Ціна збігалась із заявленою на hotline
Vladumur Харченко не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Урологічні чоловічі прокладки Tena Урологічні прокладки Men 1, 24 шт.

Заказал, оплатил и ждал две недели, так и не дождался (оказывается их нет в наличии и не будет и начался бардак.они то блокируют то разблокировали мои деньги и говорят что теперь мне надо ехать в мой банк за своими деньгами за 50км.Люди оплачивайте покупки при получении товара на почте!!!!
Ірина Юріївна рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Витяжка вбудована Perfelli BIS 58844 WH 1200 LED, Замовлення №10-679804

Ирина Полиенко не рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Телефон самсунг а15, Замовлення №6219313

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

The Way to Tea рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: USB флеш накопичувач Kingston 128GB DataTraveler SE9 G3 Gold USB 3.2 (DTSE9G3/128GB), Замовлення №6230662

Проблем із магазином не було. Товар мене влаштовує, але фактична швидкість запису виявилась у 2-4,5 рази меншою, ніж вказано на упаковці (з 100 мб/с там приблизно 18-45 мб/с). Цим питанням поцікавлюсь у Kingston.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку ITbox. Сподіваємося, що всі питання по товару будуть вирішені.
roman.ivaschenko не рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Батарея LiFePo4 Vipow LiFePO4 12.8V-30A (LiFePO4128-30/25) код: U0541911, Замовлення № 6199719

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за всі незручності, пов'язані з відсутністю товару. Вживаємо заходи для недопущення подібного. Кошти було повернуто 11 липня, про що надіслали вам квитанцію. Просимо звернутися до вашого банку для уточнення причин такої ситуації.
Відповідь банка: \"Сума операції все ще в заблокованому стані\". Відповідь лікпея: \"Звертайтеся до продавця\". Відповідь продавця: \"кошти було повернуто, звертайтеся до вашого банку\". Низький вам уклін та велика дяка (ні). Доречі, я пропонував вашому менеджеру попитати лікпей ще і з вашого боку. Але ніхто так і не передзвонив.
22 липня 2024 Відповісти
...як не важко здогадатися, гроші мої все ще "тю-тю", і жодного дзвінка, смс, або хоч якоїсь спроби ітбокса вирішити цю ситуацію так і не надійшло. Лише стандартна брехлива копіпаста "ой ми так занепокоєні" вище. Якби міг, то й в мінус п'ять зірочок оцінив.
Вчора Відповісти
Iwan Revyatskyy рекомендує цей магазин
21 липня 2024

Купив: Дитячі вологі серветки Huggies OverClean 56 шт (5029053567822), Замовлення №6226197

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо, що високо оцінили ITbox.
Анна Ваганова рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Батарея універсальна Intenso XS10000 10000mAh microUSB, USB-A, USB Type-C, Blue (7313535), Замовлення №№ 10-6222976

Все чудово!! Швидко зв?язались і отримала павербанк, який замовляла! Рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і рекомендації. Налаштовані на довготривале співробітництво.
Анатолій Дьомін рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Стабілізатор REAL-EL STAB ENERGY-2000, Замовлення №6219183

В неділю 14.07.2024 року замовив Стабілізатор REAL-EL STAB ENERGY-2000. В той же день мені передзвонили, уточнили деякі деталі по замовленню, а також повідомили, що замовлення буде відвантажено 18.07.2024.Але вже 15.07 замовлення було мені відправлено. Сьогодні 17.07 і я вже його отримав. Дуже оперативно і приємно. Дякую за це. Ще й отримав бонусні бали на наступну покупку! Обов'язково ще скористуюся послугами даного магазину.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і вибір ITbox для покупок. Намагаємося якнайшвидше виконувати замовлення наших клієнтів.
Сережа Артюхов не рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Хотів купити: Автомобільний акумулятор EFB Westa 6CT-110 АзЕ RED EFB Start-Stop (WEFB110)

Магазин в принципе хороший, ничего не имею против. Смутило несвоевременное информирование о наличии товара. Заказал 14-го, сказали 16-го доставят. Звонят 16-го, говорят товара нет, склад сообщил что нет. Так может стоило уточнить и сразу сказать, а не марудить 2 дня? Потерял время, этот товар сейчас везде разбирают
Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за описану ситуацію. Вживаємо заходів для вчасного інформування клієнтів по замовленнях. Прагнемо покращити нашу роботу. Будь ласка, напишіть у коментарі до відгуку номер замовлення для визначення причин згаданої затримки й їх усунення.
Johnny Mnemonic рекомендує цей магазин
16 липня 2024

Купив: Kraft Energy 12V/1A, Замовлення №6118573

Згорів блок живлення до роутера, по характеристиках підібрав блок Kraft Energy 12V/1A, мав також бонуси з попередньої покупки, тож хотів їх використати, на сайті було вказано, що замовлення орієнтовно буде доступне сьогодні ж після 17:00. Буквально за годинку прийшло повідомлення, що можна забирати і це було ще далеко до обіцяної 17:00. Нормальні ціни, хороше обслуговування, дотримання слова щодо готовності замовлення та швидка реалізація замовлень.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за розгорнутий позитивний відгук про досвід замовлення в ITbox. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від співпраці.