andy cronn рекомендує цей магазин
30 червня 2022

Купив: Смартфон realme 8 6/128GB Punk Black

Все вчасно відправили,сервіс на високому рівні, дешевше ніж в інших магазинах,гарантійний в коробці був окремо на 2 роки,дякую магазину Labro процвітання їм і мирного неба.
Відповідь представника «Labro»
Дякуємо, раді що Вам все сподобалось! І Вам всього найкращого!
gdihotline рекомендує цей магазин
14 червня 2022

Купив: Baseus Adaman Metal 20000mAh (22.5W) PPAD000101

Сподобались ціни та швидке оформлення доставки
Відповідь представника «Labro»
Дякуємо за відгук, раді що Ви задоволені!
Дмитро Ілюхін рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 15W 30000mAh Black (PPDML-K, Замовлення №195315778

Дякуємо !!
Илья Яновой рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: Baseus PPDML-K01 Bipow Powerbank, 30000 мАг, 15W Black

Дякуємо за відгук!
Вячеслав Гречуха рекомендує цей магазин
5 червня 2022

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5

Все відповідало описанню, ціна актуальна, дуже швидко відправили, встановили віндовс, зробили гравіювання ( це далеко не у всіх можна зробити ) рекомендую данний магазин, усе дуже сподобалось.
Відповідь представника «Labro»
Дякуємо! Стараємось, раді що все Вам сподобалось!
Dellrance рекомендує цей магазин
1 червня 2022

Купив: Lenovo legion 5

Гарний сервіс, приємна ціна. Відповіли на всі мої запитання и швидко відправили товар.
Відповідь представника «Labro»
Дякуємо за відгук, Раді що все сподобалось!
Евгений Головенко рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Купив: Павер банк

Все чудово. Дякую
І Вам дякуємо!
Fury рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Купив: Lenovo Legion 5-15 Ryzen 7/16GB/1TB RTX3060 165Hz (82JU00JKPB)

Ноут прийшов який i замовляв. Новий. Все чудово)
Антон Ласточкин рекомендує цей магазин
24 травня 2022

Купив: Lenovo Legion 5-15 Ryzen 5/16GB/512 RTX3060 165Hz (82JU00JCPB)

Продавця рекомендую, зв'язались швидко, говорили ввічливо, перевірили товар, відправили в той же день, товаром задоволений!)
Відповідь представника «Labro»
Дякуємо за Ваш відгук, ми раді що все сподобалось!
Oleh Dnipro рекомендує цей магазин
21 травня 2022

Купив: Baseus PowerBank Bipow Digital Display 20000mAh 20W White

У неділю ввечері зробив замовлення, в понеділок вранці відправили, зразу ж сповістили номер накладної. Товар прийшов запакований, усе працює добре. Роботою магазину задоволений.