coob.kov рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Пилосос ROWENTA Compact Power XXL RO4B36EA, Замовлення №237680

Все працює коректно без нарікань. Зв'язалися швидко
appavluchok рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Осушувач повітря WAD-F12L, Замовлення №#237766

Придбав, осушувач повітря, сервісом задоволений, дякую.
Антон «Tony_90» С рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Мишка Logitech M190 Wireless Charcoal (910-005905), Замовлення №237793

Придбав мишку без зайвих проблем та питань. Передзвонили, уточнили замовлення, відправили. Все скоро. Що хотів - то і отримав.
Vania3649 рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Electroluxees948300l, Посудомийна машина, Посудомийна машина EES948300L, Замовлення №152685

Ціна прекрасна,швидко прийшла посудомийка без яких затягувань у часі. Перший раз замовляв в цьому магазині, все чудово без передоплат це + рекомендую
Vitalii_ рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Відпарювач 7000 Series STH7060/80, Замовлення №#237725

Рекомендую цей магазин. Хлопці ввічливі, понктуальні. Консультація гарна. Замовляв Philips 7000 Series STH7060/80, по телефону переговорили про комлектацію, підтвердили, що як у описі. Кур'єр приїхав вчасно, все перевірили (коробка запечатана), відкрили при мені, офіційна гарантія, поставили печатку та вписав серійний номер від віробника, та видав чек. Доставка по Києву доступна.
Александр Петриков рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична LG F2J6HG0W , Замовлення №І52679

Дякую, особисто, менеджеру Ігорю та іншим його коллегам за розуіння та швидке реагування на запроси покупця(мої).! Та за те що, незважаючи на не робочій час після 18-00, я приїхав у 18-30 і отримав товар, без проблем. Це, на сьогодні, дуже важливо та приємно. Ще раз Дякую.
Igor Sidorenko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 лютого 2024

Хотів купити: Rotex RKT10-A, Електрочайник RKT10-A

Vladimir Korobenko рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: стиральная машина Electrolux EW6S306SU, Замовлення №152486

заказал стиральную машину Electrolux EW6S306SU.Привезли через 3 дня и при этом цену снизили на 400 гривен...При запуске возникла проблема с электроклапаном на входе холодной воды...Пришлось понизить давление воды-прикрыл кран на вводе и проблема решилась в течение 30 секунд .Магазин рекомендую
Lena рекомендує цей магазин
18 лютого 2024