Мирослава Карп'як рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Внутрішній блок Cooper&Hunter Alpha CH-S09FTXE-NG(I), зовнішній блок кондиціонера C&H R32 NEW CHML-U18RK2-NG, Внутрішній блок кондиціонера Cooper&Hunter CH-S09FTXE-NG(I), Замовлення №СФ-0011356

lizlavrushko не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 квітня 2024

Хотів купити: Внутрішній блок кондиціонера Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S09FTXLA2-NG

Дякую за обслуговування. Менеджер був дуже вічливий, проконсультував і все перерахував. Забезпечив доставку і монтаж вже через 1 день. Встановили все добре і швидко. Тільки у всіх кімнатах, де встановлювали кондиціонери, майстри пошкодили мені паркет.
Відповідь представника «Cooperhunter-centre.com.ua»
Добрий день. Дякую за позитивну оцінку нашого магазину, щодо консультації та оформлення продажу обладнання, а також швидкого та якісного встановлення. Щодо, пошкодження підлоги в місцях встановлення кондиціонерів, обов'язково виправимо або компенсуємо на Ваш розсуд. Дякую.
Дякую магазину, проблему вирішили. Реставрацію паркету компенсували одразу після мого звернення.
18 квітня 2024 Відповісти
Svet-bufet рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Внутрішній блок кондиціонера Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF-NG, Замовлення №БПІНС004664

Дуже рекомендую співпрацю з цим магазином! Увечері домовилися, оплатила, зранку монтажник вже привіз і працював! Як і домовлялися. Швидко і охайно! А інший кондиціонер цього ж виробника зробили ТО без заперечень! Я залишилася задоволена співпрацею)
Представник магазину «Cooperhunter-centre.com.ua»
Дякую за ваш дуже позитивний відгук та рекомендації! Ми завжди прагнемо забезпечити швидке та якісне обслуговування наших клієнтів. Раді, що ви залишилися задоволені співпрацею з нами
25 квітня 2024 Відповісти
Олексій Гаркавий рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Внутрішній блок кондиціонера Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S09FTXF2-NG, Замовлення №0011014

Нормальна ціна. Швидке встановлення із сьогодні на завтра. Монтажна бригада нічого не пошкодила. Оплата на РР.
Представник магазину «Cooperhunter-centre.com.ua»
Олексій добрий день. Дякую за ваш відгук і за те, що оцінили наші послуги. Ваша задоволеність - наш пріоритет
25 квітня 2024 Відповісти
Місцевий рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Cooper&Hunter Unitherm 4 Split R32 CH-HP12SIRK, Замовлення №3672

Товар замовив без проблем продавець дізнався чи є товар в наявності і підтвердив я проплатив на розрахунковий рахунок і отримав товар поштою адресною доставкою за рахунок продавця товар новий все як має бути .
Иван Семененко рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: 4rwX3x@kchN5tit, Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter Supreme Continental (White) CH-S09FTXAL2-WP, Замовлення №0010762

Один з найкращих магазинів на платформі!!! Дуже приємно вражений всією процедурою покупки. Швидкість, якість, ввічливість, додаткова знижка, вирішення будь-яких питань на користь покупця!
Відповідь представника «Cooperhunter-centre.com.ua»
п.Іван добрий день. Дякуємо за ваші теплі слова! Ми раді, що ви задоволені нашим сервісом та обраним кондиціонером. Надіємося, що він відповість вашим очікуванням під час літнього періоду. Щиро дякуємо за ваш вибір та довіру
Олексій рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: Кондиціонер C&H COZY INVERTER CH-S07FTXK-NG, Внутрішній блок кондиціонера Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL (GOLD) CH-S12FTXAL-GD, Замовлення №СФ-0007338

Звертаюсь за цей сезон вже другий раз, вирішив залишити відгук про відмінну роботу магазину)) Якісна консультація від менеджера Віталія (отримав все що обіцяв: чек, гарантія 5 років, знижка;). На наступний день вже змонтували (окрема подяка монтажнику Олегу), швидко, акуратно та чисто! приємно мати справу з офіційним магазином Куперхантер
Відповідь представника «Cooperhunter-centre.com.ua»
Олексій добрий день. Ваш позитивний відгук є дуже важливим для нас. Ми завжди раді надавати вам якісний сервіс та виконувати всі ваші очікування. Дякуємо за вибір офіційного магазину Купер хантер та вашу довіру
Dima Kutsenko рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter Veritas CH-S09FTXQ-NG, Інверторний кондиціонер Cooper&Hunter Veritas Inverter R32 CH-S07FTXQ2-NG, Замовлення №СФ-0006987

Все пройшло вчасно, встановили на наступний день після покупки, все працює, рекомендую
Відповідь представника «Cooperhunter-centre.com.ua»
п.Дмитро дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо ваш час та раді, що встановлення кондиціонера було проведено вчасно після покупки. Ваша задоволеність є для нас пріоритетом, і ми завжди прагнемо надати якісний сервіс. Дякуємо за рекомендацію! З повагою команда Сooperhunter-centre
Kaskade рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Cooper&Hunter CH-S09FTXF-NG, Замовлення №СФ-0007075

Оперативно зв'язалися для уточнення деталей щодо параметрів кондиціонера для нашого приміщення. Зробили додаткову знижку) Встановили в той же день, майстри були професійні, працювали в корзині, не довелося демонтувати склопакет. Враховуючи що ще довелося трохи проводити додаткові роботи впорались швидко. Офіційна гарантія на виріб та монтаж 5 років. Задоволений обраним магазином та сервісом. Дякую!
Відповідь представника «Cooperhunter-centre.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені нашим сервісом та придбанням кондиціонера. Ваші слова про оперативну комунікацію, знижку та професіоналізм наших майстрів дуже цінні для нас. Ми завжди прагнемо забезпечити якісний сервіс та задоволення наших клієнтів. Дякуємо за вашу довіру та рекомендацію! З повагою, Наша компанія
Roman Ihnatenko рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Купив: Інверторний кондиціонер (тепловий насос) Cooper&Hunter Daytona (Black) CH-S09FTXD2-BL, Замовлення №0007043

Купував кондиціонер. Менеджер кваліфікований, підказав все що цікавило. Найбільш приємним було те, що виявилось вільне вікно на встановлення кондиціонера на вечір того ж дня, і вже спати я ліг з встановленим кондиціонером. Хлопці що монтували теж молодці, все пояснили і були дуже охайними.
Відповідь представника «Cooperhunter-centre.com.ua»
Шановний п.Роман дякуємо вам за ваш відгук щодо нашої компанії. Ми раді, що ви задоволені покупкою кондиціонера та отримали якісне обслуговування. Ми завжди ставимо перед собою високі стандарти професійності, тому наші менеджери прагнуть надати кваліфіковану допомогу та відповісти на всі ваші питання. Ми раді, що ви були задоволені спілкуванням з нашим менеджером. Також, ми раді, що ми змогли забезпечити вам встановлення кондиціонера вже в той же день, а ви змогли насолодитися комфортом відразу ж. Наша команда монтажників завжди прагне виконувати свою роботу професійно та охайно. Ми цінуємо ваш комфорт та задоволення від наших послуг. Дякуємо вам за визнання нашої роботи та милі слова. Ваш відгук є великою мотивацією для нас продовжувати надавати вам найкращий сервіс. Якщо у вас виникнуть будь-які додаткові питання або потреба в допомозі, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб надати вам високоякісну підтримку. З повагою, Команда нашої компанії