Ціна збігалась із заявленою на hotline
Vladimir Yermolenko рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядна станція Anker 767 PowerHouse - 2048Wh 2400W (A1780311), Замовлення №73500

Купував зарядну станцію. Все пройшло добре — станція прийшла вчасно, в ті дні, як і обіцяли, ідеально упакована в заводську упаковку. Працівники ввічливі, всі питання обговорюються оперативно по телеграму, вайберу або телефону, запропонували вигідніші умови оплати і доставки. Рекомендую цей магазин
Ukrainian man1 не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Sigma AF 28-70mm f/2,8 DG DN Contemporary, Замовлення №73427

Спочатку відмовились повернути товар. Коли я послався на закон про повернення протягом 14 днів погодились. Коли відправив товар назад, відмовились забирати, оскільки коробка була перемотана скотчем (я так розумію це перемотали на Новій пошті, бо я лише віддав коробку оператору). Клієнтоорієнтованість - це не про них.
Andrii Khomenko не рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Хотів купити: Sony Alpha A6700 kit (16-50mm) Black (ILCE6700LB.CEC), бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A6700 kit (16-50mm) Black (ILCE6700LB.CEC)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Немає в наявності за такою ціною. Очікувать 3 тижні. Хочете одразу - ціна 65к Бачу що це не перший такий відгук.
Bohdan Kosmynka рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: EkoFlow DELTA 2 (ZMR330EU), Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №73320

Крамниця сподобалась. Ввічливі працівники, котрі надали потрібну консультацію. Вчасно доставили станцію, котру я замовляв. Однозначно рекомендую.
Сергей Романов не рекомендує цей магазин
11 липня 2024

Хотів купити: Дзеркальний фотоапарат Pentax K-1 Mark II

виставлено товар, зокрема Pentax K-1 Mark II, з привабливою ціною за відсутності самого товару.
Oleg Razor рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome White (SM-A546EZWD), Замовлення №28995

Замовляв телефон через них. Впринципі нічого поганого не скажу. Ціна співпадала з тим що було вказано на сайті(сама низька ціна) прислали на наступний день, телефон в ідеальному стані, програмну перевірку також пройшов на успішно. Шось поганого в їх роботі не побачив, дівчинка була вічлива і реагувала на мої побажання(дівчинці премію)). Короче, ітог всього: усім задоволений, хоча мені рідко вгодиш. Дякую Jast Buy, дякую дівчинка)
Денис Листопад рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Купив: Компактний фотоапарат Canon PowerShot G7 X Mark II (1066C012), Замовлення №4656

3276040 не рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Хотів купити: бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha a7C body Black (ILCE7CB)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

F4nT0m рекомендує цей магазин
1 липня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №72086

Дуже рідко залишаю відгуки але тут залишу. Дуже відповідальний магазин. Замовив станцію в четвер. Зателефонували для уточнення деталей. Зробив передплату. Були деякі нюанси з відправкою ( вимикали світло, трохи не встигли) але магазин завжди був на зв’язку і все вирішили. Отримав в неділю зранку. Все чудово. На відміну від інших магазинів у яких написано, що є в наявності, а потім телефонують і кажуть що нема або ціна дорожча - цей магазин молодці. Рекомендую. дійсно працюють для клієнтів.
Іван Криворучко рекомендує цей магазин
25 червня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №71749

Прекрасний сервіс. Актуальна ціна та наявність. Замовив товар, здійснив передплату за нього (на доставку НП). Від замовлення довелось відмовитись з власних причин. Повернули передплату в повному обсязі. Магазин працює з клієнтам і для клієнта. Рекомендую однозначно.