Vsevolod Denysenko рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Миючий пилосос з аквафільтром Thomas DryBOX Amfibia (788596), Замовлення №18478

Купив в цього продавця миючий пилосос Thomas DryBox Amfibia за 14335 грн. Покупкою дуже задоволений, вже встиг набути певний досвід прибирання майже з усіма насадками. По комунікації все було майже миттєво, запитань до швидкості реакції та відправки нема взагалі. Рекомендую.
Відповідь представника «Технознижка»
Щиро вдячнi Вам за відгук та рекомендацiю нашого магазину. Приємного користування! Завжди Вам радi! З повагою, адміністратор "Teхнознижка"
Юра Осин рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Набір каструль і сковорідок Tefal Ingenio Emotion (L897SD74), Замовлення №18518

BanXimik рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica Plus ECAM 380.95.TB, Замовлення №18434

Купил кофемашину De'Longhi Dinamica Plus ECAM 380.95.TB, ціна сама менша на ринку, дуже швидко прийшло, але в комплектації не було рідини для декальценації, подзвонив в магазин сказали що зараз не кладуть на заводі, але при регистрації гарантії зателефонував на гарячу лінію, там мені повідомили що має бути в комплекті і якщо нема то звертатися до магазину де купляв, а так все супер.
Відповідь представника «Технознижка»
Дякуємо, Олексію, за Ваш відгук та звернення з приводу відсутності рідини для декальцинації. На жаль, в даній партії кавомашин вона дійсно не йде у комплектації. Якби це була випадковість (на виробництві забули покласти), то ми обов'язково б Вам відправили її, але після Вашого дзвінка, на складі для перевірки була розкрита коробка з такою ж кавомашиною - в ній теж даний засіб був відсутній. На наступний день було перевірено комплектацію ще 2-х кавомашин - його також там не було. До речі, на Розетці є відгук покупця про відсутність у комлектації рідини для декальцинації, хоча на сайті вона заявлена. А от на таких сайтах як Комфі та Епіцентр - даний засіб у комплектації не зазначений, і це тільки підтверджує, що в цій партії (даної моделі кавомашин) його немає. Прикро, що представник бренду, якому Ви телефонували на гарячу лінію, не володіє даною інформацією і тим самим негативно впливає на репутацію магазину. Дякуємо за покупку! Приємного користування! Завжди Вам радi! З повагою, адміністратор "Teхнознижка"
Тетяна Педько рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB, Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB, Замовлення №18279

Товар був доставлений в указаний строк і в робочому стані. Магазин рекомендую.
Маргарита рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Мультиварка-скороварка Moulinex CE501134 , Замовлення №18148

Замовляла товар в цьому магазині вперше. Обслуговування на вищому рівні: від приємного спілкування з менеджером до швидкого відправлення товару, Покупкою задоволена. Дякую Вам!
Стас Моисеенко рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi ECAM 359.55.B, Замовлення №18040

Неймовірна швидкість та найкраща ціна! Довго вагався та думав, чи замовляти в цьому магазині. Але після прочитання відгуків - вирішив, що так. Зробив повну оплату і мені через 2 години прислали ТТН
yuliias-t-r рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Philips Essential HD9200/90, Замовлення №18052

Чудовий магазин! Дуже швидко відправили замовлення, на всі мої питання відповідали. Ціна на модель мультипічки, яку я обрала, в цьому магазині була чи не найнижчою, і з товаром все ок, все працює (користуюсь мультипічкою вже тиждень:) Фіскальний чек, гарантійний талон - все мені надали. Враження лише позитивні)
Тетяна Melnik рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Кавомашина DELONGHI Dinamica ECAM 359.55.B., Замовлення №17982

Все швидко відправили. Надіюсь, що кавомашина відпрацює свою вартість
Відповідь представника «Технознижка»
sam effgrafovich рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Tefal Easy Fry & Grill EY501815, Замовлення №18014

Взірцевий магазин в усякому випадку в моєму випадку. Після того як подзвонив уточнити наявність товару , підтвердили що все дійсно в наявності ціна актуальна , гарантія від виробника і чек буде, Зробили адресну доставку, все виявилось як і обговорювали , чек, гарантія ціна , товар отримав на наступний день. Просто бездоганно, Дякую дівчині оператору нажаль не знаю як її звати за професіну і швидку роботу і магазину загалом. Дуже раджу його.
Сергій Байдашний рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Philips LatteGo 5400 Series EP5447/90, Кавомашина автоматична Philips LatteGo 5400 Series EP5447/90, Замовлення №17958