Jari рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Philips Hairclipper series 7000 HC7650/15, Замовлення №13681

Всё очень хорошо. Быстро позвонили, курьер доставил по адресу, сдача есть, вежливо общаются, гарантийка заполнена, цена приятная. Так держать.
Відповідь представника «Технознижка»
Благодарим Вас за отзыв и рекомендацию нашего магазина. Рады что вы остались довольны покупкой. Ждём Вас вновь! С уважением, администратор Tehnoskidka
Наталья Рябухина рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Купив: Сковорода гриль Tefal Unlimited E2294074, Замовлення №13347

Магазином задоволена,отримала сковорідку дуже швидко.Рівно два роки тому в цьому магазині купувала пилосос Ровента теж залишилась задоволена,але відгук не залишила,каюсь.Тому магазину довіряю й прийду обов'язково ще!!!
Відповідь представника «Технознижка»
Щиро вдячнi Вам за відгук та рекомендацiю нашого магазину. Завжди Вам радi! З повагою, адміністратор Tehnoskidka
Політ Крука рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Купив: Philips HR1889/70, Замовлення №13249

Купили Philips HR1889/70 для соку. Якось не вагалися, хоча магазин не розкручений. Але чемна оператор, україномовна, ввічлива, швидко все оформили та вислали. Товар чудовий, користуємося тиждень, всім задоволені, тому рекомендуємо.
Відповідь представника «Технознижка»
Щиро вдячнi Вам за відгук та рекомендацiю нашого магазину. Приємного користування! Завжди Вам радi! З повагою, адміністратор Tehnoskidka
Ann Nikolaevna рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Купив: Вертикальний пилосос / пароочисник Rowenta RY8561WH

Отличный магазин, рекомендую.
Наташа Беляева рекомендує цей магазин
6 грудня 2021

Купив: Вертикальний пилосос / пароочисник Philips FC6904/01

Быстро и удобно, все прошло хорошо
Artavet рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Купив: Електробритва Philips S1332/41, Замовлення №12982

Дуже вдячний за відмінний сервіс! Купував електробритву Philips S1332/41. Ціна була дуже вигідна, сервіс був приємним, а доставка — швидкою.
bogdan8555446 рекомендує цей магазин
21 листопада 2021

Купив: Кавомашина автоматична Philips LatteGo 5400 Series EP5447/90, Замовлення №12838

Все прекрасно! Хорошая цена, деликатность обслуживания.
Сергей Лупырь рекомендує цей магазин
16 листопада 2021

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Dinamica Plus ECAM 370.95.T, Замовлення №12790

Магазин сподобався,зробив замовлення через 5 хв.зателефонував мененжер ,я підтвердив замовлення,зробив передплату і через годину посилку відправили.Здивувала ціна,нижча ніж в інших магазинах , швидкість і приємне спілкування менеджера.
Rost K рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Купив: Пилосос з мішком Philips FC8785/09 (12780), Замовлення № 12858

Магазином задоволений. Товар набагато дешевший ніж в супермаркетах. Замовив товар перед обідом, після обіду оплатив на картку та на наступний день отримав. Доставка новою поштою в Житомирську область. Ціна не змінювалась. Покупкою задоволений. Рекомендую магазин.
Ivan Tizhnievoi рекомендує цей магазин
12 листопада 2021

Купив: електробритва Phiilips s3134/51, Замовлення №12880

Магазином grants , менеджер ввічлива ,пояснила все доступно,товар відповідає заявленому , прийшов на Нову пошту швидко ! РЕКОМЕНДУЮ !