Ціна збігалась із заявленою на hotline
Елена Матвеева рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 8/256GB Yellow, Замовлення №2070

Вже не вперше купую смартфон в цьому магазині. Товар в наявності, отримала покупку вчасно, в новому робочому стані, з чеком та гарантією. Спілкування щодо покупки було дружнім та професійним. Дякую!
coment рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A55 5G 8/128GB Awesome Iceblue (SM-A556BLBA), Замовлення №1997

Все чітко. Менеджер гарно проконсультував. В четвер замовив, в понеділок забрав. Покупкою задоволен
Умберто Панса рекомендує цей магазин
24 липня 2024 На модерації

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №2013

Швидко обробили замовлення, швидко відправили. Рекомендую
Александр Гит рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 12 16/1TB Silky Black, Замовлення №1944

Все актуально,быстро отправили. Коробка запечатана, установлена глобальная прошивка, регион на блокировку CN, в комплекте к азиатской зарядке положили переходник.
Матвей Багров рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Xiaomi readme note 13 pro plus, Замовлення №1973

Все швидко прийшло. Товар запакований, упаковка цілісна. Все ок
Anna Putilova рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Yellow (SM-S928BZYH), Замовлення №2032

Замовила і в той же день забрала. Все прекрасно.
22 липня 2024 Відповісти

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 12/512GB Black, Замовлення №1885

Топовый магазин!
Володимир Бух рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Розумна розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 Wi-Fi (BHR6868EU / ZNCZ302KK), Замовлення №1847

Оперативно доставили, плюс оригінальний пакетик в подарунок.