Олексій Кірпа рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RS66A8100S9, Замовлення №2024/04/102

Холодильник привезли вчасно, сервісом задоволений.
Igor_Jam рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Sony KD-55X85L, Телевізор Sony KD-55X85L, Замовлення №2649

Порядний продавець, телевізор новий, при отриманні перевірили на відсутність дефектів.
Микола 1990 рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE65QN800C, Замовлення №2024/03/154

Приємний персонал магазину, відправку зробили своєчасно. Рекомендую!
rambo рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Sony Bravia 65, Замовлення №12356

Олександр 70 рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Телевізор LG OLED77G3, Замовлення №2024/03/112

Покупка вдала. Телевізор приїхав цілий, гарно запакований, з гарантією та чеком.
Лидия Стельмах рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Духовка електрична Bosch HBG634BW1, Замовлення №2024/03/103

Сподобалось, що після замовлення на сайті досить швидко передзвонили. Відправили вже на наступний день. Магазин працює професійно і організовано.
Світлана 2023 рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Пральна машина автоматична LG F2WT208S0E, Замовлення №2024/03/36

Приємний менеджер професійно відповів на всі мої запитання, допоміг обрати саме те, що потрібно. Покупкою задоволена!
VladB рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Варильна поверхня газова Bosch PPQ7A6B90, Замовлення №2024/03/28

Замовлення привезли швидко, в умовлений час. Усім задоволений. Магазин рекомендую!
Vlad_Ryadov рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Телевізор Sony XR-77A80L, Замовлення №2024/03/24

Магазин справив на мене хороше враження. Телевізор привезли вчасно. Ціна хороша.
Ksy06 рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Варильна поверхня газова Bosch PUE611FB1E, Замовлення №2024/02/254

Покупка пройшла вдало, все сподобалось!