Олександр рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Телевізор LG OLED55C2, Замовлення №1884

LG OLED55C21LA. Зв'язались швидко. Ціна вказана на тв з очікуванням близько 10 днів, якщо швидше, то буде трохи дорожче. Взяли передплату в 1000 грн. Тв привезли та перевірили в мене вдома. Дали товарний чек та гарантійний талон на 12 місяців. Мій тв з регіоном Африка. Української мови немає, є російська, англійська та інші. Netflix, Plex, Megogo, Youtube доступні.
JackSh рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Телевізор LG OLED55C2, Замовлення №1851

Купівля телевізора пройшла чудово, швидко зв’язались та доставили. Телевізор працює чудово, жодних проблем не було. Дуже задоволений загалом.
Відповідь представника «NTS.COM.UA»

Чудовий консультант,швидкий час доставки
Serg Serg11 рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Духовка електрична Bosch HBG635BB1, Замовлення №2003/05/168

Замовили духовку. Привезли швидко. Все супер. Магазин сподобався, рекомендую.
Lyda Gedz рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Саундбар Samsung HW-Q600B, Замовлення №2003/05/150

Так як товар не дуже популярний, взяли з мене невелику передоплату в 500 грн. Привезли на наступний день. Всім задоволена.
Проценко9798 рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Тостер SMEG TSF02PGEU, Замовлення №2003/05/30

Замовив тостер на подарунок. З доставкою не підвели. Буду звертатись ще в цей магазин. Рекомендую.
Stanislav1990 рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE43Q67A, Замовлення №2003/05/24

Купив телевізор. Приємно вразила ціна і швидкість доставки.
Мирослава Стала рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Gorenje IT645BCSC, Замовлення №2003/04/211

Магазин рекомендую, замовлення привезли швидко.
Михаил22 рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Телевізор Sony XR-65X90K, Замовлення №2003/04/203

Вагався з вибором телевізора. Обзвонив декілька магазинів і саме в цьому мені все доступно пояснили і допомогли з вибором. Придбанням задоволен.
Валерій Рибалко рекомендує цей магазин
6 квітня 2023

Купив: Духовка електрична Samsung NQ50T8939BK, Замовлення №2003/04/56

Замовив в цьому магазині духову шафу. Я знаходився в іншому місті, тому мені відправили Новою Поштою по передоплаті. Приємно вразило, що відправили в той же день, як я вніс передоплату. Магазином задоволен і рекомендую.