butoleg68 не рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Хотів купити: Холодильник

Різниця в ціні на сайті та ту що необхідно сплатити складає 1000 грн
Відповідь представника «PointQ»
Доброго дня, нам прикро, що так сталося, така ситуацiя мала мiсце. Приймiть будь ласка нашi вибачення за цей випадок.
Вит Иванов рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Сушильна машина Samsung DV90T5240AT, Сушильна машина Samsung DV90T5240AT, Замовлення №Бн

Правильний магазин. Рекомендую.
NEVV рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Духовка електрична Electrolux EOD6C77Z , Замовлення №Не знаю, були додаткові п

Все добре. Швидко. Якісно. Приємно. У всіх піднялася ціна і сама найдешевша у конкурентів коштувала на той час 16500. Думав зараз попросять невеличку передплату, як то буває, але ні все в точності і у відповідності до інформації на сайті. Все працює, все ціле, все в повному комплекті і згідно опису Лиш у комплекті при отриманні не було гарантійного талону. Після повідомлення одразу дослали за власні кошти. Так розумію на складі не поклали після внесення відміток. Раджу
Бутус Бутусович рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Мікрохвильовка Bosch BFL634GB1, Духовка електрична Bosch HSG636BB1, Холодильна камера Electrolux RXB2AF82S, Замовлення №12533

Дякую менеджеру за професійність, підібрали по необхідним розмірам. Хотілося би щоб була безкоштовна доставка по м. Києві, дрібниці але приємно
JaRoTa рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Стиральная машина полногабаритная SAMSUNG WW90T986CSH/UA , Сушильна машина Samsung DV90T8240SH/UA, Замовлення №204

Замовив на цьому сайті і мені все сподобалось, надсилав предоплату у розмірі 2-х тисяч
Татьяна Пелихова рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: WHIRLPOOL AKZM8420NB WHIRLPOOLGOWL628NB/EE, Замовлення №9313

Дякую менеджеру за обслуговування та професійну консультацію в підборі товару. Замовлення доставлено вчасно. Рекомендую!
Tanya S не рекомендує цей магазин
18 березня 2023

Хотів купити: Пральна машина автоматична Electrolux EW6F428BU

у магазині відсутній цей товар, пропонують інші товари, які є в наявності
Сергей Ткаченко рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Купив: Холодильна камера LG GW-B459SQLM, Замовлення №165462

Дуже багато техніки купляв в цьому магазині, в черговий раз купляю знову тут холодильну камеру. Привозять завжди бистро та в оговорений час. Дуже рекомендую продавця!
Kseniya К.К. рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Whirlpool WS Q4860 NE, Замовлення №15.02.23

Цена на товар очень демократичная. Доставка по Києву от магазина была +215 грн. Доставили в сроки оговорённые. Плиту купила на дачу, пока не открывала упаковку. Надеюсь , что все будет хорошо с ней тоже. Хороший интернет магазин.
Vladyslav Ivanischev рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Купив: Телескопічні направляючі для духових шаф Bosch HEZ638270, Замовлення №2

Замовляв духову шафу, мікрохвильовку та варильну поверхню. Всім залишився задоволений Однозначно рекомендую)