Alex рекомендує цей магазин

Купив: Рюкзак міський Mark Ryden MR9809X, Замовлення №38872

Быстро доставили, все отлично. Рекомендую
cynepkorish рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Гарнітура віртуальної реальності Shinecon SC-G04BS з навушниками, Замовлення №ТТН20400387348927

Дуже дякую продавцю за консультацію по товару, а також за таку бистру відправку. Рекомендую магазин 100%!!! Дякую
hopelele рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: KZ ZVX_Сірі, Замовлення №38182

Прийшли чорні, а не сірі навушники. Нічого страшного, всеодно рекомендую
Сергій Бєлоусов рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Викрутка акумулятора YATO з набором біт, Замовлення №#27.03.2024

швидко зв'язались, надали невелику знижку як військовому. Дякую!
Сергей Ковган рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Умные часы Lemfo E600, Замовлення №35515

MelenieFro27 рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Вакуумные наушники KZ EDX Pro с двойным динамическим излучателем, Замовлення №31328

Приятный оператор, быстрая доставка, наушники за свою цену шикарны. Посмотрю, как долго будут работать, а пока никаких претензий нет.
Відповідь представника «instor»
Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями. Будемо раді Вам знову! З повагою, команда Instor.
Наталья Смоляк рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Сумка, Замовлення №30597

Сьогодні отримала сумку. Я дуже задоволена якістю. Рекомендую! Дякую за швидкість.
Наталия Продовикова рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Mark Ryden 9116_Серый, Замовлення №3182508584

Обслуговування дуже приємне, протягом хвилини передзвонили, уточнили деталі покупки. Рюкзак якісний, вся фурнітура надійна, повністю відповідає опису. Посилка прийшла в чітко обумовлений час. Дякую продавцю
Vadym Kharchenko рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Кейпад Razer Tartarus Pro (RZ07-03110100-R3M1), Замовлення №20400374123608

Замовлення отримав дуже швидко. Товар в ідеальному стані
Відповідь представника «instor»
Доброго дня! На жаль, у нас немає кейпадів у продажу. Але є Ваше замовлення на сірий м'ячик для котів Cheerble Wickedball Mini. У будь-якому разі, дякуємо за замовлення і бажаємо гарних покупок. З повагою, команда Instor.
Сергей Гапоненко рекомендує цей магазин
26 січня 2024