Ціна збігалась із заявленою на hotline
Іван Сахненко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №73301

Відмінне обслуговування, якісний асортимент, нормальні ціни. Що іще треба від магазину електроніки?
Юлия рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №73296

Відмінний досвід з YABLUKA! Дуже професійний персонал, видача замовлень відбувається дуже швидко. Працюю з ними по безготівці, товар завжди готовий наступного дня після оплати.
Эдуард рекомендує цей магазин
14 червня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №73288

Чудовий сервіс і якісна продукція. Консультанти дають поради без тиску, що дуже приємно.
Romka рекомендує цей магазин
13 червня 2024 На модерації

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №73255

Взяв тут по рекомендації,здивувала приємна ціна.Рекомендую!
Kirill рекомендує цей магазин
13 червня 2024 На модерації

Купив: Кабель USB Type-C Apple USB-C Charge Cable 60W 1m White (MQKJ3), Замовлення №73276

Хороший,качественный провод,спасибо магазину!
Дмитрий рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: Зарядний пристрій для геймпада Sony DualSense Charging Station (9374107), Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №73252

Дуже гарний магазин з кваліфіковаим колективом. Гарне обслуговування та великий вибір товапу
Антон Савченко рекомендує цей магазин
12 червня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №73247

Дуже задоволений своїм візитом до цього магазину. Вибір техніки вражає, а консультанти – справжні професіонали. Буду радити цей магазин друзям!
Олег Сармак рекомендує цей магазин
10 червня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №73230

Завжди купую техніку тільки тут, жодного разу не пожалкував. Недавно мав маленьку проблему, але все швидко вирішили по телефону.
Laurent рекомендує цей магазин
10 червня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №73226

Швидке обслуговування це великий плюс. Професіоналізм продавця.!!!
Настя Смоглюк рекомендує цей магазин
7 червня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63), Замовлення №73218

Придбали iPhone 15. Дуже задоволені вибором. Вдячні В'ячеславу - менеджеру, який допоміг у початковому налаштуванні та порадами до безпечного використання.
Відповідь представника «YABLUKA»
Ваш позитивний відгук - найкращий стимул для нашого розвитку. Дякуємо вам за нього!