Alex Simkin рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Yubikey 5C NFC, Замовлення №25833

Був приємно здивований коли зміг оплатити БітКоінами за цей токен, сам платіж пройшов швидко по адекватному курсу, на наступний день(замовляв уночі) замовлення було оброблене і поїхало до мене. Прийшло в оригінальному пакунку. Працює кожен день без проблем. Вцілому дуже задоволений, дякую!
Oleksandr Skuratov рекомендує цей магазин
17 вересня 2022

Купив: Ledger Nano S Plus, Замовлення №23436

Чудовий гаманець. Дяка магазину.
Александр Еремеев рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Ledger nano S plus, Замовлення №23448

Замовлення відправили швидко. Все гаразд. Сервісна підтримка дуже швидко відповідає та намагається вирішити проблему, якщо є. Раджу
Yevhenii рекомендує цей магазин
11 вересня 2022

Купив: Ledger Nano S, Замовлення №23413

В магазині Lwallet замовляв собі криптогаманець, дуже швидко працюють, оригінальний товар не бракований. Сподобалася можливість оплатити гаманець через крипту (я оплачував через BNB). Сервісом дуже задоволений! Тех-підтримка теж працює на УРА! (Було питання с приводу підключення гаманця до девайсів, відреагували швидко, надали всі потрібні інструкції)
VET рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Yubikey 5 NFC, Замовлення №23256

Брал два ключа Yubikey 5 NFC, упаковки пришли целыми запечатанными и с товарным чеком, отправили быстро.
Arezan рекомендує цей магазин
31 серпня 2022

Купив: Криптокошелек SafePal S1, Замовлення №23278

Официальный реселлер, все надежно. Отправили очень быстро. Пришел товар со всеми пломбами. Отдельно отмечу про отзывчивую поддержку, которая всегда на связи и поможет со всеми вопросами.
volos_86 рекомендує цей магазин
20 серпня 2022

Купив: Ladger Nano S Plus, Замовлення №23009

Офіційний реселлер. Швидке і просте замовлення на сайті. Чудова технічна підтримка в чаті на сайті. Швидка відправка. Товар прийшов запакований в плівку, саме так як вказано на сайті виробника. Я рекомендую цей магазин
Андрей Мошковский рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Купив: Safepal S1, Замовлення №23129

Заказал второй раз дополнительный холодный кошелек Safepal S1. На сайте немного некоректно работала форма заказа, написал в онлайн чат и через 5 минут оформил заказ. Отправили в тот же день, все отлично. Вторая покупка и вторая успешная. Всем рекомендую!
Юрий Иващенко рекомендує цей магазин
10 серпня 2022

Купив: Yubico 5 nfc, Замовлення №741961812

Заказал. Очень быстро перезвонили. Все обсудили и отправили в тот же день. Получил на почте. Все новое и хорошо упаковано. Рекомендую.
Петро Непийвода рекомендує цей магазин
9 серпня 2022

Купив: SafePal wallet, Замовлення №22285

Замовив SafePal wallet все прийшло швидко на поштомат, упаковка ціла з пломбами комплектація повна кошелек новий активація перша звірено на офіційному сайті. Офіційний девайс все супер.