Иван рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13), Замовлення №31163

Відмінний магазин з великим вибором техніки! Персонал дуже доброзичливий та компетентний, завжди готовий допомогти у виборі. Якість обслуговування на високому рівні. Обов'язково рекомендую відвідати!
Олена рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Smart колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2), Замовлення №31095

Мій досвід відвідування цього магазину був дуже позитивним! Великий вибір товарів, якісне обслуговування і привітний персонал. Я впевнена, що повернуся сюди знову. Рекомендую всім!
Валик рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Стайлер Dyson Airwrap Styler Complete Long Nickel/Copper (400718-01) (T4M-EU-SGP1714A), Замовлення №31156

Купував тут дівчині на подарунок,рада як дитина,все приїхало гарно запаковано,магазину респект!
Відповідь представника «YABLUKA»
Дякуємо, що ви обрали наш магазин! Ми раді, що товар вас задовольнив і сподіваємось на подальшу співпрацю з вами))
Наталія рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №30950

Найкращий магазин для техніки! Тут не лише продають товари, а й надають послугу консультування, що дуже цінно для покупців
Відповідь представника «YABLUKA»
Раді, що ви вибрали товар у нас! Дякуємо за ваш відгук, ваша довіра дуже важлива для нас і мотивує нас розвиватися та покращувати сервіс)
Діана рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/256GB Obsidian, Смартфон Google Pixel 7 8/256GB Obsidian, Замовлення №00000059742

Відповідь представника «YABLUKA»
Дякуємо за ваш позитивний відгук про покупку смартфону в нашому магазині Yabluka! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені своєю покупкою. Ми завжди прагнемо надавати нашим клієнтам тільки найкращі продукти та сервіси, і ваша довіра є для нас найважливішою. Бажаємо вам приємного користування новим смартфоном та радісних моментів з ним!
Максим рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Starlight (MLPG3), Замовлення №30835

Цей магазин – мій перший вибір, коли потрібна нова техніка. Відмінний вибір, гарні ціни і допомога персоналу роблять покупки безпечними і приємними.
Відповідь представника «YABLUKA»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені нашими послугами))
Сидорук Андрій рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Sky Blue (MGYL3), Замовлення №30706

Цей магазин – відмінне місце для купівлі техніки. Завжди вражений широким вибором продукції та доступністю новинок. Консультанти надають чудову допомогу, завжди готові відповісти на будь-які питання.
Відповідь представника «YABLUKA»
Дякуємо за підтримку та добрі слова!
Тарас рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13" Silver Late 2020 (MGN93), Замовлення №30577

Надзвичайно задоволений швидкістю доставки та якістю товарів! Ваш магазин заслуговує на високі оцінки.
Відповідь представника «YABLUKA»
Велике дякуємо за вашу підтримку та високу оцінку нашої роботи! Ми завжди раді бачити задоволених клієнтів)
Ненси рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (351073870777002) , Захисне скло Monblan для iPhone 15 Pro Max 2.5D Anti Static 0.26mm (Black), Послуга Сервiсне обслуговування: Розширена гарантія iPhone, Замовлення №30143

Менеджери комунікабельна, замовляла по рекомендації подруги
Відповідь представника «YABLUKA»
Ваш відгук важливий для нас, дякуємо!
Денис Галата рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №30418

Велике спасибі за швидку доставку і чудову якість товарів! Я вражений вашим сервісом.
Відповідь представника «YABLUKA»
Дякуємо за ваші добрі слова! Це наша найбільша нагорода - задоволені клієнти.