Супрун Віталій рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Ellipal Titan Mini, Замовлення №36681

Персонал дуже добрий сподобалося обслуговування та позитивний настрій. Гарний магазин)
Vlados рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: апаратний криптогаманець Ledger Nano S Plus Matte Black, Замовлення №№35633

SerhiiTrubin рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: апаратний криптогаманець Trezor One White, Замовлення №7111

Отличная поддержка. После года покупки, кошелек у меня не работал, отправил им во Львов. Ребята подключили ориг кабель, и все заработало. Отправили обратно, в подарок дали кабель оригинальный. Мой кабель, видимо, где-то потерял в квартире. Спасибо, сервис отличный!
Yuriy Parch рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: апаратний криптогаманець SafePal S1, Замовлення №#33689

Покупал safepal s1, покупкой очень доволен. Быстро оформили и доставили заказ за адекватную цену.
Юрий Чистяков рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: апаратний криптогаманець Trezor Model T, Замовлення №33388

Купил Trezor T, доставили в срок. Доволен. Рекомендую.
Андрей01 рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: апаратний криптогаманець Trezor Model T, Замовлення №31504

NazarB рекомендує цей магазин
4 червня 2023

Купив: Ledger Nano S Plus, Замовлення №30597

Купив в lwallet гаманець Ledger Nano S Plus. Прийшов доволі швидко та без жодних пошкоджень. Магазином та товаром задоволений
Caban69 рекомендує цей магазин
26 квітня 2023

Купив: апаратний криптогаманець Keystone Pro, Замовлення №29484

Хороший онлайн магазин, професійні продавці. Доставка була необхідна до певного числа. Усе зробили чітко. Дякую.
Олександр Геращенко рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: апаратний криптогаманець SafePal S1, Замовлення №29485

Всім доброго дня. Хочу порекомендувати магазин LWallet. Дуже задоволений обслуговуванням і якістю товара. Все прийшло вчасно. Все було гарно запаковано і без візуальних дефектів. Користуюсь товаром з великим задоволенням.
Alex Simkin рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Yubikey 5C NFC, Замовлення №25833

Був приємно здивований коли зміг оплатити БітКоінами за цей токен, сам платіж пройшов швидко по адекватному курсу, на наступний день(замовляв уночі) замовлення було оброблене і поїхало до мене. Прийшло в оригінальному пакунку. Працює кожен день без проблем. Вцілому дуже задоволений, дякую!