Архімед рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: Блоковий конструктор LEGO Creator Expert Букет квітів (10280), Блоковий конструктор LEGO Technic McLaren Formula 1 (42141), Блоковий конструктор LEGO Моторизований маяк (21335), Замовлення №779207

Ростислав рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Конструктор Ферма панд, Замовлення №757763

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Хороший магазин , мониторим цены и в данном магазине обычно самые низкие и практически всегда все что нужно было в наличии.
Леха Проскурняк рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Купив: Конструктор Лондон

Покупали несколько пачек конструктора на подарок - сделали скидку, большое спасибо. Отличный магазин с классными товарами!
Лиза Бычкова рекомендує цей магазин
28 січня 2022

Купив: Блоковий конструктор LEGO Jeep Wrangler (42122)

Получил мой сын подарок LEGO Jeep Wrangler, от дяди, который купил в магазине Constructors. Спасибо, подарку рады, магазину отдельная благодарность за доставку и нужный конструктор, Теперь и мы будем заказывать у вас)).
Лапун Саня рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: Блоковий конструктор LEGO City Перевозка полицейского вертолета (60244)

Сестра заказала и подарила конструктор, перевозка полицейского вертолета, попросила написать отзыв)). Мне и моему сыну очень понравился конструктор. Благодарим за доставку именно в день рождения моего малыша)).
ПодтьопЮрiй рекомендує цей магазин
5 листопада 2021

Купив: Блоковий конструктор LEGO City Гоночные автомобили (60256)

Дякую співробітникам магазину за швидку доставку та знижку надану мені на покупку конструктора, вибрав набір із 190 деталей та зібрали із сином гоночну машину. Просто захоплення, завжди магазин радує новинками та великим вибором конструкторів.
Федотовська Iнна рекомендує цей магазин
21 жовтня 2021

Купив: Блоковий конструктор LEGO VIDIYO Alien DJ BeatBox (Битбокс Диджея Пришельца) (43104), Блоковий конструктор LEGO Creator Средневековый замок (31120), Блоковий конструктор LEGO Star Wars Имперский Бронированный мародер (75311)

Цей магазин ідеальний для розумних дітей і батьків, які бажають, щоб їх діти розвивалися і з користю проводили своє дозвілля. Купила три конструктора, дуже якісні і екологічні іграшки, які зібрали разом з сином, і відмінно провели разом час. Доставили в обумовлений термін. Спасибі.
Відповідь представника «Constructors.com.ua»
Добрый день, Инна. Спасибо за отзыв. Будем стараться. До встречи в нашем магазине
Chebotar Dima рекомендує цей магазин
19 травня 2021

Купив: Блоковий конструктор LEGO Шахматы Iconic (40174)

Получил конструктор Шахматы. Собрал и научил сына играть в шахматы. Спасибо магазину, что конструктор был в наличии. Сервис отличный!
Відповідь представника «Constructors.com.ua»
Добрый день, Dima. Спасибо за отзыв. Будем стараться. До встречи в нашем магазине
Katrin_ka рекомендує цей магазин
14 травня 2021

Купив: Блоковий конструктор LEGO DUPLO Town Модульный игрушечный дом (10929)

Замовляли племіннику на подарунок, прийшло вчасно,запаковано надійно,все чудово та без переплат.Дякую за якісну роботу.
Відповідь представника «Constructors.com.ua»
Добрый день, Katrin_ka. Спасибо за отзыв. Будем стараться. До встречи в нашем магазине
Стрелец Алексей рекомендує цей магазин
29 квітня 2021

Купив: Lego Спящая Юникитти

Выбрал с сыном конструктор. Оформили и прислали быстро. Хороший магазин, заказываю там все время.
Відповідь представника «Constructors.com.ua»
Добрый день, Алексей. Спасибо за отзыв. Будем стараться. До встречи в нашем магазине