Ціна збігалась із заявленою на hotline
Alexey Kolesnikov рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Посудомийка бош, Замовлення №2586685863214786

Гарний сервіс і адекватна ціна. Молодці
alekson рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Пральна машина автоматична Whirlpool WRBSB 6228 B, Замовлення №127/3

Купил бойлер Банзай 100 литров на Водогрейке. Всем доволен и магазином и товаром и доставкой
Вчора Відповісти
Оксана не рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Хотів купити: SAMSUNG AR12TXHQASINUA

OlenaOlenaOlena не рекомендує цей магазин
5 липня 2024

Хотів купити: Спліт-система Samsung Basic AR12TXHQASINUA

Відповідь представника «Vodogreyka»
Добрий день. Приносимо вибачення за причинені незручності.
Ви казали що цей кондиціонер у вас один,А ВІН ПРОДОВЖУЄ БУТИ В НАЯВНОСТІ У ВАС НА САЙТІ!!! чому так???
5 липня 2024 Відповісти
Tatiana Viktorovna рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Beko RCSA366K30XB, Замовлення №37671067

Замовляла холодильник, оплатила наперед, товар відправили на наступний день. Є претензії до перевізника нової пошти, та це не провина магазину. Просто рекомендувала би працювати і з іншими перевізниками окрім НП. Обслуговування швидке, швидко менеджери відповідають у месенджерах, дякую. Купую тут вже вдруге.
DenysKV рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: GORENJE RK4182PW4, Замовлення №76170

Взагалі хотів поцікавитися данним товаром поки не готовий був до покупки, але Кирилл мені дуже допоміг надавши дуже розгорнуту і професійну консультацію, дуже гарно орієнтується у всіх моделях, я вирішив зробити покупку не відтягуючи на потім і був ще раз приємно вражений швидкістю і якістю доставки (вона безкоштовна), принесли під квартиру. Рекомендую однозначно!
Виталий Гончарук рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Bosch WAN28263UA, Замовлення №75327

Sergey не рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Хотів купити: Samsung BRB266150WW/UA, Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN33NW206

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Irina Bogatska рекомендує цей магазин
31 травня 2024

Купив: Braun CareStyle Compact Pro IS 2565 BL, Парогенератор Braun CareStyle Compact Pro IS 2565 BL, Замовлення №74764

Цена совпала, откликнулись сразу, доставили бесплатно вовремя. На возникшие вопросы отвечали немедленно, все проблемы решили.Рекомендую 100%!
Natalie N рекомендує цей магазин
16 травня 2024