Олександр Каліка рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Мікрохвильова піч Gorenie MO20S4VC, Замовлення №28.02.2024

Швидке обслуговування хороша ціна є самовивіз в Києві.
Тетяна Новак рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Samsung RB34T600FEL/UA , Замовлення №70250

Наталья Бажура рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Газова плита PWG 5101 BL-F, Замовлення №38713

Придбали газову плиту Liberty PWG 5101 BL-F. Оформили замовлення в той же день, доставка була через два дні безкоштовна, при експлуатації виявлено несправність кнопки світла для духовки, магазин надав номер сервісного центру, все зробили швидко, все працює.
Сергій Литвин рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Посудомийна машина Electrolux EMG48200L, Замовлення №71613

Купую тут вперше. Почитавши негативні відгуки, були певні настороги, але все пройшло чудово) Дякую менеджеру Денису та службі доставки! Замовив в першій половині дня, а вечором ПММ була вже в мене дома. Доставка була безкоштовною. Дякую!
V S рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Іригатор Sonicare Power Flosser 7000 HX3911/40, Замовлення №38861

Зробила замовлення, майже одразу передзвонили, доставка кур’єром по Києву була через день і була безкоштовною, занесли прямо додому. Кур’єр видав видаткову накладну і проставив штампи на гарантії, фіскальний чек надіслали. Ціна відповідала зазаначеній на hotline. Ірригатор привезли новий, без будь якого браку на коробці, сам пристрій поки що не використовували, адже був придбаний на подарунок. Магазин до покупок рекомендую, поки що жодних труднощів не виникло.
mirosh не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Кухонна мийка Maris MRX 110-50 122.0598.741, Варильна поверхня газова EN6B6PO92R, Замовлення №61430

Відповідь представника «Vodogreyka»
Добрий день. Приносимо вибачення за причинені незручності. При отримані обов’язково розпакуйте товар. Та пересвідчитесь що товар цілий і не ушкоджений.
Brumar рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Мийка для кухні гранітна Diamant Smart чорна з сифоном, Замовлення № Замовлення № 802960452

Хочу подякувати персонал і головне менеджера за обробку мого замовлення. Завжди важливо при будь-якому замовлені отримати професійну пораду. Я придбала гранітну чорну мийку з краном, який гармонійно поєднується. Приємний бонус до мого замовлення -це безкоштовна доставка. Дякую. Неодмінно Порекомендую друзям звертатися в цей магазин.
Iryna Podsmashna рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Морозильна скриня Gorenje FH401CW, Замовлення №5383

Я придбала морозильник по безготівковому розрахунку, сподобалось, що згодом, коли звернулась за документами, все надали дуже швидко. Також зручно, що товар за узгодженням при купівлі, чекав на мене майже місяц, пока я вирішувала питання з перевізником Щиро рекомендую та сподіваюсь ще замовляти)
Надія Голюк рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Kenwood Chef KVC3100S, Замовлення №139399681

Дякую магазину Водогрійка за кухонну машину. Швидко, оперативно і якісно! Молодці! Рекомендую!
Виталина Прядка рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Змішувач для кухонної мийки Lina 115.0626.020, Замовлення №70995

Товар був в наявності! відправили на наступний день після замовлення. Все добре. Рекомендую!