Дизельне Паливо не рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: Бензинова мотопомпа HYA 53 для химикатов, Замовлення №Рахунок на оплату № 1231

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Максим не рекомендує цей магазин
22 січня 2023

Хотів купити: Дополнительная батарея для зарядных станций BLUETTI B300

Сделал заказ больше месяца назад. Прочитал предупреждение, что обработка заказов может занимать до пяти дней. Однако прошло больше месяца, и мне до сих пор никто не перезвонил. Сегодня зашёл проверить — тот товар отображается в наличии, цена такая же, как на момент заказа, но, видимо, магазин не горит желанием продавать.
Євген Гриф рекомендує цей магазин
22 січня 2023

Купив: Konner&Sohnen KS 4100iEG, Замовлення №ХС000002116

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Руслан Микицький рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: шурупокрут TexAC-01-160DFR, Замовлення №259434

Незважаючи на минулорічні негативні відгуки , усе пройшло ідеально. Зранку замовив і на наступний ранок товар прибув на пошту. Гарантійний лист у наявності, усе ціле і працююче.
Eduard рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Купив: Зарядна станція TigFox T500, Замовлення №ФЧ000000462

Про Сторгом дізнався, завдяки колегі з бізнесу. Рекомендував тутешній сервіс. Зв'язався із менеджером. Не дуже сподобалося, звісно, що важко дозвонитися. З іншого боку, про це пишуть прямо на сайті. Можна зрозуміти нагрузку хлопців у такий час! Після зізвону все вже пішло набагато швидше - відправили зарядну станцію за потрібною адресою, всі інструкції, що додаються, є, гарантії є. Я задоволений. Побажаю успіхів хлопцям!
Oleksii Stohov не рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Інверторний газовий генератор Konner&Sohnen KS 2000iG S, Замовлення №ПЛ000000155

Проплатив 27.08.22 Набір для відведення вихлопних газів Tornado (27 * 34). Згодом з'ясувалось, що на складі його немає. Навіть на вайбер тримати в курсі, коли з'явиться - непосильний тягар.... 4 місяці пройшло, гроші не повернули. Компанія НЕВІДПОВІДАЛЬНА та НЕКЛІЄНТООРІЄНТОВАНА однозначно НЕ рекомендую, купляйте краще у конкурентів.
GHOST SNIPER не рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Хотів купити: Інверторний бензиновий генератор KD683

Замовлення прийнято 12.12.2022 до тепер 21.12.2022 немає ні товару ні зворотнього зв'язку. Замовлення так і не оброблене і не скасоване. Не зрозуміло магазин працює чи ні. На сайті товари є.
pachypodium не рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Хотів купити: Ліхтар кемпінговий Fenix CL30R чорний

Alex Gorodok не рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Хотів купити: Зарядний пристрій Hyundai HY 410

Робив 2 рази замовлення на цьому сайті, ніразу не перетелефонували. Зворотнього звязку немає взагалі. Нікому не рекомендую цей магазин. Тільки місце в стрічках гуглу займає. Обман покупця, який замовив і чекає на зворотній звязок, а зним ніхто не звязується.
Bohdan fedorko рекомендує цей магазин
16 грудня 2022

Купив: Замовлення №ХС000007756

Щодо Сторгом - зауважень не маю. Хлопці спрацювали на відмінно, менеджер Євгеній все дуже детально розповів. На всі запитання відповів, порекомендував що краще замовити під наші потреби. Дякую! Замовляли зарядну станцію Bluetti.