ZooL22 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Навушники JBL T110 Black (JBLT110BLK), Замовлення №10-5966409

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Постійно купую в цьому магазині, подобається бонусна програма. Рекомендую!
Ksandr не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Туалети, пелюшки Смарт туалет для котів з самоочищенням Pura Max Self-Cleaning Cat Litter Box (P9902)

Наявність товару на сайті неккоректна. Після замовлення передзвонюють і кажуть що, на жаль, немає в наявності, а товар продовжує висіти на сайті.
Viktoria 2000 рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Конектор Vinga RJ-45 UTP 100 шт. (VCPCON8P8CUTP), Замовлення №замовлення № 10-5962467

Все сподобалось, швидко зручно та комфортно. Чек, гарантія прийшли в електронному варіанті на пошту. Що теж дуже зручно
Dmytryi_1 не рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Аккумулятор Esperanza AAA 1000mAh Ni-MH * 4 green (EZA102G), Замовлення №№ 5162227

Сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «ITbox.ua»
Шкода, що виникли питання до товару. Ми звернемо увагу на якість консультацій нашим клієнтам щодо гарантії. Сподіваємося змінити враження від співпраці на краще.
Zart Arn рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Графічний планшет H950P, Замовлення №5957472

Швидко передзвонили, швидко відправили, чемно спілкувалсия, товар в заводському пакуванні, все просто супер
Radist не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 лютого 2024 На модерації

Хотів купити: Триммер Sencor SNC 101BL

Заказал (10-5958812) на сайте магазина триммер Sencor. В пункте выдачи (пр. Соборности-2/1а) мне пытались продать триммер во вскрытой неоднократно картонной коробке. Предмет индивидуального пользования! Обмену и возврату не подлежит! Я отказался от покупки по вышеуказанной причине. И время потерял, и настроение испорчено. Некрасиво поступили работники магазина.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Шкода за описане. Клієнт має право оглянути товар при отриманні для прийняття остаточного рішення щодо покупки. Це дозволяє одразу вирішити питання, які можуть виникнути, в тому числі, перезамовити іншу одиницю продукції при наявності зауважень до доставленої. Сподіваємося змінити враження від співпраці на краще.
Booooooot не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Sony Murata 18650 VTC6, Замовлення №5961542

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за таку ситуацію. Помилка співробітника не залишилася без уваги, вжито відповідні дії. Працюємо над покращенням нашої роботи. Сподіваємося якнайшвидше вирішити всі питання по цьому замовленню. Шкода за незручності.
Zhyk рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Дата кабель USB 2.0 AM to Mini 5P 1.8m Atcom (16120), Маршрутизатор ZTE MF283U, Навушники з мікрофоном H390 USB Rose (981-001281), Замовлення №5943922

Магазин нормальный, но с доставкой совсем плохо. Сделал заказ на организацию с адресной доставкой, контактное лицо указал себя, но товар привезли и отдали совсем другому человеку. Ещё и товар - Дата кабель USB 2.0 AM to Mini 5P 1.8m Atcom (16120) - не соответствует описанию приехал - кабель с microUSB
ОiB рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: USB флеш накопичувач SanDisk 128GB Dual Drive Luxe USB 3.1 + Type-C (SDDDC4-128G-G46), Замовлення №5955225

Андрій Покровський рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Водяне охолодження Liquid Freezer II 360 (ACFRE00068B), Замовлення №10-5953438

Чудовий магазин, купляю в них майже всю електроніку вже кілька років і ніколи не було жодних проблем. Найшвидші терміни відвантаження замовлення, прекрасний сервіс.