Ольга Акименко рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Кофе в капсулах Dolce Aroma Irish Cappuccino Dolce Gusto 16 шт, Кава в капсулах Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato Caramel в капсулах 16шт (7613037788228), Кава в капсулах Carraro Decaffeinato Dolce Gusto капсулы 16 шт, Замовлення №UA8696425

Купую каву в капсулах саме в цьому магазині не в перший раз! Дуже задоволена наявністю товару. Але хотілось би більше різноманітних капсул марки Dolce Aroma (малий вибір).
Відповідь представника «coffeeok»
Ольго, щиро вдячні за відгук! Старатимемось розширювати асортимент! Будемо раді новим замовленням!)
Олексій Аксютенко не рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Хотів купити: номер замовлення UA4242395

При позначці на сайті "Товар в наявності, доставка 2-3 дні" очікую замовлення вже 2й тиждень. При наявності 2х схожих позицій, при замовленні дешевшої, її зазвичай, не має на складі і як заміну пропонують більш дорожчу. І це вже не перший раз, при замовленнях в цьому магазині.
Відповідь представника «coffeeok»
Добрий день! Нам шкода, що виникла така ситуація по замовленню. Наш менеджер з Вами зв'яжеться для вирішення даної проблеми!
Сліпий Пью не рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Хотів купити: Кава в капсулах Nescafe Dolce Gusto Cafe Au Lait 16 капсул (7613033174667)

Відповідь представника «coffeeok»
Добрий день! Перепрошуємо за дану ситуацію! Нам дуже шкода, що виникла помилка ціни на дану позицію. Уточніть, будь ласка, номер замовлення або ваш контакт для того щоб ми могли зв'язатись з вами для вирішення ситуації.
Саша Сашиков не рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Хотів купити: Кофемашина, Кавомашина автоматична Philips LatteGo 5400 Series EP5447/90

Консультант перезванивает уже как второй день(( не может выяснить есть ли товар на складе, хотя на сайте он в наличии. Не рекомендую этот магазин
Pavlo K. рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Кава в капсулах Illy Arabica Selection Etiopia зерно ж/б 250 г (8003753970066), Замовлення №№UA4759754

Замовляю постійно, питань стосовно обслуговування поки не з'являється, доставка швидка та за певної суми - безкоштовна і це дуже радує. Можу рекомендувати цей магазин.
Євген не рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Кава в капсулах Blasercafe Ballerina зерно 250г, Кава в капсулах Lavazza Espresso Barista Perfetto зерно 1 кг (8000070024816), Замовлення №UA3796000

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Vika_Nik рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: кава, Замовлення №1437521

Регулярно замовляю каву в цьому магазині. Це вже постійна звичка, тому що магазин завжди вчасно і правильно виконує замовлення. Дякую!
Alina Terentieva рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Кофе Gemini Espresso Oro в монодозах 25 шт, Замовлення №K-000113948

Замовляю у цьому магазині вже не перший раз, випадково замовила каву без кофеїну, зателефонувавши у підтримку мені допомогли обрати інший товар та на наступний день зробили обмін, взагалом задоволена цим магазином
Ірина Юріївна рекомендує цей магазин
29 вересня 2022

Купив: Кофе Movenpick Der Himmlische в зернах 500 г, Замовлення №UA4530170

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Хороший магазин. Пункт самовивозу з кав’ярнею знаходяться саме біля моєї роботи, тому завжди дуже зручно забирати замовлення. Замовляю каву як додому, так і в офіс, зазвичай, беру каву в зернах і намагаюсь натрапити хоч на невеличку акцію - дрібниця, а приємно :)
andriy рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: Movenpick Der Himmlische, Замовлення №UA1739982

Хороший магазин з гарним асортиментом кави, часто тут замовляємо.