Ціна збігалась із заявленою на hotline
Андрій Лімін рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №КАВ00001153

Дякую Володимиру за роботу і відношення до покупців. Оперативно вирішує питання, завжди на зв'язку - тільки позитивні враження. Те саме стосується водя, який доставив замовлення. Дякую за співпрацю!
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня Андрій. Дуже вдячні вам за гарний відгук та класну оцінку роботі менеджера Володимира. Дякуємо за довіру та бажаємо приємного користування станцією.
Maria Zadorozhnyuk рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №СТ000032864

Менеджер Володимир якісно виконує свою роботу.Оперативно відповідає на повідомлення. За товар оплатила повністю.До магазину моє замовлення прибуло в указаний термін. Через два дні відправили мою зарядну станцію в ідеальному стані.Все нове,все запаковано,повна комплектація. Задоволена товаром на всі100%. Будемо тестувати)
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня Марія. Дуже вдячні вам за гарний відгук та класну оцінку роботі менеджера Володимира. Дякуємо за довіру та бажаємо приємного користування станцією.
Олександр Мигас рекомендує цей магазин
20 липня 2024 На модерації

Купив: Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) MaXpeedingRODS MXR3500S Dual Fuel, Замовлення №366474

Гарна робота. Менеджер Володимир 100% на своєму місці. Так тримати.
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня Олександр. Дуже вдячні за гарний відгук та оцінку роботи менеджера Володимира. Дякуємо за довіру та бажаємо приємного користування.
Max Gafovskiy рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №457685061

Замовив зарядну станцію по передзамовленню. Менеджер магазину одразу попередив, що термін доставки складе 2-3 тижні. За два тижні товар вже був на місці, і хоч на той момент вартість товару на сайті зросла, ніяких доплат не було. Хочу подякувати працівникам магазину за виконану роботу.
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня. Дуже вдячні за гарний відгук та рекомендацію. Ми стараємось, щоб клієнт завжди був задоволений і дякуємо за розуміння, що потрібно було почекати в зв'язку з ажіотажем.
fed 100 рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №362268

Рекомендую продавця. Ціна на товар виставлена по совісті, хлопці не намагаються урвати, використавши тяжкий для всіх час. Так, прийшлось дати передоплату і почекати 10 днів. Але це прийнятно, враховуючи ажіотаж навколо такої групи товарів. Особлива подяка моєму менеджеру Вадиму, який професійно прослідкував всі етапи замовлення. Документи на товар і гарантійний талон присутні.
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня. Дуже вдячні за гарний відгук та дякуємо за розуміння ситуації з ажіотажем. Завжди раді допомогти.
Павло Кир'янов рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №МС000000061

Файна крамниця, та ввічливий менеджер Володимир. Допомогли з придбанням зарядної станції за адекватну ціну. Навіть доставка до Дніпра була за рахунок крамниці. під час затримки пропонували повернути кошти. 100% рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня Павло. Дякуємо за рекомендацію нашого магазину та вдячні за розуміння в зв'язку з ажіотажем. Приємного користування станцією та чекаємо до нас за новими покупками.
vasiakit рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Бензиновий генератор Hyundai HHY 3050FЕ, Бензиновий генератор Hyundai HHY 3050FE, Замовлення №456327011

Купив в цьому магазині генератор, замовлення оформили дуже швидко, якість генератора відповідає заявленим на сайті, рекомендую цей магазин
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня. Вдячні за рекомендацію нашого магазину та бажаємо приємного користування генератором.
Артем Гоцуляк рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Бензиновий генератор Matari MH5000E (MMH-05), Замовлення №№CT000032518

Я задоволений товаром і магазином. Так як актуальність, опис і ціна була порівняна мною по багатьом сайтам. Зв'язок із менеджером вчасно, підтримка теж є. Товар доставлений безкоштовно і повністю товарного вигляду. Окрім цього я вже перевірив в роботі і теж все працює. Масло було залито, запустив з першого разу. Навантаження теж витримало. Генератор класний, в магазині теж планую купувати інші товари так як подобаються ціни, якість і зворотній зв'язок !
Владислав Ярошенко рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Бензиновий генератор Konner&Sohnen KS 10000E, Замовлення №CT00002605

РЕКОМЕНДУЕМ ЭТОТ МАГАЗИН У нас была сложная ситуация, Никита Сергеевич среагировал оперативно, заказ по генератору был принят и доставлен в течение двух дней,даже в нерабочее время виходного дня.Товар качественный и что особенно важно со скидкой. И предыдущее заказы были доставлены во время и качество нас радует! Выражаем благодарность дирекции,и сотрудникам магазина "STORGOM"за профессионализм и отзывчивость!
jovan не рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Культиватор Konner&Sohnen KS 1500T E, Замовлення №348018