Pavlo Charnyi рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Чохол ze620kl, Замовлення №975508

Магазин оперативно опрацював замовлення. Покупка пройшла без проблем.
Представник магазину «Endorphone»
Дякуємо за позитивний відгук! Раді, що змогли задовільнити Ваші очікування. Очікуємо на нові замовлення!
25 квітня 2024 Відповісти
Олена Задорожна рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: 2D пластиковий чохол \'Казкове кошеня\' для Huawei Honor 20 Pro, Замовлення №№380117

Елена Ромашова рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Чохол для телефону , Замовлення №Не пам'ятаю

Приємно здивовані якістю обслуговування та замовленного товару! Обов'язково будемо ще звертатися до ваших послуг?
Дарія Крішко рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: чохол xiaomi redmi 9t касета, Замовлення №399998

Швидко обробили, доставка можлива в точку видачі Розетки. Правда, був якийсь брак - малюнок з чохла став швидко облазити, тижня не пройшло. Написала в магазин, і вони оперативно та безкоштовно зробили заміну.
Глєб І велік рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Чехол для телефона samsung a24 просто супер и материал гарний дякую , Замовлення №850099

Чехол для телефона samsung a24 просто супер и
Представник магазину «Endorphone»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені покупкою чохла для телефону Samsung A24 та нашим сервісом. З нетерпінням чекаємо на вашу наступну покупку!
12 квітня 2024 Відповісти
Александра Мирончик рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Чохол для Sony Xperia XA F3112 з дизайном , Замовлення №549916

Гарна ціна за дуже гарну якість товару. Це дуже похвально що ви виготовляєте їх самі.
Представник магазину «Endorphone»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Раді, що чохол відповідає вашим очікуванням і вам сподобався наш сервіс.
12 квітня 2024 Відповісти
Alex DD рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: tpu чорний індивідуалтний чохол , Замовлення №380146

Спасибо огромное, все просто супер!!!! Наконец я получила чехол с картинкой которую хотела!!! Все оперативно и качественно!!! Готовлю следующий макет!!!!
Представник магазину «Endorphone»
Щиро вдячні за відгук та довіру до нашого магазину) Раді, що нам вдалось задовільнити Ваші очікування! І з задоволенням втілимо в реальність ще не один Ваш макет!
29 лютого 2024 Відповісти
Nickolay Kozlov рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Силіконовий для Samsung Galaxy A24 A245F, Замовлення №343449

Не перший раз роблю замовлення в цьому магазині. Ввечері замовив, одразу оплатив на сайті. Зателефонував менеджер, підтвердив замовлення. Відправили наступного дня. Рекомендую!
Відповідь представника «Endorphone»
Добрий день, Микола! Дякуємо, що залишили відгук! Нам дуже приємно, що ви оцінили якість роботи нашої компанії.
Тася Джой рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Чохол з власним дизайном для Орро А98, Замовлення №898957

Я просто вражена якістю наданого сервісу. Замовила чохол у неділю ввечері, а мені передзвонили менш ніж за 5 хвилин. Чохол зробили і відправили у той же вечір! Я в шоці, бо це, нагадую, неділя вечір) Якістю чохла задоволена, зробили все так як і хотіла) Щиро дякую :)
Відповідь представника «Endorphone»
Доброго дня! Дякуємо, за Ваш відгук! Раді, що у Вас залишились приємні враження та змогли високо оцінити якість та сервіс нашої компанії.
Татьяна Ермоленко рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Чохол для Motorola e 40 з дизайном , Замовлення №713350

Відповідь представника «Endorphone»
Добрий день, Тетяно! Дякуємо, що залишили відгук! Нам дуже приємно, що ви оцінили якість роботи нашої компанії.