Сергей Гапоненко рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Рюкзак міський Mark Ryden MR9103SJ Black, Замовлення №24649

Відповідь представника «instor»
Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями. Будемо раді Вам знову! З повагою, команда Instor.
Polin рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Навушники TWS Sabbat E12 Ultra Dream Stone, Замовлення №02062

Придбав навушники sabbat в магазині instor. Загально задоволений!
Artem Popilnyuk рекомендує цей магазин
7 січня 2024

Купив: Рюкзак міський Mark Ryden MR2966 Black, Замовлення №21278

Гарна ціна, швидка відправка, зворотній зв’язок
Елизавета Паниотова рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Сумка для ноутбука 15,6, Замовлення №21430

Відповідь представника «instor»
даша мазур рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Curren 8077, Годинник чоловічий , Замовлення №21051

Все супер, легко і швидко отримала, те що хотіла . Дуже задоволена! Дякую!
Mikola Voropai рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Рюкзак міський Mark Ryden MR9008 Black, Замовлення №21007

Все супер!
Андрей Котов рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Рюкзак Arctic Hunter B00443, Замовлення №20885

Купив якось рюкзак До різдвяних свят Якість найкраща Ціна найнижча Годі чекати Пора замовляти
Тамара Петухова- Антіпов рекомендує цей магазин

Купив: Рюкзак міський Mark Ryden MR1981, Замовлення №15827

Валерий Кнышов рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Golden Wolf Сумка-слінг GXB00131 Black, Замовлення №15969

Купив сумку. Вона менша трохи, ніж на фото, але якісна. Відправили у день замовлення, забрав - наступного дня! Хлопці і дівчата, дякую! Реально молодці!