Сергей Efa не рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Хотів купити: https://hotline.ua/ua/dacha_sad-sadovye-traktory/al-ko-solo-by-t-22-1117-hds-a-v2-127445/

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

Занимаются заманиванием через публикацию на сайте и в рекламе на hotline.ua товара, которого нет, выставляя интересную цену. По факту товара нет. После заказа звонят и предлагают другие позиции. Пробывал купить https://hotline.ua/ua/dacha_sad-sadovye-traktory/al-ko-solo-by-t-22-1117-hds-a-v2-127445/. Вывод: потратил время на попытку покупки в магазине storgom.ua.
Татьяна Лавриненко не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Хотів купити: Кружка Lifeventura Flip-Top Thermal Mug blak (76120)

Відповідь представника «STORGOM»
Вітаємо. Шановна Тетяна! Дуже прикро, що Ви отримали негативний досвід співпраці з нами. Наш менеджер найближчим часом зв'яжеться з вами, щоб домовитися про компенсацію з боку компанії. Ми дуже вдячні за ваше зауваження і зробимо все, щоб в майбутньому ви залишалися нашим постійним, а головне, вдоволеним клієнтом. У свою чергу, ми постійно наголошуємо про необхідність перевірки товару безпосередньо у відділенні пошти, адже ми не несемо відповідальність за доставку. Ще раз вибачте за незручності.
Федор Коваленко рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор KS 8100iE ATSR, Замовлення №Замовлення №ПВ000000040 в

особливо хочу відзначити та подякувати за надзвичайно високо професійну роботу консультанта Олексія. При пошуці та виборі генератора розмовляв з консультантами шести компаній і тільки в компанії Storgom від консультанта Олексія отримав настільки повні поради та консультацію, що з вибором моделі генератора зникли всі сумніви. Потім мій електрик повністю 100% підтвердив актуальність та професійність цих порад.
fermerkot рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: подрібнювач гілок AL-KO Easy Crush LH 2810, Замовлення №ИСТ00005792

Придбав подрібнювач гілок AL-KO Easy Crush LH 2810 майже 2 місяці назад,працює відмінно,рекомендую,вдячний за консультацію працівнику компанії Микиті.
Йосип Драний рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: маска зварювальна MC-4100, Болгарка (кутова шліфувальна) WS 13-125 XE (4935451410), Замовлення №302560

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Оплачуєте замовлення в цьому магазині наперед та замовляєте доставку кур'єром? Будьте готові Storgom самостійно вирішить викликати кур'єра до себе на склад за ваш рахунок щоб забрати цю посилку. Неприємні такі дії та відбивають бажання купівлі тут чогось вдруге.
Дмитрий Блидун рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Зарядна станція DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №139

Замовляли в Сторгом зарядну станцію. Та модель, яку хотіли - її не було в наявності і нам порекомендували іншу. Але все ж поки що не до поспіху і погодилися почекати. За тиждень уже передзвонив менеджер, сказав, що привезли на склад і можемо замовити, навіть ціна трохи нижча виявилася, ніж спочатку на сайті. Покупкою залишилися дуже задоволені, до зими, думаю, буде коштувати набагато дорожче
Сергій Олександрович Архилюк рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Свердло по металу Milwaukee RedHEX HSS-G TiN 2 мм , Свердло по металу Milwaukee RedHEX HSS-G TiN 2,5 мм , Замовлення №308776

Дякую за якісні товари. Все пройшло швидко і без проблем.
Александр Слободянюк рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Мотокоса бензинова STIGA SBC233D, Замовлення №921066

Вдячний Олексію за добросовісне ставлення до роботи. Людина не тільки продає а чутливо ставиться до запиту клієнта. Неодноразово звертався. Задоволений покупками та наданням послуг. Олексію бажаю постійних клієнтів, магазину збільшення продажів та процвітання бізнесу.
Ярослав Ткачук рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Інверторний газобензиновий генератор KS 3100iG S, Замовлення №355199850

Придбав Інверторний газобензиновий генератор KS 3100iG S, Дякуючи Олексію, який допоміг обрати генератор, підсказав, підібрав масло. Генератор працює чудово, тихо. Побачимо, як довго він прослужить
Андрей Сапсай не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Хотів купити: Акумуляторний оприскувач Forte CL-12A

Не рекомендую цей магазин. Менеджер дуже зайнятий і не перезванює що з заказом. З 22.09.23 р. по 02.01.23 р обіцяли відправити товар. Сьогодні менеджер сказав що товар не відправляли і відправляти не будуть.
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня, Андрій! Дуже шкода, що ми не змогли задовольнити Ваш запит. На жаль той товар, що був на складі - він неліквід. Тому прийнято було рішення закупити новий товар. На жаль постачальник дуже довго тягнув постачання на наш склад. Дякуємо за відгук та за те, що допомагаєте нам стати краще!