DzhuraHOH не рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Хотів купити: Рушникосушарка Mario Тристар-I 510x445 2.3.0500.11.P

На всі товари найнижчі ціни, але в наявності - 0
BlackAlex не рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Хотів купити: Рушникосушка Mario Стандарт НР-І 1090х530/150 електр. л/п, Рушникосушарка Mario Стандарт НР-І 650x430/150 2.3.0204.10.P

Заказал 2 полотенцесушителя, прошло более недели - никто не перезвонил, заказ ушел в никуда.
Валентин Dreyk не рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Хотів купити: Обігрівач Tesy CB 2512 E01 R

Дзвонив, дізнавався чи можно купити цю модель - сказали, що можно и щоб зробив все через сайт. Я все зробив, ніхто не зв'язався зі мною. На наступний день телефоную и виявляється, що цей сайт у них не актуальний і взагалі вони не можуть на нього зайти.
Раиса Мечта рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Плита газова однокамфорна CAMPINGAZ Camp'Bistro 3 (2000038753), Замовлення №2000038753

Купувала газову плитку в цьому магазині. Обслуговуванням задоволена. Товар відповідає заявленим характеристикам. Прийшов швидко, цілий.
Maksym рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: MITSUBISHI HEAVY SRK20ZSPR-S, Замовлення №000094

Tatyana Skorobogatova рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: MIDEA AG-07N8C2F-I/AG-07N8C2F-O, Спліт-система Midea AG (2020) AG-07N8C2F-I/AG-07N8C2F-O, Замовлення №11314

Задоволена обслуговуванням цього магазину. Досить швидко перетелефонували після оформлення замовлення. Товар відповідає заявленим характеристикам. Зробили гарну знижку) Домовились про доставку та монтаж. Рекомендую!
Влад Мельник рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Winner (Inverter) CH-S12FTX5, Замовлення №1

Купував кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTX5. Все пройшло досить оперативно без заминок, забрав в той самий день зі складу. Пронсультували по аналогах. Як я зрозумів є також монтаж від магазину (але мені не знадобилось) Рекомендую магазин
Техноопт Кременчук не рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Хотів купити: Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-EF35VGKW/MUZ-EF35VG , Спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-EF35VGKW/MUZ-EF35VG

Якщо хочете витрати свій час марно - то замовте товар в данному магазині...Але сам е цікаве те що грощі сплачені за товар не поспішають аж ніяк повертати (сума немала 37000 грн). На все є відмовки типа керівник погоджує - бухгалтерія проплачує дайте картку дайте IBAN І ТОМУ ПОДІБНЕ а грошей нема прийдется їхати на офіс спробувати вирішити питання на місці. Це просто якийсь жах з такою ситуацією стикаюся уперше. Однозначно не раджу цей магазин
Nik Art рекомендує цей магазин
30 листопада 2022

Купив: Genergy Limited 3000

cl0ne рекомендує цей магазин
23 жовтня 2022

Купив: Конвектор Термія ОПТІМА+ ряд ED ЕВНА-1,5/230С2Н(мб), Замовлення №10985

На сайті модель конвектора вказана з індексом "мби", однак продається з індексом "мб" (якого немає на сайті виробника). Дякую менеджеру за пояснення того, що єдина відмінність між ними лише у типі основи для опор. Не є критичним у даному випадку, але дещо вносить плутанину. Дещо неочевидним є те, що посилання на особистий кабінет клієнта у самому низу сторінки.