Андрей Чимбель рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: БФП EcoTank L3260 WI-FI (C11CJ66407, C11CJ66409), Замовлення №678

Замовив мфу Epson, товар був у наявності, ціна відповідала, продавець вічливий, допоміг створити замовлення і відправив товар в той же день. Дякую Вам.
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Дякуємо вам за ваші теплі слова та позитивний відгук про наш магазин. Ваші відгуки мають велике значення для нас, і вони надихають нас рости та вдосконалюватися. Бажаємо вам радісних і теплих днів, і з нетерпінням чекаємо на наступну можливість зробити ваш досвід покупок ще кращим!
Viktoria рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Sony WH-1000XM5 Silver (WH1000XM5S.CE7), Замовлення №653

Из всех предствленных товаров в других магазинах, которые были представлены на хотлайн это единственный, в котором цена соответствоала и товар был в наличии отправили товар в тот же день, большое спасибо магазину)
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Вітаю! Дякуємо Вам за те, що вибрали нас і за такий чудовий відгук. Задоволений клієнт – найкраща нагорода для нас. Наша команда зі щирою любов'ю, акуратністю та уважністю збирала це замовлення. Для нас важливо, щоб ви насолоджувалися роботою нашого сервісу. Сподіваємось, навушники принесли безліч позитивних емоцій. Бажаємо вам удачі та прекрасного настрою. Звертайтесь до нас ще!
Misha tsutsman рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: h33F.tDQTbxpk3q, Кліторальний вакуумний вібратор Pro Penguin Next Generation (SO1641), Ноутбук Aspire 7 A715-51G-51QS (NH.QGDEX.002), Замовлення №641

Рекомендую,забрав усе сподобалось, все відповідає харектеристикам, персонал допоміг зорієнтуватися,
Kirill Huk рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Playstation Portal Remote Player White, Замовлення №646

Швидке оформлення і доставка, персонал знає свою справу.
Денис Охріменко рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Портативна ігрова приставка PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №636

Чудовий магазин, швидка робота, товар відправили одразу
Сергій0176 рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: БФП L3266 + Wi-Fi (C11CJ66411), Замовлення №630

Nameless __88 рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Електрогриль притискний OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №624

Лучший магазин , рекомендую
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Вітаю! Дякуємо вам за ваші теплі слова та позитивний відгук про наш магазин. Ваша задоволеність є нашою головною метою, і ми завжди працюємо над тим, щоб зробити ваші покупки ще приємнішими. Бажаємо вам міцного здоров’я та гарного настрою. Чекаємо на вас знову!
Влад Руссу рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Ноутбук Aspire 7 A715-51G-51QS (NH.QGDEX.002), Замовлення №611

Дякую велике,дуже чудовий товар,рекомендую всім!
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Вiтаю! Дякуємо за ваші теплі слова та позитивний відгук! Бажаємо вам гарного настрою та успіхів. Завітайте до нас ще раз, ми завжди раді вас бачити!
Vadim_Sherb рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Монітор AW2723DF (210-BFII), Замовлення №548

Купив Монітор Alienware AW2723DF. Порівнявши ціни та ознайомившись з відгуками зупинився на інтернет магазині Digitalshop. Достатня кількість позитивних відгуків. Оформив замовлення на сайтi. На протязі 10 хвилин зв'язалися зі мною. Менеджер уточнив всі питання щодо замовлення. Ніяких предоплат не вимагали. Замовлення було виконано швидко. Так як самовивiз був не доступний запропонували доствку кур'єром. Замовлення отримав на наступний день. Магазин рекомендую
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Добрий день! Дякуємо за ваші враження від нашого магазину! Ваші відгуки дуже важливі для нас, і вони надихають нас рости і вдосконалюватися. Бажаємо вам радісних і теплих днів, і з нетерпінням чекаємо на наступну можливість зробити ваш досвід покупок ще кращим!
Наталія Лотоцька рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Миша MX Anywhere 3 Pale Grey (910-005989, 910-006216, 910-005985), Замовлення №524

Після замовлення менеджер перетелефонував одразу, ще мене проконсультували, бо вагалась між двома варіантами, дуже ввічливо все порадив. Відправили в цей же ш день.
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Добрий день! Ми вдячні за ваш відгук та рекомендацію. Ваші позитивні слова є найкращим стимулом для нашої команди. Бажаємо вам гарного настрою та успіхів!