Nikcos рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Аудіоінтерфейс, звукова карта Focusrite Scarlett 2i2 4th Gen, Аудіоінтерфейс, звукова карта Focusrite Scarlett 2i2 4th Gen, Замовлення №322223322

Гарний магазин з привабливою ціною. Пішли назустріч, дочекались поки доберуся по заторах наприкінці дня (забирав особисто). Рекомендую до співпраці. До товару також питань нема - все працює як треба :)
Oleksandr Melnyk рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: RODE Caster Pro II, Замовлення №АФ-911002

Повністю задоволений покупкою та обслуговуванням.
soundMaker рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: MIDI-клавіатура AKAI MPK MINI MK3, Замовлення №2689

Ruslan Mychak не рекомендує цей магазин
9 липня 2023

Хотів купити: Комбопідсилювач Marshall MG30GFX

Viktor Denyshchuk не рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Хотів купити: Комбопідсилювач BOSS Katana Mini

Не знаю як магазин в цілому але придбати даний товар в мене не вийшло Зробив онлайн замовлення, перед тим як проводити оплату зателефонував, підтвердили наявність. Провів оплату через WayForPay. Зателефонували сказали що через WayForPay ціна інша, ніж вказано на сайті, а ціна на сайті актуальна тільки при переказі на картку. Я не можу бути впевнений, тому від переказу на картку відмовився
Катерина рекомендує цей магазин
19 травня 2023

Купив: Цифрове піаніно Roland FP-10, Замовлення №1810

Швидка доставка по Києву, наявність документів та гарантії, комунікація - все добре.
igormmm рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: YAMAHA Clavinova CLP-735 (White Ash), Замовлення №#1244

Приємне обслуговування і фахова консультація. Продавець Олексій дуже уважний, ввічливий і справді допоможе знайти те, що шукає покупець. Привезли, зібрали - швидко та якісно. Молодці!
Stepan Boychuck рекомендує цей магазин
31 січня 2023

Купив: Цифрове піаніно Yamaha EZ-300, Замовлення №#1222

Дуже сподобався магазин, швидко, на другий день після замовлення інструмент був в мене. Рекомендую.
expertphotopro не рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Kurzweil M70 WH, Білий, Замовлення №1214

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Жахливий магазин. Товару взагалі немає, а на сайті вказано що є. Менеджер коли з вами спілкується-таке враження що найбільшу послу робить в житті. Ціни та товари взагалі не ті що на сайт. Марно витрачайте свій час, не рекомендую нікому купляти тут, адже якщо на першому етапі-таке, то уявляю далі ( з доставкою або гарантією) що може бути!!!
Help рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: AKG K371, Замовлення №873

Бувають організаційні накладки, пов'язані з нестабільною ситуацією - повітряна тривога, затори тощо. Але магазин відпрацював відповідально, швидко, гнучко для клієнта - мене. Товар забрав упакований, новий з усіма документами. Усе зручно і надійно.