Voron рекомендує цей магазин
2 січня 2023

Купив: Комп\'ютерний стіл B-19 / коричневий, Замовлення №61

Все гуд, скарг немає
Відповідь представника «Glance»
Дякуємо за відгук. Будемо раді новим замовленням
rb рекомендує цей магазин
2 січня 2023

Купив: Офісне крісло для персоналу IKEA ALEFJALL (503.086.86), Замовлення №000141374

Дякую за товар. Рекомендую!
Відповідь представника «Glance»
Дякуємо, що обрали наш магазин. Приємного користування!
Аксинья рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Кружа-сито IKEA и ступка

Товар отличного качества! Заказ был обработан быстро и выполнен в оговоренные сроки. Рекомендую этот магазин для покупок!
Відповідь представника «Glance»
дякуємо , що обираєте наш магазин. приємного користування. будемо раді новим замовленням!
Маша Огнистая рекомендує цей магазин
23 листопада 2022

Купив: Етажерка Vesken, Замовлення №000134112

Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Glance»
дякуємо за покупку! Очікуємо на нові замовленя!
Libratira рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: Стол MAMMUT, Замовлення №12229

Быстро связались, уточнили по доставке, отправили! Рекомендую!
Відповідь представника «Glance»
Дякуємо, що обираєте наш магазин. Будемо раді новим замовленням!
SNastya89 рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: Кушетка з 3-а ящиками HEMNES - 19953, Замовлення №000127823

Менеджер ответила очень быстро.Все было в наличии и в течении 5ти дней мы получили кровать.Остались очень довольны.Все сделано очень качественно!!!!Спасибо большое!!!
Відповідь представника «Glance»
Дуже вдячні за відгук. Приємного користування! Дякуємо що обираєте магазин Glance !
Max S рекомендує цей магазин
18 жовтня 2022

Купив: Стіл UTESPELARE UTESPELARE, Замовлення №11595

Особливо сподобались якість обслуговування, ціна товару та якість отриманого товару. Зараз придбаний стіл зібраний та стоїть у кімнаті і радує очі. Дякую магазину Mebli Glance за можливість придбати якісний товар за розумну ціну.
Відповідь представника «Glance»
дякуємо за відгук. Приємного користування. Будемо раді новим замовленням.
Yulia Halkina рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Вешалка Pinning, Замовлення №11862

Робота магазину сподобалась! Замовляли товар, що був в наявності, відправили в той же день, коли внесли передплату. Все було добре запаковано. Менеджер також зв'язався досить швидко та надав рахунок для оплати. Дуже дякую за роботу, думаю, що буду замовляти ще в цьому магазині!
Відповідь представника «Glance»
Дякуємо за відгук. Будемо раді новим замовленням!
Юрий Прокопенко рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Купив: Барный стул IKEA FRANKLIN h63 (504.064.65) от 1 232 грн, Замовлення №000112688

Добрый день. Отзыв пишу с опозданием. Рекомендую данный магазин всем! Заказал 2-ва барных стула, все супер! Доставка, качество и т.д.
Alenka Muzychuk рекомендує цей магазин
25 вересня 2022

Купив: М\'яка іграшка BLAHAJ, Замовлення №00012205

Дитина задоволена іграшкою, рекомендую цей магазин