовлення. Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Владислав Коваль не рекомендує цей магазин
11 червня 2024

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Glacier Grey (BHR5194GL), Замовлення №545382

Відповідь представника «CAN.UA»
Владиславе, нам дуже шкода, вибачте нас, будь ласка. У скарзі записано, що «правий навушник грає тихіше». Про непрацююче шумопоглинання і зникнення звуку ми не знали. На жаль, сервісний центр нашого постачальника відмовив у гарантійному обслуговуванні, і логістика теж зайняла багато часу. Вибачте нас, будь ласка, за втрачений час і витрати на відправку. Навушники якісні і недешеві, і хотілося повернути їх не бездоганної роботи. Розуміємо Ваші почуття і розчарування абсолютно. Вибачте. Намагатимемося, аби наступна Ваша покупка у нас була вдалою від початку до фіналу. Нам дуже хочеться відновити Ваш настрій. Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай щастить! Все буде Україна!
c-max рекомендує цей магазин
9 червня 2024

Хотів купити: Прождал заказ 5 дней, все кормили завтраками, даже не хотят звонить, а когда клиент уже созрел пред, Зовнішній акумулятор (павербанк) ACL PW-55 50000mAh Black

Відповідь представника «CAN.UA»
c-max, вітаємо! Будь ласка, напишіть детальніше про проблему, Без номеру замовлення чи реального імені ми не можемо ідентифікувати Вас і пояснити, що сталося. Чекатимемо на номер замовлення і деталі. Хай Вам щастить! Гарного недільного вечора
Представник магазину «CAN.UA»
Доброго дня! Вибачте, так, ми знайшли інформацію про Ваше замовлення. На жаль, нам довелося чекати на повторну поставку білого павербанку від постачальника, ця повторна поставка була із затримкою, ще й на фоні підвищення ціни. Це правда, що то є не Ваша проблема: і всі ці пригоди з повторною поставкою через неналежну якість павербанку, і затримка поставки, і підвищення ціни. Нам дуже шкода, що Ви втратили свій час і настрій. Вибачте нас, будь ласка. Дякуємо за Ваш відгук, завдяки йому до вирішення проблеми змогла долучитися наша служба підтримки клієнтів, і нехай із запізненням, але Ви наразі з необхідним пристроєм. Дякуємо, що погодилися на павербанк чорного кольору, і сподіваємося, що персональне збереження початкової ціни відновило Ваш настрій хоча б трошки. Ми намагалися якнайшвидше виправити ситуацію, але реакція була «не миттєвою» і з моменту Вашого замовлення понеділка 3 червня до середи 12 червня, коли Ви його отримали, пройшло занадто багато часу, ми розуміємо. Вибачте. Дякуємо за розуміння і терпіння і сподіваємося наступного разу виконати Ваше замовлення бездоганно. Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
15 червня 2024 Відповісти
c-max відповів на коментар CAN.UA
Дякую, що визнали свою помилку і виправили її. Дуже задоволений персоналом магазину. Рекомендую магазин.
15 червня 2024 Відповісти
Натали Дор рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Купив: Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 4 TB (TS4TSJ25M3S), Замовлення №557283

Дякую магазину, за швидке виконання замовлення. Дуже рекомендую!
Відповідь представника «CAN.UA»
Наталі, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Дуже приємно читати і знати, що Ви задоволені покупкою. Бережіть себе, будь ласка, і свій гарний настрій - теж! Хай Вам щастить! До зустрічі! Все буде Україна!
София Таран рекомендує цей магазин
7 червня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TOTOLINK N300RT, Замовлення №556913

Відповідь представника «CAN.UA»
Софіє, дякуємо за довіру і приємну рекомендацію! Бажаємо гарного настрою і вдалих покупок! Чекатимемо на нові зустрічі! Хай Вам щастить! Все буде Україна!