Ціна збігалась із заявленою на hotline
ilyakarpov5 рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: BLUETTI AC200MAX Expandable Power Station 2200W 2048Wh, Замовлення №113465

Щиро дякую магазину за зарядну станцію BLUETTI AC200MAX Expandable Power Station 2200W 2048Wh. Все швидко, надійно та за дуже приємною ціною. Окреме дякую менеджеру Софії за допомогу з оформленням та супроводом мого замовлення! Магазин рекомендую!)
Відповідь представника «iPeople»
Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді, що ви залишилися задоволені покупкою та обслуговуванням у нашому магазині. Ваші слова надихають нас на подальше вдосконалення та підтримку високого рівня сервісу. Сподіваємося на вашу повторну покупку! З повагою, команда iPeople
Nazariy “saymynamei16” рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Apple MacBook Pro 16, Планшет Apple iPad Air 13 2024 Wi-Fi 512GB Space Gray (MV2J3), Замовлення №113314

Рекомендую! Менеджер Ельвіра приємна та досвідчена, швидко оформила моє замовлення, час доставки 1 день від моменту замовлення, ще й вийшла на аудіо-зв’язок, в майбутньому буду оформлювати замовлення в iPeople
Данило Gavrilyk рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: EcoFlow DELTA Pro | 3600W 3600Wh, Замовлення №113245

Все прекрасно,купив швидко і без проблем,персонал ввічливий,привітний,з компанією працюю декілька років і тільки позитив,завжди все на висоті!!!
Відповідь представника «iPeople»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені нашими послугами і обслуговуванням. Нам приємно чути, що Ви працюєте з нами вже декілька років і маєте тільки позитивний досвід. Завжди раді бачити Вас знову!
Letchik не рекомендує цей магазин
14 липня 2024

Купив: EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №-

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

При оплаті товару карткою в магазині знімають додаткову плату в розмірі 1,3% від вартості товару. При замовленні товару в магазині ніхто не попереджає про умови розрахунку, а ставлять перед фактом на момент оплати. (Замовив EcoFlow DELTA 2 за 51375 грн., а заплатив 52042 грн. – це по-якому…?) Купуючи товар в цьому магазині будьте готові на додаткові витрати.
Відповідь представника «iPeople»
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення або номер телефону з якого оформили замовлення, щоб могли перевірити інформацію Дякую.
На яку адресу надіслати чек?
15 липня 2024 Відповісти
Представник магазину «iPeople» відповів на коментар Letchik
Доброго дня! Можете написати на пошту: ipeople.lviv.info@gmail.com
16 липня 2024 Відповісти
VVVNNN2024 не рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: iPhone 13 Pro Max, Замовлення №111946

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

продали несправний телефон , продавці вговорюють користуватись несправним,
Відповідь представника «iPeople»
написаний номер замовлення у відгуку,
8 липня 2024 Відповісти
Сергій Віталійович Ковальчук рекомендує цей магазин
29 червня 2024

Купив: Чохол для смартфона LAUT HUEX PROTECT with MagSafe IMPKT Cell Technology for iPhone 14, Black (L_IP22A_HPT_BK), Замовлення №112349

Замовлення оформлював через доставку нової пошти,відправили в день оформлення замовлення,магазин рекомендую Великий асортимент аксесуарів до техніки Apple Окреме дякую менеджеру Василю який оформив замовлення,та Ельвіра за супровід в чаті
Відповідь представника «iPeople»
Нина Енько не рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA (EFDELTA1300-EU)

Відповідь представника «iPeople»
Мiй номер 0503256245. Я переписувався з Эльвipoю. Вона написала менi, що DELTA нема i не буде. А е якась друга, що важить 20+ . То для чого ви даете iнфу в Hotline, про наявнicть DELTA?
30 червня 2024 Відповісти
Представник магазину «iPeople» відповів на коментар Нина Енько
Дякую за ваш відгук. Вибачте за незручності, які виникли через розбіжності в інформації. Ми отримали вашу інформацію про те, що менеджер повідомила вам про відсутність моделі DELTA та про наявність інших моделей як альтернативи . Це може бути результатом технічної помилки або затримки в оновленні даних на нашому сайті, так як данний товар на данний момент є дефіцитний, та наявність змінюється з кожною хвилиною. Ваше звернення допомагає нам поліпшити обслуговування і уникнути таких проблем у майбутньому.
1 липня 2024 Відповісти
На сайтi hotlain i зараз висить ваше оголошення, що цей товар у вас е. А його нема i не буде, а мабуть i не було. Займаетесь дезiнформацieю?
1 липня 2024 Відповісти
sanekk рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Купив: Hoco PowerBank Q17 25000mAh PD/QC 140W USB-C, Black, Замовлення №111746

замовляв PowerBank , обслуговуванням задоволений, швидко відправили, ввічливий персонал на магазині рекомендую
eugenetkv рекомендує цей магазин
23 червня 2024

Купив: Миша Apple Magic Mouse 2 White (MLA02), Замовлення №82403

Tania Tatiana рекомендує цей магазин
20 червня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Midnight 2022 (MLY33), Замовлення №111792

Купую техніку apple тільки в ipeople, не було ніяких проблем, тому постійно довіряю цьому магазину. Приємна комунікація, ціни та техніка не викликає проблем. Дякую
Відповідь представника «iPeople»
Дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що ви залишилися задоволені роботою нашої команди. Ми з нетерпінням чекаємо на вашу наступну покупку та будемо раді знову вас бачити в нашому магазині. З повагою, команда iPeople