Kulak Alex рекомендує цей магазин
23 лютого 2024 На модерації

Купив: Смартфон Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Lime (SM-A546ELGD), Замовлення №61732

Рекомендую магазин так як ціни в них актуальні і дуже привабливі.
Dmitry ANANIN рекомендує цей магазин
22 лютого 2024 На модерації

Купив: Смартфон Galaxy S24 Ultra 12/1TB Titanium Black (SM-S928BZKP), Замовлення №61731

Aaa рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 12/512GB Midnight Black, Замовлення №61771

NazarTernopil рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Samsung Galaxy S24 8/256GB Onyx Black (SM-S921BZKG), Замовлення №61021

Перед замовленням уточнив наявність товару та передоплату. Магазин надав можливість здійснити повну передоплату товару на ФОП-рахунок, що я і зробив. Товар відправили за 2 години після передоплати. На Новій Пошті товар не дозволили оглянути, тому що упаковка мобільного телефону була із заводськими пломбами, хоча оператор казала, що телефон можна оглянути. Проте з телефоном ніяких нюансів, він абсолютно новий та в справному стані, як і очікувалось.
Сергей Сорокин рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Find X5 Pro 12/256GB Ceramic White, Замовлення № 60485

Менеджеры оперативно и корректно всё сделали,товар получил запакованный и вовремя,цена соответствовала заявленной.Рекомендую данный интернет-магазин.
Stanislave рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Смартфон Pixel 8 8/256GB Obsidian, Замовлення №54863

Придбав телефон у цьому магазині, адже була найнижча ціна за не японську версію з гарантією на рік. Швидко відправили, купував по повній передоплаті. Телефон приїхав новий та запакований. Дуже сподобалось спілкування з менеджером через телеграм. Рекомендую
М Ти рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Компактний фотоапарат PowerShot G7 X Mark II (1066C012), Замовлення №59040

Хочу сказать огромное спасибо, заказала и на следующий день забрала товар, никаких проблем, все четко и быстро, рекомендую! ( п.с этот фотик везде раскуплены, а в этом магазине в наличии)
Каріна Сідун рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Компактний фотоапарат PowerShot G7 X Mark III Black (3637C013), Замовлення №58044

Дуже довго шукала потрібну камеру, натрапила на магазин JustBuyIt. Переглянула сайт/соцмережі, вони викликали в мене повну довіру, тому вирішила замовити. Замовлення надіслали вчасно, видаткову накладну також додали, відповіли на всі мої запитання (до і після покупки товару). Магазин мені сподобався ще й ідеальною ціною. Адже камеру, яку я хотіла, дуже важко знайти в Україні, а якщо і є, то вартість висока. Дякую за чудове обслуговування, якісний товар і «людську» ціну! ?
Kolya Pavelchuk рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: FPV окуляри Goggles 2 (CP.FP.00000056.01), Замовлення №49052

Хочу залишити позитивний відгук про магазин. Був випадок, коли мені дуже був потрібний товар, але не були зібрані кошти. Ціни скрізь росли, але мені вдалося з магазином домовитися за відкладення товару і фіксування ціни поки я збираю кошти. На день повної оплати ціни скрізь виросли, а я заплатив по старій, за що і магазину дуже вдячний.
Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь ще)
Пётр Андрианов не рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Хотів купити: Ноутбук TUF Gaming A15 FA507XV (FA507XV-LP037)