Andrii Bashchii рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Blade Digital Display 20000 mAh PD 100W Black (PPDGL-01, PPBLD100-S, PPBL000201), Замовлення №943

Чудовий магазин. Дуже клієнтоорієнтований й реагує швидко на додаткові запитання щодо товару. Товар отримав дуже швидко за, що вдячний. Рекоиендую даний магазин!!!
Дмитро рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 618 Basic Lux 4, Black (PB618-P-CIS), Замовлення №953

Відправка товару в день замовлення. При отриманні не було ні товарного чеку ні гарантійного талону. Прийшлося вирішувати все з продавцем по телефону. Протягом доби намалювали товарний чек та відправили на вайбер. Тому якщо гарантія не важлива, можна купувати в цьому магазині, а якщо треба гарантійне обслуговування, то краще пошукати товар в іншому магазині.
nape63 рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Lenovo IdeaPad Pro 5 16APH8 (83AR0014RM), Ноутбук Lenovo IdeaPad Pro 5 16APH8 (83AR0014RM), Замовлення №957

Выбирал дочери ноутбук. Понравилась цена и расположение точки выдачи. Заказал. Перезвонили и перенесли выдачу на следующий день. Сходил пешком и забрал. Спасибо )))
Dmitro1996 рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15APH8 (82XT0088RM), Замовлення №910

Хочу выразить благодарность за отличный сервис и оперативность в доставке! Заказывал ноутбук под заказ, ожидая его в течение 3-7 дней, но к моему приятному удивлению, он прибыл уже через 2 дня. Особая благодарность вашему менеджеру за профессионализм и внимательное отношение к клиентам. Спасибо вам за такой замечательный опыт!
Dmytro рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Фен Dyson HD07 Supersonic Iron/Fuchsia (386732-01), Замовлення №698

Швидко передзвонили, на наступний день товар був уже в мене. Все було у заводській упаковці, оригінал. Рекомендую магазин.
Андрей Чимбель рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: БФП Epson EcoTank L3260 WI-FI (C11CJ66407, C11CJ66409), Замовлення №678

Замовив мфу Epson, товар був у наявності, ціна відповідала, продавець вічливий, допоміг створити замовлення і відправив товар в той же день. Дякую Вам.
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Дякуємо вам за ваші теплі слова та позитивний відгук про наш магазин. Ваші відгуки мають велике значення для нас, і вони надихають нас рости та вдосконалюватися. Бажаємо вам радісних і теплих днів, і з нетерпінням чекаємо на наступну можливість зробити ваш досвід покупок ще кращим!
Viktoria рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Sony WH-1000XM5 Silver (WH1000XM5S.CE7), Замовлення №653

Из всех предствленных товаров в других магазинах, которые были представлены на хотлайн это единственный, в котором цена соответствоала и товар был в наличии отправили товар в тот же день, большое спасибо магазину)
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Вітаю! Дякуємо Вам за те, що вибрали нас і за такий чудовий відгук. Задоволений клієнт – найкраща нагорода для нас. Наша команда зі щирою любов'ю, акуратністю та уважністю збирала це замовлення. Для нас важливо, щоб ви насолоджувалися роботою нашого сервісу. Сподіваємось, навушники принесли безліч позитивних емоцій. Бажаємо вам удачі та прекрасного настрою. Звертайтесь до нас ще!
Misha tsutsman рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: h33F.tDQTbxpk3q, Кліторальний вакуумний вібратор Satisfyer Pro Penguin Next Generation (SO1641), Ноутбук Acer Aspire 7 A715-51G-51QS (NH.QGDEX.002), Замовлення №641

Рекомендую,забрав усе сподобалось, все відповідає харектеристикам, персонал допоміг зорієнтуватися,
Kirill Huk рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Sony Playstation Portal Remote Player White, Замовлення №646

Швидке оформлення і доставка, персонал знає свою справу.
Денис Охріменко рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim 1TB, Замовлення №636

Чудовий магазин, швидка робота, товар відправили одразу
Відповідь представника «DIGITALSHOP»
Доброго дня. Нам неймовірно приємно, що ви оцінили роботу нашого інтернет-магазину. Ваш позитивний відгук стимулює нас до дальших покращень. Бажаємо вам удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на можливість знову вас обслуговувати!