Ціна збігалась із заявленою на hotline
Andrii_B не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Готова СВО Be Quiet! Silent Loop 2 280mm (BW011), Замовлення №1397893

Мда. Хотел купить в этом магазине видеокарту, но почитал отзывы о возврате товара и понял, что лучше в другом месте деньги потрачу. Спасибо Вам.
24 липня 2024 Відповісти
Таня Кузів рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Монітор Philips 27, Замовлення №1390331

Брала у вас товар, дуже задоволена якістю та сервісом. Особливо, дякую консультанту Андрію , який надавав конкретні відповіді на всі питання та допоміг обрати саме те, що шукаю. Спасибі за перевірку на пікселі і за знижку на монітор з битим пікселем. Звертатимусь ще!!!!
Ян рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Корпус та перезбірка, Замовлення №1394472

Дуже приємний співробитнік, зробив все швидко та оперативно, а також надав якісну консультацію по кращому обслуговуванню пк. Рекомендую цей магазин! Краще нього бути не може)
Evgeha не рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Зарядная станция Choetech BS002-V2 300W 299.5Wh, Замовлення №№1392323

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Купила весной последнюю станцию по низкой цене 4115 грн 300 W. Гарантия 24 месяца. Первый раз включила летом, когда отключения света были на 6 ч. Через несколько дней вышла из строя розетка 220 V. В сервисном центре списали станцию. Варианта кроме возврата 4115 грн нет. Сейчас такая станция стоит 12000 грн.
Сергій Яремчук рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Кабель ATcom DisplayPort-DisplayPort 1.8m v1.0 (16121); SSD-диск Samsung 990 PRO V-NAND 3-bit MLC 2T, Замовлення №№1379583

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що підтримуєте нас відгуком! Нехай покупка тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Random Human рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Лінійно-інтерактивне ДБЖ EnerGenie EG-UPS-B650, Замовлення №№1385642

Вперше купували в Телемарті і були приємно вражені якістю сервіса і підтримки споживачів! ДБЖ, що купували, не підійшов за потужністю, та Телемарт повернув гроші вже наступного дня після отримання посилки. Окремо хочеться згадати привітність оператора, з яким було дуже приємно спілкуватись.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук! Нам дуже важливо знати, що навіть коли товар не влаштував Вас за характеристиками, ми все одно змогли залишити у Вас приємні враження від нашого обслуговування. Особливо приємно, що Ви відзначили привітність нашого менеджера! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Genshi рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: Відеокарта ASUS TUF-RTX4080S-O16G-GAMING, Замовлення №1392025

Сьогодні купив відеокарту RTX 4080 в TELEMART.UA і здав свою стару RTX 3070 по Trade-In. Все пройшло дуже швидко і якісно перевірили відеокарту буквально за годину часу. Продавець Андрій був супер - все оформив оперативно і без проблем. Дуже задоволений сервісом!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук з фото! Ваш ПК з новенькою відеокартою виглядає просто чудово! Раді, що Ви скористалися нашою послугою Trade In та відзначили роботу нашого спеціаліста! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Дмитрий Стовбур не рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Блок живлення CHIEFTEC ATMOS PCIE5 850W (CPX-850FC), Замовлення №1379070

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук! Ми перевірили, що відбувалося з Вашим замовленням. Нам дуже прикро, що виникла така складність. Що стосується бонусів у Вашому замовленні, повністю погоджуємось, тут була технічна складність, через що не вдалося їх застосувати. Цей момент ми обговорили з Вами в розмові та сподіваємось що нам вдалося порозумітися. Що стосується блоку живлення. Пристрій Ви отримали запакований в заводську плівку, тобто він був абсолютно новий. Згідно з висновком, що ми отримали від авторизованого сервісного центру виробника, пристрій не мав заводського браку, тобто не був пошкоджений на виробництві. Наразі блок живлення придатний до використання, цей момент ми також обговорили з Вами в розмові. Щиро перепрошуємо, за складнощі, що виникли та сподіваємось на Ваше розуміння! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Vitalik Shelest рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Ігровий пк, Ігровий ПК EVOLVE CyberPart Gold 3H+, Замовлення №1390867

Покупкою задоволенний,все оперативно та вчасно,особливий респект консультанту Зенону,майстер своєї справи.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук! Нам неймовірно важливо знати, що Ви залишилися задоволені покупкою! Особливо раді, що наш спеціаліст зміг залишити у Вас приємні враження! Бажаємо Вам приємного користування, та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
User48163475 рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4060ti-O8G, Замовлення №1388973

Хороші ціни
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук! Раді, що змогли потішити Вас приємними цінами. Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA