Ціна збігалась із заявленою на hotline
Солдатенко Юля рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NV (FA507NV-LP023), Замовлення №108127

Ноут був відправлений в день оформлення покупки. Прийшов у новій коробці, в повному комплекті. Чек і гарантію додали до пакунку. Рекомендую продавця!
Дрозд Веня рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507VU (FX507VU-LP180), Замовлення №108150

Сподобалось, що після замовлення на сайті досить швидко передзвонили. Відправили вже на наступний день. Магазин працює професійно і організовано.
Remez Vadim рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507VU (FX507VU-LP180), Замовлення №108114

Купував новий ноут. Я щиро дякую консультанту за професійну підтримку та рекомендації. Дуже задоволений покупкою!
Горбань Михаил рекомендує цей магазин
10 липня 2024

Купив: Dell XPS 16 9640 Platinum, Замовлення №108124

Чудовий магазин, швидкий та професійний сервіс. Магазином задоволений, рекомендую від душі!)
BogdanZhdannikov рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Ноутбук Acer Nitro V 15 ANV15-41 (NH.QSJEP.001), Замовлення №107187

Цікавила саме ця модель ноуту! Сподобалась ціна в цьому магазині! Замовив, всім залишився задоволеним! Обслуговування супер! Працює все чудово! Буду рекомендувати ваш магазин.
Антон Радюк рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 Onyx Grey (82SB00SLUS), Замовлення №108105

Відправили в день замовлення, в інших магазинах треба було б чекати декілька днів, а то й тижнів. Взяв ноут по хорошій ціні, отримав також гарний сервіс та гарний настрій.
ПархоменкоОльга рекомендує цей магазин
26 червня 2024

Купив: Ноутбук Dream Machines RG4060-17 Black (RG4060-17UA23), Замовлення №107640

Ціна на товари без скажених накруток, по наявності все є, замовлення опрацьовано дуже швидко, товар справний та у належному стані. Дякую.
Гаврик Вадим рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Acer Nitro 5 2023 , Замовлення №107888

Купував ноутбук - все працює супер. Повністю задоволений. Магазин рекомендую.
Сачкова Людмила рекомендує цей магазин
21 червня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NV (FA507NV-LP023), Замовлення №107880

Рекомендую магазин. Ноутбук брату дуже сподобався. Швидко відправили на адресу, надійно запакований та без якихось проблем. Запитань не виникло. Дякую!
Корсун Михаил рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NU Mecha Gray (FA507NU-LP031), Замовлення №107203

Якість товару чудова, магазин спрацював миттєво. Із задоволенням користуюся! Дякую за вчасну доставку та Вашу клієнтоорієнтованість!