Олег Чернета не рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Хотів купити: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692)

Валентин не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 липня 2023

Хотів купити: Зарядна станція CTECHi GT200Pro

Краще замовляти у перевірених магазинів. В данному випадку чекав на замовлення декілька днів (замовлення підтвердили і домовились відправити курьером). По факту товар ніхто і не збирався доставляти. Передзвонив в магазин і дізнався, що замовлення "відмінили", менеджери так і не змогли відповісти чому (наче це я повинен дзвонити і з'ясовувати)
PETRO не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 липня 2023

Купив: Рукавиці, Чоботи робочі Wurth, Замовлення №282850

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Робив замовлення 1.07 відправили 5.07.Я зробив передплату переказом по р/р. В кінці вирішили не заморочуватись і обрали тип доставки курєр-склад, що йде майже в подвійну ціну . Короче кажучи. Нікому не рекомендую кидати передплату їм.
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня, Петро! Дуже шкода, що у Вас залишились негативні емоції після замовлення в нашому магазині. Прослухавши запис розмови (надамо при запиті), ми повідомляємо Вам та іншим покупців при оформлені замовлення термін відправки та умови. Давайте повернемось до Вашого замовлення: 1. Замовлення зроблено Вами 1.07 у 15:39 (субота). З Вами зв"язався менеджер в понеділок 3.07 та повідомив що замовлення буде виконано в 3-денний срок. Відправка відбулась 5.07, що відповідає обіцянці менеджера. 2. Менеджер не просив оплату вперед, а запитав у Вас як буде зручно оплачувати, при отриманні чи надати реквізити. Ви відповіли - на розрахунковий рахунок. 3. Спосіб доставки Ви вказали самостійно в замовленні. Менеджер в кінці розмови проговорив інформацію щодо відправки яку Ви підтвердили. Відправка відбувалась зі складу на склад. 4. Відправка товару відбувається по тарифу нової пошти, на яку ми не впливаємо, так як Ви відмовились від замовлення, то витрати на дорогу в дві сторони компанія перекладає на нас. Ваша посилка була загальною вагою 2,55кг, а нарахувала Вам пошта 108грн за доставку. Ви можете зв"язатись з нами та надати реквізити для повернення коштів. З повагою STORGOM.UA
1) Так. Дуже довго у вас це все відбувається. На відміну від інших інтернет магазинів які можуть прийняти замовлення в неділю і без дзвінка того ж дня відправити. 2) Так. І це була моя велика помилка платити гроші наперед саме вашому магазину. Перший рпз зробив у вас замовлення. Більше не буду. 3) Я додав скрін , як доказ . Замість того щоб поїхати самим на пошту . Ви викликаєте курєрів які беруть додаткову оплату. З такими схемами ви маєте попереджати , хочаби на сайті. Або раз вам так не підходить , то брати на себе витрати по доставці курєром. 4) Доставка була 128 грн . При оціночні вартості 70. Я зробив запит на повернення. І видалю коментарій після того як ви повернете всю суму. А не як сказала ваша менеджер що доставка з мене.
9 липня 2023 Відповісти
Oleksaz не рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Скобы для степлера, Замовлення № №XC000031460

СМС про те, що товар чекає на мене в магазині, прийшло об 11:10 15.06.23. Приїхав до магазину о 14:00. Товару немає. Пообіцяли привезти зі складу за 10 хв. (cклад через дорогу). водій-експедитор приїхав за 40 хв. Раджу двічі уточнити наявність замовлення перед поїздкою.
dok5ter рекомендує цей магазин
5 червня 2023

Купив: Аккумуляторная отвертка CROWN CT22033 IMC, Замовлення №277636

Nekka рекомендує цей магазин
4 травня 2023

Купив: пневмопістолети Miol, шланги спиральні Airkraft, Замовлення №1007

Скаржитися нема на що. У обіцяний термін доставили. Ціна дуже прийнятна + отримали консультацію і зробили правильний вибір, багато завдяки співробітнику Сторгом. Раджу. Замовляли пневмопістолети та спіральні шланги
Дмитрий Булай рекомендує цей магазин
9 квітня 2023

Купив: Секатор-резак Centro контактний 20см/25мм Profi (1393сі), Замовлення №269280

Магазин сміливо рекомендую. Перетелефонували, звірили всі позиції замовлення, запропонували альтернативи, по позиціям, що були відсутні в наявності. Відправили швидко. Отримав те, що замовляв. Секатор вже перевірив, працювати ним, одне задоволення.
Роман Гнатюк рекомендує цей магазин
8 квітня 2023

Купив: Оlео-Маc GV53TK ALLROAD PLUS4, Замовлення №Замовлення №ХС000012075

замовляли EcoFlow. все дуже підійшли. вони і ціни запропонували дуже хороші + наявність була. в найшвидших термінах все відправили (разом з документами). все дуже ок. раджу всім
7 серпня 2023 Відповісти
Yevhen Seliukh рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: пилка торцювальна Einhell TC-MS, диск пильний по дереву HAISSER, Замовлення №№609

Порекомендую магазин Сторгом, сподобався асортимент, консультація менеджера. Знайшов тут те, що потрібно. Відправили в день замовлення, є гарантія, гарна якість. Чіплятися до дрібниць не буду
Gunship рекомендує цей магазин
4 квітня 2023