Ярослав Дяченко рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач 980 PRO 2 TB (MZ-V8P2T0BW), Замовлення №274345525

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Йшло трохи довше ніж очікувалось, але всеж дійшло. Диск - оригінал, працює чудово.
Аркадий Пелешко рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Watch S1 Active Moon White (BHR5381GL), Замовлення №268539910

Цілком задоволений продавцем, товар відповідає опису, швидка та зручна відправка. Рекомендую
dmytro_d рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) 737 Powercore 24K 140W (A1289011), Замовлення №262058135

Відправили швидко, товар якісний, все працює. Дякую!
Слава Пястолов рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Купив: Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800 мАч 128 W , Зовнішній акумулятор (павербанк) GC PowerPlay Ultra 26800 мАч 128 W Black (PBGC04), Замовлення №259119377

Ввічливе спілкування менеджера спонукало купити цей девайс. Насправді я обрав інший павербанк, але про нього мало інфи.На мій подив польський павер вживу виглядає краще ніж на фото: в міру важкий, металевий корпус, відсутність кнопок (ефект вау індикація). 4 роз'єми,один з них працює на заряд і розряд. Тепер оглядаю зарядний цієї ж марки...
Представник магазину «Labro»
Дякуємо що залишили відгук та спробували придбати дійсно якісний продукт !
10 жовтня 2023 Відповісти
Mikhail Tkachenko (МШ-222) рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Ноутбук G5 KF (KF-E3EE313SD), Замовлення №254927201

12/12
Дякуємо, Ви 100/100!
10 жовтня 2023 Відповісти
назар залужний рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Lenovo IdeaPad Gaming 3 16ARH7 (82SC003JPB), Замовлення №257349729

Чудовий магазин рекомендую.
WhiteChow рекомендує цей магазин
8 серпня 2023

Купив: Відеокарта GEFORCE RTX 4070 TWIN X2 (N40702-126X-185252N), Замовлення №250931303

Ціна заявлена справжня, відправляють в той же день.
Igor рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: Ноутбук Victus 16-d1104nw (712Y6EA), Замовлення №354

Товар пришел вовремя, цена актуальна, все просьбы по комплектации и отправке выполнены
Представник магазину «Labro»
Дуже дякуємо що залишили ваш Відгук та поділились враженнями. Нам надзвичайно за це приємно! Хай все буде гаразд Вам з Вашою покупкою !
7 серпня 2023 Відповісти
Aleksandr Dent рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: ASUS D1503IA-L1025W R7-4800H/16GB/512/Win11 OLED (D1503IA-L1025W), Замовлення №248165974

Чудовий магазин вже брав у них монітор, зараз замовив ноутбук. Швидко зв'язалися, все в наявності за актуальною ціною, одразу уточнили за гравіювання. Відправили вчасно. Магазин рекомендую!
Валерий Сибирка рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Смарт-годинник GTR 3 Thunder Black, Замовлення №245904375

Дуже задоволений товаром і обслуговуванням магазину! Буду і надалі замовляти у Вас
Представник магазину «Labro»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді що усім задоволені.
2 серпня 2023 Відповісти