Ekaterina Padalko рекомендує цей магазин
31 жовтня 2021

Купив: Стайлер Philips BHB878/00, Замовлення №12678

Оригинальный товар, гарантийный талон заполнен, отличный сервис. Рекомендую
Відповідь представника «Технознижка»
Благодарим Вас за отзыв и рекомендацию нашего магазина. Рады что вы остались довольны покупкой. Ждём Вас вновь! С уважением, администратор Tehnoskidka
DmitryDL рекомендує цей магазин
31 жовтня 2021

Купив: Варильна поверхня електрична Samsung NZ64R3747BK, Замовлення №12663

Заказывал товар первый раз в этом магазине. Оперативно связались и отправили товар. Замечаний нет. Рекомендую.
Nicolas Honchar рекомендує цей магазин
25 жовтня 2021

Купив: Кавомашина автоматична Philips EP3246/70, Замовлення №12603

Відповідь представника «Технознижка»
Щиро вдячнi Вам за відгук та рекомендацiю нашого магазину. Приємного користування! Завжди Вам радi! З повагою, адміністратор Tehnoskidka
Никита Лалетин рекомендує цей магазин
24 жовтня 2021

Купив: Машинка для стрижки Philips Multigroom Series 7000 MG7745/15, Замовлення №12560

Магазин оперативно принял мой заказ и в тот же день отправил. Порадовала цена , которая была намного меньше, чем в других магазинах (я сэкономил 400 грн). Никаких минусов в процессе покупки/получения не выявлено, так что рекомендую этот магазин.
Олександра Стефінин рекомендує цей магазин
14 жовтня 2021

Купив: Парогенератор GC 9642/60

Отримала сьогодні замовлення, дуже задоволена- товар відповідає очікуванням, також дуже швидко відправили та все гарно оформили. Дякую.
RoLy рекомендує цей магазин
4 жовтня 2021

Купив: Електром'ясорубка Moulinex ME108832, Замовлення №12331

Швидко зв'язались , швидко відправили . Дружина задоволена !
Wolod рекомендує цей магазин
2 жовтня 2021

Купив: Електром'ясорубка Moulinex ME108832, Замовлення №12358

Все сподобалося, правда, все ж таки хотілось би бачити альтернативу Новій Пошті у вигляді хоча би Meest.
Дмитрий Румык рекомендує цей магазин
24 серпня 2021

Купив: Вертикальний пилосос / пароочисник Rowenta RY8561WH

Все отлично, конкурентная цена, спасибо
Ольга Олексишина рекомендує цей магазин
7 серпня 2021

Купив: Мультиварка Tefal Spherical Bowl RK807 (RK807D32)

Дуже задоволена, швидко все оформили, після оплати одразу відправили, на наступний день отримала товар, ціна відповідає якості, дякую за співпрацю, рекомендую цей магазин
Kateryna Berezovska рекомендує цей магазин
24 липня 2021

Купив: Хлібопічка Tefal

Замовлення виконано ідеально: без жодних зауважень, чітко, просто, однозначно рекомендую цей магазин.