Вова Бабій рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 7600X, Замовлення №1298758

Vlad Vlad 4V Records рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: ОЗУ G.Skill DDR5 48GB (2x24GB) 8000Mhz Trident Z5 RGB (F5-8000J4048F24GX2-TZ5RK), Замовлення №1300854

Сервісні звернення відпрацьовуються дуже швидко
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук! Для нас дуже важливе кожне сервісне звернення від наших клієнтів та наша команда старанно працює, щоб вони були оброблені вчасно! Нам дуже приємно, що Ви відзначили швидкість обробки! Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Mykhailo Viktorovich Levytskyi рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: ОЗП Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz FURY Beast Black (KF432C16BBK2/16), Повітряне охолодження Pure Rock 2 FX (BK033), Замовлення №1301859

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за готовність нас рекомендувати! Нехай покупка тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
денис самара рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Корпус NZXT H5 Flow Tempered Glass без БЖ (CC-H51FW-01) White, Замовлення №№1291717

Корпус відправили навіть раніше ніж обіцяли, все ціле, співпадає із описом на сайті, рекомендую)
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук з фото, та за те, що рекомендуєте нас! Раді, що змогли потішити Вас швидкістю доставки та якістю товару! Гарний вибір! Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
HH DD рекомендує цей магазин

Купив: SSD накопичувач NV2 1 TB (SNV2S/1000G), Замовлення №1303485

Дуже задоволений покупкою M2 SSD в цьому магазині. Здав по трейд іну карточку, оцінили в хорошу ціну. Все було зроблено швидко та професійно. Був здивований якістю обслуговування, продавець Микола з магазину у Львові біля форуму надав чітку інформацію, відповів на всі питання, та дуже оперативно все зробив, як з оцінкою товару так і з передачою його мені і товар виявився відмінною якістю.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук! Особливо приємно, що Ви оцінили якість обслуговування в нашому шоурумі та відмітили роботу нашого спеціаліста! Раді, що змогли приємно вразити Вас нашою послугою Trade In та якістю товару! Бажаємо Вам тільки приємних покупок та з нетерпінням чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
AntonF рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Пам\'ять для настільних комп\'ютерів Corsair 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Vengeance LPX Black, Замовлення №1284996

мне все очень понравилось) рекомендую
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук, та за те. що рекомендуєте нас! Раді, що змогли задовольнити Вас рівнем обслуговування! Нехай пристрій слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
VladZio 0826 рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач 980 PRO 1 TB (MZ-V8P1T0BW), Пам'ять для ноутбуків 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Impact (KF432S20IBK2/32), Замовлення №1301451

Дуже рекомендую даний магазин, неодноразово обирав його за хорошу якість товарів та обслуговування. Окрема подяка продавцю-консультанту Миколі (Львів, магазин вул. Під Дубом, 4) за завчасне виконанням замовлення!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук та за те, що рекомендуєте нас! Особливо приємно, що Ви відзначили роботу нашого спеціаліста, для нас це дуже важливо! Бажаємо Вам тільки приємних покупок та з нетерпінням чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Руфусь «Руфусь» рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 3060 Gaming OC 12288MB (GV-N3060GAMING OC-12GD 2.0), Замовлення № 1302418

Купили в магазині GeForce RTX 3060 на вул. Під Дубом, 4а, коли повернулись до дому, відеокарта не виводила зоображення, повернулись в Телемарт, далі консультант Микола допоміг встановити і вирішити проблему (біос на мат платіGA-Z77X-UP4 TH (rev. 1.0) не хотів стартувати з 3060, вирішилось оновленням біоса), за що йому дуже вдячні. Враження про магазин хороші, прекрасне обслуговування.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук з фото! Так, дійсно, залежно від Вашого обладнання, щоб пристрій працював коректно інколи треба оновити BIOS. Раді, що наш спеціаліст зміг допомогти Вам вирішити питання оперативно! Бажаємо, щоб всі Ваші покупки були тільки вдалими! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Макс Пилипенко рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор 55OLED718/12, Замовлення №1299063

Ребята как всегда держат сервис на высшем уровне. Телевизор отправили быстро, приехал без брака, помогли по телефону с настройкой там где были проблемы. Новая почта потеряла чек и гарантийный талон, так их отправили отдельным заказом курьером. В общем как всегда рекомендую, на данный момент это один из лучших магазинов электроники в Украине.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні за відгук! Нам дуже важливо знати, що ми змогли зробити Вашу покупку приємною попри складнощі з документами. Дякуємо, що оцінили наш сервіс та якість товару! Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Rem1ke рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Asus ROG Strix GeForce RTX 4080 OC 16384MB (ROG-STRIX-RTX4080-O16G-GAMING), Замовлення №1296714

Чудовий магазин, кращі ціни на комплектуючі, оплата частинами майже на все. Рекомендую!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук та за готовність рекомендувати нас! Нехай покупка тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA