Роман Гнатюк рекомендує цей магазин
8 квітня 2023

Купив: Оlео-Маc GV53TK ALLROAD PLUS4, Замовлення №Замовлення №ХС000012075

замовляли EcoFlow. все дуже підійшли. вони і ціни запропонували дуже хороші + наявність була. в найшвидших термінах все відправили (разом з документами). все дуже ок. раджу всім
7 серпня 2023 Відповісти
Yevhen Seliukh рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: пилка торцювальна Einhell TC-MS, диск пильний по дереву HAISSER, Замовлення №№609

Порекомендую магазин Сторгом, сподобався асортимент, консультація менеджера. Знайшов тут те, що потрібно. Відправили в день замовлення, є гарантія, гарна якість. Чіплятися до дрібниць не буду
Gunship рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Окуляри захисні Wurth Andromeda (0899102110), Замовлення №269013

Andrii Vronskyi не рекомендує цей магазин
1 квітня 2023

Хотів купити: Бензиновий генератор KS 7000E

Не сподобалося: відвантаження товару

Близько тижня кормили обіцянками що відправлять товар, в результаті зробив замовлення в іншому магазині.
TanyaSh рекомендує цей магазин
27 березня 2023

Купив: Масло Iron Angel 4T, Замовлення №№ХС000000025

Юрий Ткаченко рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: генератор інверторний FOGO, Замовлення №№86

еще 2 января заказывали генератор и масло к нему. Что ж, со светом, конечно, наладилось (тьфу-тьфу). Слава ЗСУ и нашим ПВО за это. Генератор все равно оказался очень нужным в нескольких местах, только перевозить неудобно. А так, нисколько не пожалели о вложениях, но все же будем надеяться, что будем использовать его как можно реже!!! Вы поняли. Магазин Сторгом хорошо себя зарекомендовал
МихайлоШаповалов рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: свердло кобальтове по нержавіючій сталі, Замовлення №538

замовляв пару свердел. Не хочеться довго розписувати, просто порекомендую магазин за якісний товар і швидке відправлення. Свердла підійшли (менеджер не наплутав, спасибі), вже випробувані в роботі і добре себе показали
Андрей Кучма рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Купив: Свердлильний верстат VLK-1016T1, Замовлення №523

Замовлял верстат свердлильний Vulkan VLK-1016T1, код на сайті компанії 935366. Інструмент дуже хороший, не дарма послухав менеджера. Доставили Новою Поштою вже на 3 день, верстак був у наявності. Планую також замовити набір свердел, вони також тут продаються, асортимент хороший.
Руслан Маціонов рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Купив: Інтелектуальний зарядний пристрій AW05-1208, Замовлення №266135

Дякую! Всього найкращого!
Serhii Kucher рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Купив: Болгарка (кутова шліфувальна) GWS 19-125 CIE Professional (060179P002), Замовлення №265987