Ціна збігалась із заявленою на hotline
Yrii Otaman рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Праска з парою Tefal Smart Protect Plus FV6870 (FV6870E0), Замовлення №без номера

Николай Москаленко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN36VL326 19117, Замовлення №І63031

все сподобалося, дуже рад
Святослав рекомендує цей магазин

Купив: Робот пилесмок, Замовлення №267119

Все добре окрім зміни ціни
Магда376 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Пральна машина автоматична Indesit BTW A51052, Замовлення №267895

Замовив пральну машику Indesit у цьому магазині. З менеджером спілкувався по телефону, а потім через вайбер. Відправили швидко. Ціна відповідала вказаній на сайті. Всановили - все працює. Машинка встала як раз. Дякую магазину і менеджеру Володимиру.
Petro Zhuk не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Хотів купити: Tefal FV8064

немає в наявності та не актуальна ціна
Lena.Shevchenko0110Lena рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Мультиварка Tefal MULTICOOK & STIR IH RK905A32/RK905A34, Замовлення №268303

Рекомендую цього продавця!!! Дуже швидко зв?язались та відправили мультиварку укрпоштою. Ціна актуальна та найнижча!!! Дуже задоволені товаром та магазином!!!
Юлия Ковинько рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Духовка електрична Hansa BOES68181 , Замовлення №268194

Замовлення опрацьовано швидко, якісно, вчасно, навіть в нелегких умовах сьогодення! Дякую за професійну роботу!
Игорь Сысоев рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RB53DG703ES9UA, Замовлення №І62055

Мені сподобалося обслуговування і ціна. Оператор добре розуміється на техніці. Доставщики підлаштувалися по часу наявності світла.
Marianna Radchenko рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №268288

Замовлення виконано вчасно, ціна актуальна. Оплата на iban за моїм бажанням.
Ірина Юріївна рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WH SP70 T121, Замовлення №265230

Замовляли тут собі холодильник, ціна відповідала зазначеній на Хотлайн, все було в наявності, привезли, занесли в квартиру (звичайно, за додаткову плату). Було би все ідеально, якби ж водії навчилися телефонувати в разі потрапляння в затор, щоб не виходити на зазначений час і не стирчати ще 30 хвилин на вулиці чекаючи.