Александр рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple (MQ9X3), Замовлення №67931

Відповідь представника «YABLUKA»
Дякуємо за ваш позитивний відгук! Раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням та продукцією. Чекаємо вас знову!
Бровченко Олександр рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Band (MNP13), Замовлення №66428

Grem23 рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple (MQ0G3), Замовлення №66245

Andrey.3a рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 128GB Midnight (MQ4X3), Замовлення №00000061856

Купував свій айфон в магазині що знаходиться у lavina mall, приємно здивував персонал магазину, дуже якісний сервіс, залишилися дуже приємні враження від цієї покупки.
Антон Руденко рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple (MQ9X3), Замовлення №63057

Дуже сподобався новий магазин і професійність менеджерів
Мутный Мутный рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №63118

Lera Alekseenko рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Мультистайлер Dyson Airwrap Complete Long Nickel/Copper (400718-01), Замовлення №61579

Давно мріяла, нарешті купила.
Intarat рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black (MQ9U3), Замовлення №60882

Віктор11111 рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black (MQ9U3), Замовлення №61003

Гарний сервіс, крутий магазин
Ponchik1234123 рекомендує цей магазин