Олег_1971 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Samsung UE43CU7172, Замовлення №300853

Приємне обслуговування, ввічливий грамотний менеджер, врахував усі побажання, тому Юрію особиста подяка. Зробили адресну доставку по Києву, привезли в обговорену дату, занесли в квартиру. Напередодні доставки ще раз передзвонили, уточнили, чи немає якихось змін, зазначили час доставки (з 15.00 до 17.00). Привезли о 15.03. Дякую за порядність і відповідальність, тому що все з мого боку довелось робити дистанційно. У разі необхідності буду звертатись ще.
Alexandr Golinskiy рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Philips 55PUS8818/12, Замовлення №12345

Замовив телевізор, доставили швидко до квартири в день на який домовлялись, все перевірив і тільки потім оплатив картою. Товаром задоволений, нарікань немає.
Микола 1990 рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Електрогриль притискний Delonghi CGH 1030D, Замовлення №300830

Замовив електрогриль в цьому магазині. Відправили швидко, дякую за оперативність!
Vlad_Ryadov рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Духовка електрична Bosch HBG635BB1, Замовлення №300812

Сподобалось, що покупка відбулася швидко, замовив і на наступний день відправили. Духовка була добре упакована і приїхала неушкоджена. Магазин рекомендую!
AndreyBastrikov рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Телевізор Samsung UE75CU7172, Замовлення №300711

Доброго дня! Вирішив придбати телевізор Samsung 75 діагональ в магазині Neolex.com.ua Дуже сподобалося,що є такі надійні і чесні продавці! Інтернет магазин буду радити всім знайомим! Обравши цей телевізор,я залишився дуже задоволений! Рекомендую!
Дмитрий Гурлич рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: TV Samsung oled 77, Замовлення №12344

Магазин хороший. Беру 2-й ТВ. Правильно советуют, какую модель выбрать и сервис по доставке отличный
Марія Рябоконь рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Електрочайник SMEG KLF04SSEU, Замовлення №300556

Чайник приїхав швидко. Дякую і рекомендую!
User_Kate рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Телевізор Sony XR-55X90L, Замовлення № 300509

Замовили телевізор, все доставили, працює без нарікань
Олексій Кірпа рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Телевізор LG OLED55G2, Замовлення №300516

Враховуючи мої побажання менеджер підібрав телевізор, я задоволений. При потребі буду звертатись ще.
Ksy06 рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Духовка електрична Bosch HRA334EB0, Замовлення №300512

Духовку привезли швидко, допомогли занести в дім. Магазин працює якісно!