gn.oxygen не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Жорсткий диск 3.5, Жорсткий диск WD AV WD5000AURX, Замовлення №6046934

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за завдані незручності й тривалість очікування. Розуміємо важливість часу виконання замовлення й працюємо над переглядом процедури підтвердження оплати, в тому числі, протягом вихідних днів. Для зручності наших клієнтів всі документи є в особистому кабінеті на сайті ITbox (переходите у вкладку Замовлення - Завантажити Гарантійний талон, Завантажити Чек). Ці документи актуальні та мають законну дію. За необхідності можемо надіслати вам копії на електронну пошту. Сподіваємося змінити враження від співпраці на позитивне.
Виктория Вдовиченко рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Електропіч Saturn ST-EC3803 Gray, Замовлення №6046189

Товар був в наявності, доставили швидко. Електропіч приїхала гарно запакована і з усіма документами. Дуже сподобалось обслуговування магазину.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук, високу оцінку нашого обслуговування. Раді продовжити співпрацю.
Natali001 рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Мобильный телефон Xiaomi Redmi 9C 3/64GB Midnight Gray (660925), Замовлення №6045358

швидка доставка, смартфон цілий новий. Діє знижка яка накопичується при покупці інших товарів, потім можна її використати
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний відгук і вибір ITbox для покупок. Намагаємося виконувати замовлення в найкоротші терміни.
oleksii не рекомендує цей магазин

Купив: Корпус 1stPlayer D3-3F2-PLUS, Замовлення №6039466

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за такий випадок. Кур'єр мав завчасно зателефонувати для погодження всіх питань, у тому числі, можливості перенесення дати доставки. Ми вживаємо заходів для покращення обслуговування. Для зручності наших клієнтів тепер чек і гарантійний талон доступні на сайті ITbox: вкладка "Замовлення" - Завантажити чек, Завантажити гарантійний талон. Ці документи актуальні й мають законну дію. Сподіваємося надалі виправити враження від співпраці на краще.
Andriy Usyk рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Пульт управління для дрона RadioMaster Boxer ExpressLRS (HP0157.0043-M2), Замовлення №№ 10-6043479

Все чудово , бонусна система подобається) товар прийшов швидко і не пошкоджений
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо, що високо оцінили наш інтернет-магазин, програму лояльності. Раді забезпечувати гарні враження від покупок у ITbox.
GSM рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Ноутбук Acer Aspire 5 A515-58GM-71XN Steel Gray (NX.KQ4EU.002), Замовлення №10-6023325

Час від часу купую в ITbox. Ніколи не виникало ніяких проблем, одного разу віддавав товар по гарантії - також все ок. Подобається наявність бонусної системи, завдяки якій можна отримати знижку на товар. Останнє замовлення зробив зранку, а вже в обід кур'єр його доставив.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний розгорнутий відгук про досвід замовлень у нашому інтернет-магазині, програму лояльності. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від співпраці.
Luckyua не рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Хотів купити: Підставка для охолодження ноутбука Trust GXT 278 Notebook Cooling Stand (20817)

Раніше робив достатньо покупок у цьому магазині. Сьогодні хотів замовити підставку для ноутбука дитини. Побачив гарну ціну. Перейшов за посиланням на сайт магазину. На сайті It-box ціна була точно така сама. Під час оформлення ціна виросла на 122 гривні. Дуже шкода, що є проблеми при роботі з сайтом.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за такий випадок. Ціни на товари можуть змінюватися протягом дня й не визначаються тільки бажанням магазину. На жаль через технічні причини ціна оновилася не на всіх ресурсах. Працюємо над усуненням невідповідностей. Розуміємо ваші емоції. Сподіваємося виправити враження від співпраці.
Роман Колачик рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Сироватка для волосся Nani Professional Milano рідкі кристали Кокос 100 мл (8034055537695), Замовлення №6034659

Дивно, що магазині такого типу продається косметика) Можливо так передбачено виробником, але сироватка була без упаковки і з ознаками відкриття
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку ITbox. Для зручності наших клієнтів ми працюємо над розширенням і оновленням асортименту пропонованих товарів. Сподіваємося надалі забезпечувати тільки гарні враження від співпраці.
ОiB рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Motorola G14 8/256GB Sky Blue (PAYF0040), Замовлення №6033617

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо, що позитивно оцінили наш інтернет-магазин.
Volodimir 078 не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: віконний пилосос Karcher WV 2 Black Limited Edition (1.633-297.0), Замовлення №10-6038244и

Товар прийшов в розірваній і потертій упаковці, таке відчуття що грали футбол нею на асфальті. Втрачений час і настрій, уточнюйте в продавця цілісність і товарний вигляд упаковки товару
Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за описане. Ми приділимо більше уваги питанню збереження товарного вигляду упаковки товарів під час доставки замовлень. Сподіваємося змінити враження на краще.