andriy рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: Movenpick Der Himmlische, Замовлення №UA1739982

Хороший магазин з гарним асортиментом кави, часто тут замовляємо.
Геннадий рекомендує цей магазин
26 серпня 2022

Купив: Мелена кава Lavazza Crema E Gusto Classico молотый 250 г, Замовлення №UA7097618

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

mykolam не рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Хотів купити: Gaggia New Classic

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Хтів придбати кавову машину Gaggia, але сайт показувався іноземною мовою. Намагався знайти перемикач мов, але ніде не бачив його. Схоже, що власники магазину порушують Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Або ж я сліпий і не зміг знайти того перемикача мов.
Анна Гун рекомендує цей магазин
18 червня 2022

Купив: Кофе Fineberry Original Blend, Замовлення №UA7014419

Хороший кофе, отличная цена! Работа магазина отлична. Буду советовать.
Roma Doom рекомендує цей магазин
3 січня 2022

Купив: Xiaomi Scishare Capsule Coffee Machine mini S1201

Відповідь представника «coffeeok»
Дуже дякуємо Вам за приємний відгук, ми завжди раді допомогти! Приємного кавування! :) І до нових зустрічей в coffeeok!
Richard_42 рекомендує цей магазин
13 серпня 2021

Купив: Кава Pelican Rouge Elite в зернах 1 кг, Кава JJDarboven Caffe Crema Intencion 1 кг, Замовлення №UA9902526

Чудовий продавець. Не одноразово купував тут каву. Асортимент великий, ціни адекватні. Кожен знайде для себе щось. Успіхів Вам в роботі, так тримати!
Відповідь представника «coffeeok»
Дуже дякуємо за Ваш відгук, завжди будемо раді бачити Вас знову серед наших клієнтів!
Наталья Шкитко рекомендує цей магазин
7 серпня 2021

Купив: Засіб для чищення Krups Таблетки для чищення кавомашин 10 шт. (XS3000), Замовлення №UA6283313

Дуже легко оформити замовлення, дуже швидко відправили. Якість відмінна, буду користуватись ще. Дякую
Відповідь представника «coffeeok»
Щиро дякуємо за Ваш відгук, до нових зустрічей в coffeeok!
Karina S рекомендує цей магазин
5 травня 2021

Купив: Кофе в капсулах NESCAFE Dolce Gusto Cappuccino - 16 шт

Очень довольна заказом, кофе вкуснейший, и работа магазина на высоте! ) Спасибо!
Відповідь представника «coffeeok»
Спасибо за Ваш отзыв, приятного кофепития!
Alia Sychevskaya рекомендує цей магазин
28 квітня 2021

Купив: Кофе Fineberry Cuba молотый 250 г

Лучший интернет-магазин по ассортименту кофе и не только ???? Все очень организовано Так держать, Ребята?? Побольше заказов и довольных клиентов
Відповідь представника «coffeeok»
Благодарим за тёплый отзыв, нам безумно приятно! :)
Алексей Темченко рекомендує цей магазин
28 квітня 2021

Купив: Кава в зернах Lavazza Qualita Oro зерно 1 кг (8000070020566), Кава в зернах Fineberry Costa Rica молотый 250 г

Заказываю не первый раз в этом магазине. Самый хороший ассортимент, товар всегда качественный и быстрая доставка. Буду покупать еще!
Відповідь представника «coffeeok»
Спасибо большое за обратную связь, Алексей! Всегда будет приятно видеть Вас среди наших клиентов!