Дмитрий Яровой рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 44mm Silver Aluminium Case with Storm Blue Sport Band M/L (MREE3), Замовлення №13362

Магазин, який завжди дбає про своїх клієнтів. Їхній сервіс обслуговування надзвичайно відзначається увагою до деталей та високим професіоналізмом. Відмінна команда, готова допомогти в будь-який момент!
Відповідь представника «YABLUKA»
Дякуємо за ваш відгук! Ми надзвичайно раді, що ваш досвід покупки в магазині Yabluka був задоволеним. Надалі ми прагнемо забезпечувати вам тільки найкращу якість обслуговування та продукції. Будемо раді бачити вас знову в нашому магазині!
Александр Волков рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: iPhone 15 128GB Black, Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №26459

Сделал заказ поздно вечером, мне сразу позвонили и подтвердили заказ. Попросил отправить завтра в первой половине дня и мне без проблем это сделали. Первый раз заказывал в этом магазине, буду заказывать ещё. Рекомендую!
Відповідь представника «YABLUKA»
Ми завжди готові допомогти вам з вибором та підтримкою використання продуктів Apple. Будемо раді бачити вас знову у нашому магазині!
Аліна Поліщук рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №15586

Тут я завжди можу розраховувати на високу якість продукції. Незалежно від того, що я купую, я завжди впевнена в якості та надійності. Дякую за професіоналізм
Відповідь представника «YABLUKA»
Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашого магазину! Нам дуже приємно, що ви задоволені нашим обслуговуванням та асортиментом продуктів Apple. Будемо раді бачити вас знову!
Артур Головко рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13), Замовлення №15594

Функціональність порівняння товарів на сайті дуже зручна. Можна легко порівняти характеристики та вибрати найкращий варіант
Відповідь представника «YABLUKA»
Дякуємо за позитивний відгук! Чекаємо на ваші наступні покупки!
Андрій рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Замовлення №15296

Персонал просто фантастичний. Дуже коректні та орієнтовані на думку клієнтів. Все що від них залежить , допомогають. Велике дякую за вашу людяність .
Відповідь представника «YABLUKA»
Раді, що вам сподобався наш магазин! Ми продовжуватимемо працювати над тим, щоб забезпечити вас якісними та інноваційними продуктами від Apple. З нетерпінням чекаємо на ваші наступні покупки!
Виктория рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Blue (MTP43), Замовлення №15662

Великий асортимент,якісна консультації по товару. Продавці висококваліфіковані.
Відповідь представника «YABLUKA»
Дякуємо вам за позитивний відгук та вибір нашого продукту. Раді, що ви задоволені покупкою iPhone 15 128GB Blue. Наша мета - забезпечити вас тільки найкращою технікою, щоб ваші потреби та очікування були виконані. Бажаємо вам приємного користування вашим новим iPhone 15!
Аня Лебідь рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201), Замовлення №15701

Сподобалася консультація та порада менеджера з продажу Антона. Дякуємо!
Відповідь представника «YABLUKA»
Ми завжди стараємося надавати тільки найкращу якість товарів і сервісу для наших клієнтів, тому ваша думка має для нас велике значення. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями або потребами. Велике дякуємо за вашу підтримку та довіру!
Марина Лебедева рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 256 GB, Замовлення №15778

Я була вражена персоналізованими рекомендаціями, які допомогли мені відкрити нові товари. Доставка була точно в строк, а товари перевершили всі мої очікування за якістю та функціональністю
Відповідь представника «YABLUKA»
Дуже дякуємо за ваш позитивний відгук! Нам надзвичайно приємно, що ви залишилися задоволені нашою продукцією та обслуговуванням!
Максим Тищенко рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №11460

Все супер швидко доставили, оформили та проконсультували. Залишився задоволений
Відповідь представника «YABLUKA»
Дякуємо за позитивний відгук! Обирайте Yabluka - завжди раді вам)
Діма рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Кабель Lightning Apple USB-C to Lightning Cable 1m (MK0X2), Замовлення №11774

Спеціальні знижки для нових покупців зробили мою першу покупку в цьому магазині ще більш приємною, надавши вигідні умови та показавши турботу магазину про кожного клієнта.
Відповідь представника «YABLUKA»
Нам завжди приємно бачити задоволених клієнтів. Дякуємо вам за ваш позитивний відгук!