Роман Григорович рекомендує цей магазин

Купив: BOSCH SMV4HVX00K, Замовлення №1111111222

Віталій Констянтинович Мазуренко рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Холодильник Whirlpool WH SP70 T121, Замовлення №12022024

Чудовий магазин і його колектив. Майже по всім обраним мною позиціям були одні з найнижчих цін. Пітвердження замовлення швидке. Особливо приємно вразило те, що менеджер не приховав від мене суттєве зниження ціни у імпортера, коли замовлення вже було мною зроблене! Доставка теж чудова. Попереджають перед виїздом, і приїзжають вчасно, як домовились.
Володимир Бовцайло рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Electrolux EW7WO368SU, Замовлення №4948

Задоволений пральною машинкою на всі 100%, а також менеджером, який оперативно відповідає по будь яких питаннях?
ЛарисаРезаненко рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: KGN49XI306, Посудомийна машина Bosch SPV2XMX01K, Замовлення №47173

Товар доставили за декілька днів після замовлення, додатково організували. занос холодильника на 9 поверх. Менеджер Олексій постійно на зв'язку. Холодильник працює, зауважень не маємо, покупкою задоволені. Також купували посудомийну машину Bosch SPV2XMX01K. Весь товар в заводських упаковках, з гарантією, працює без нарікань. Магазин рекомендую
Vitaliy M рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Electrolux EW6S426BUI, Замовлення №8497

Швидко доставили замовлення, занесли до квартири і навіть у санвузел)
Nik Krovnik рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Воsch, Варильна поверхня електрична Bosch PUE611BB5E, Замовлення №00000

Всё добре
Илья Костышин рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Духовка електрична Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS, Замовлення №6476

Доброго дня. Замовив електричну шафу, зразу передзвонили, пояснили, домовились про відправку. Відправка була у визначений час та приїхала як моє бути у заводський упаковці. Все ціле і з фіскальним чеком. Дякую за поміч та техніку.
KonstantinF рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Посудомийна машина Bosch SMV4HVX32E, Замовлення №10807

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

topanok2015 рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Bosch WTH85205UA, Замовлення №2769

Все було як заявлено. Оплачував накладеним платежом. Рекомендую!