Nik Krovnik рекомендує цей магазин

Всё добре
Илья Костышин рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Духовка електрична Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS, Замовлення №6476

Доброго дня. Замовив електричну шафу, зразу передзвонили, пояснили, домовились про відправку. Відправка була у визначений час та приїхала як моє бути у заводський упаковці. Все ціле і з фіскальним чеком. Дякую за поміч та техніку.
KonstantinF рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Посудомийна машина Bosch SMV4HVX32E, Замовлення №10807

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

topanok2015 рекомендує цей магазин

Купив: Сушильна машина Bosch WTH85205UA, Замовлення №2769

Все було як заявлено. Оплачував накладеним платежом. Рекомендую!
Maksym Protsak рекомендує цей магазин

Купив: Холодильник з морозильною камерою Bosch KIL82AFF0, Замовлення №3383

Купував одразу декілька позицій техніки в нову квартиру. Техніка преміум сегменту, тож очікувалося, що все буде добре. Техніку привезли оперативно, занесли в квартиру, трохи треба було заплатити. Користуємося технікою більше пів року, нарікань немає. Після першої купівлі комплекту техніки, робив ще два замовлення в цьому магазині. Ціну дали гарнку порівняно з ринковими. Планую зробити ще дві покупки техніки у цьому магазині.
shyndak рекомендує цей магазин

Купив: WHIRLPOOL AKWL 728 NB, Замовлення №2554

Співпрацею задоволений. Плита приїхала вчасно, доставили до дверей, все супер. Рекомендую.
Сергій Антонюк рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung BRB30602FWW, Замовлення №1

Александр Гайдай рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Холодильник SAMSUNG BRB30705DWW, Замовлення №1578

Все чудово,доставку відправили новою поштой,дуже дякую і ціна приємна,рекомендую магазин!!!
EternalLight рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Сушильна машина LG F2J3WS2W, Замовлення №16343

Замовляв пральну машину LG в грудні 2023. Привезли, підняли, підключили, все супер і своєчасно. До цього брав два телевізори, теж все прибуло без питань і працює бездоганно. Рекомендую!
Вадим рекомендує цей магазин
28 грудня 2023