Наталя Сушенцова рекомендує цей магазин
21 квітня 2024 На модерації

Купив: Смартфон Honor 90 12/512GB Green, Замовлення №65657

Ніколи не купувала телефони через інетмагаз. Дуже ввагалась, але ризикнула, бо дешевше майже на 4000грн.Все пройшло чудово. Вічливі консультанти, оперативні та відповідають на усі питання. Товар гарно запакован. Доставка накладеним платежем без проблем з невеликою предоплатою. Телефон чудово працює, вже користуюсь. Jast Buy-так тримати?.
До речі запропонували одразу поклеїти плівку. Наліпки з IMEI збігаються.
21 квітня 2024 Відповісти
Maksim Rusin не рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Хотів купити: Компактний фотоапарат Sony DSC-RX100 VI (DSCRX100M6)

Зробив замовлення, замість 15 звивини взагалі не дочекався дзвінка менеджера. Після доби очікування написав їм сам. З'ясувалось вони чекають відповіді незнамо від кого. Ще після кількох годин очікування відповідь, -"немає в наявності "... Не рекомендую!
Ser Erw не рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Хотів купити: Компактний фотоапарат Canon EOS R8 body (5803C019)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Сознательно вводят в заблуждение. Выставляют минимальную цену по рынку для привлечения внимания. По факту - товара нет. После оформления заказа - связываются спустя 5 часов, информируя, что товара нет. Заявлено, что на подтверждение уходит 15 минут. На сайте, статус товара, по прежнему, «в наличии». Не следят за актуальным статусом наличия. Сознательно манипулируют фиктивными ценами для привлечения потока на свой сайт.
Александр К. рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi 14 12/512GB Green, Замовлення №65207

Дякую магазину. Відповіли на всі мої питання. Єдиний магазин, який надає 12 міс своєї гарантії за доступної ціни на гаджет. Швидка доставка. Рекомендую продавця.
Lima Rodden рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Yoga Pro 7 14APH8 (82Y80014RM), Замовлення №61690

Купляв нотубук, найнижча ціна була у цього магазину, все пройшло добре, відправили швидко, був в наявності за вказаною ціною, рекомендую. Дешево зробили гравірування клавіатури. Тип оперативної пам'яті і Підсвітка на сайті в характеристиках вказані неточно - підсвітка є, пам'ять 5-ого покоління, не 4-ого
OlesyaF рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Midnight 2022 (MLY33), Замовлення №123

Все у відповідності. Швидко і професійно. Чудовий френдлі сервіс менеджера по мак. Рекомендую.
Мария Кирилко рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Компактний фотоапарат Sony Alpha A7 III body (ILCE7M3B.CEC), Замовлення №1394

магазин супер) рекомендую
Andrii Shylnikov рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Violet (SM-S928BZVH), Замовлення №1570

Доброго дня, дуже дякую за замовлення. Купляв Samsung Galaxy S24 Ultra. Замовив в четвер і мені зафіксували ціну. Пообіцяли що телефон можна буде забрати в суботу. Передзвонили в суботу і сказали що телефон очікує в магазині. Хоча на сайті ціна виросла, мені як і обіцяли, віддали його за фіксованою ціною, за що дуже вдячний. Обслуговування на рівні. Однозначно рекомендую.
Sophye Pashko рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Компактний фотоапарат Sony Alpha A7 III body (ILCE7M3B.CEC), Універсальний об'єктив Sigma AF 18-50mm f/2,8 DC DN C, Замовлення №1

Хороша кумунікація.Швидко відправити товар.Все нове,якісне.Дуже задоволена та рекомендую магазин (ціна була значно нижчою ніж в конкурентів,що теж радує).
Kakapuza рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Компактний фотоапарат Panasonic Lumix DMC-TZ70 Silver, Замовлення №62721

Найнижча ціна. Швидко відправили, купував по мінімальній передоплаті. Сподобалось спілкування з менеджером через телеграм. Рекомендую