ТетянаВо рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RB38T603FSA, Замовлення №2024/04/125

Зробила замовлення на сайті пізно ввечері, передзвонили вже зранку і вже через день я була щасливою власницею нового холодильника, який допомогли занести в квартиру. Дякую магазину за професіоналізм!
VladB рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE85Q70C, Замовлення №2024/04/125

Обдзвонив багато магазинів, розповідають різну незрозумілу інформацію і піднімають ціни, в цьому магазині ціна відповідала вказаній на сайті. Привезли після замовлення на другий день, занесли в квартиру і за це не взяли додаткових коштів. Рекомендую!
Lesiа81 рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Духовка електрична Bosch HBA3140S0, Замовлення №2024/04/122

Магазин хороший. Мене професійно проконсультували, допомогли з вибором і відправили духовку навіть трохи раніше, ніж обіцяли. Все сподобалось!
Валерій Тімофєєв не рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Телевізор Sony XR-42A90K, Замовлення №1

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «NTS.COM.UA»
Доброго дня! Вам привезли абсолютно новий ТВ, запакований заводським скотчем. Кур'єр разом з Вами розпакував коробку, розірвали пакети, в яких був пульт і документація. Така комплектація надається виробником. Дизайн та характеристики пульта дистанційного керування залежать від країни та регіону - так вказано у виробника. Ви прийняли товар та розрахувались за нього. Телевізор був новий.
Це все чудово, та якщо ви досі не маєте належної інформації про свій товар, не продовжуйте себе топити. Бо на пакуванні самого пульта, виявляється, невеличкими буквами вказано країну та регіон, але це аж ніяк не Україна і навіть не Польща. Яка ж це країна? Думаю, це не я мушу описувати на Вашому сайті.
22 квітня 2024 Відповісти
Марія Рябоконь рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Пральна машина автоматична LG F2WV3S7N6E, Замовлення №2024/04/116

Ввічливі продавці, якісний товар, сервісом задоволена!
Олексій Кірпа рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RS66A8100S9, Замовлення №2024/04/102

Холодильник привезли вчасно, сервісом задоволений.
Igor_Jam рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Sony KD-55X85L, Телевізор Sony KD-55X85L, Замовлення №2649

Порядний продавець, телевізор новий, при отриманні перевірили на відсутність дефектів.
Микола 1990 рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE65QN800C, Замовлення №2024/03/154

Приємний персонал магазину, відправку зробили своєчасно. Рекомендую!
rambo рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Sony Bravia 65, Замовлення №12356

Олександр 70 рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Телевізор LG OLED77G3, Замовлення №2024/03/112

Покупка вдала. Телевізор приїхав цілий, гарно запакований, з гарантією та чеком.