Богдан Багінський рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: ASUS TUF GAMING A15 R7-6800H/16GB/512 RTX3050TI 144HZ FA507RE-HN021

Приємні ціни, відповідальні продавці. Можна сміливо купувати передплатою.
Відповідь представника «Labro»
Дякуємо за Ваш відгук, ми раді що Вам все сподобалось!
Vitaliy Kantemir рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Ноутбук MSI gf63 Thin 11UC

Долго сомневался, смущало что будет ехать из-за границы, но всё таки заказал. Заказ обработали быстро, предложили вариант даже лучше чем я хотел. Приехал быстрее чем обещали, установили ПО и сделали гравировку на клавиатуре, отличные цены на доп опции. В целом остался очень доволен покупкой и работой с Labro. Рекомендую
Представник магазину «Labro»
Дякуємо що повірили у нас ! :) Раді що Вам все сподобалось!
10 вересня 2022 Відповісти
Павел Харламов рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Amazfit Neo Smart Watch

Жена заказала мне в подарок часы Amazfit Neo. Магазин моментально обработал заказ и выслал его в тот же день. К товару тоже нет претензий. Пришел в заводской упаковке, полностью запаян. Дали гарантию на 2 года. Часами уже пользуюсь месяц, проблем нет. Так что, могу смело рекомендовать продавца!
Представник магазину «Labro»
Дякуємо що Вам все сподобались та за Ваш відгук!
8 вересня 2022 Відповісти
Татьяна Кирилюк рекомендує цей магазин
20 серпня 2022

Купив: HP PAVILION 15 I5-1135G7/16GB/512 SILVER 15-EG0104NW, Замовлення №202607802

Алексей Иванович рекомендує цей магазин
20 серпня 2022

Купив: ASUS TUF Gaming A15 R7-6800H/16GB/512 RTX3050Ti 144Hz FA507RE-HN021

Задоволений ноутбуком та обслуговуванням на всі 100%. Нереальні характеристики за нереальну для нашого ринку ціну. Навіть з врахуванням гравіювання залишився в плюсі тисяч на 20, про що ще тут говорити ) Уже порадив даного продавця 2 своїм знайомим )
Мирослав Ільніцький рекомендує цей магазин
9 серпня 2022

Купив: Lenovo Legion 5

Шукав місяцями собі Lenovo Legion 5. Оприділився з характеристиками, вибрав собі модель з Ryzen 7, Nvidia 3060. Перебрав купу сайтів. На сайті "Labro" знайшов версію на 1тб і за дуже привабливою ціною. Гарантія, уставновка віндовс та офісу, все як потрібно. Доставили швидко, зв'язок з продавцем підтримував весь час. Якщо виникають якісь питання - відповідають відразу та допомагають. Рекомендую!
Ivan Us рекомендує цей магазин
1 серпня 2022

Купив: Acer Nitro 50 i5-11400F/16GB/512 RTX3060Ti (N50-620 DG.E2DEP.00P), Замовлення №201322985

Maxwell House рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: Ноутбук Acer nitro 5, Ryzen 7, RTX 3060, 512Gb SSD, 16Gb RAM (NH.QBCEP.00G)

Відповідь представника «Labro»
Дякуємо за такий детальний відгук! Раді що все сподобалось, ми стараємось для Вас!
Игорь Сытник рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Купив: HP Victus Ryzen 5-5600H/16GB/512 GTX1650 144Hz 16-e0104nw (4H3L4EA), Замовлення №198246251

Никита Устименко рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Купив: Смартфон realme GT Master Edition 6/128GB Voyager Grey

Дуже швидко зв'язалися та підтвердили замовлення. Гарно запаковано, все приїхало швидко і без пошкоджень.
Відповідь представника «Labro»
Дякуємо, раді що все сподобалось!