Андрей Бей рекомендує цей магазин
23 травня 2022

Купив: SSD Samsung 970 EVO Plus 1 TB (MZ-V7S1T0BW), Замовлення №61601

Відповідь представника «UTC- комп'ютерний магазин»
Спасибо за отзыв! Ждем Вас снова.
Роман Мельник рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Купив: SSD накопичувач Samsung 970 EVO Plus 1 TB (MZ-V7S1T0BW), Замовлення №61578

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Вперше замоляв у цьому магазині - ціна найнижча, товар в наявності, потрібно було 2 таких. Передплата повна. Приємно - магазин працює в неділю, оплатив онлайн, в неділю ввідправили і у понеділок забрав з Нової пошти. Чудово - пакування заводське, не пошкоджене, запаковано надійно. Працюють. Магазину дяка! Реомендую!
Дякуємо! Чекаємо на Вас знову.
CODEONETEAM рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 травня 2022

Купив: Zalman X3 Black, Замовлення №61446

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару

Ярослав Петренко рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: Crucial MX500 250GB 2.5

Перезвонили за минуту, и доставили еще через несколько часов. Цена самая низкая среди всех магазинов, по понятным причинам)) Все понравилось.
Dmytro Prykhodko рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Купив: Процесор Intel Core i5-11400 (BX8070811400), Замовлення №60607

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Петро7 рекомендує цей магазин
20 січня 2022

Купив: SSD накопичувач PATRIOT Burst 480 GB (PBU480GS25SSDR)

Yurij рекомендує цей магазин
6 жовтня 2021

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Crucial 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Ballistix Black (BL2K8G32C16U4B), Процесор Intel Core i5-11400F (CM8070804497016), Замовлення №59112

Плюсы: Самая низкая цена на мой процессор и память на момент покупки, товар пришел быстро, цены актуальны, обслуживанием доволен. Минусы: Есть комиссия банка продавца при оплате.
Спасибо! Ждем Вас снова.
Павел Биленко не рекомендує цей магазин
17 вересня 2021

Хотів купити: Palit rtx 3060ti dual, Замовлення №58949

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Второй раз пытаюсь заказать в данном магазине и второй раз одно и тоже. Вечером стоит "вкусная" цена и товар в наличии. Делаю заказ, приходит подтверждение, а утром перезванивают и говорят, что товара уже нет или он в резерве. Первый раз 3080ti так же заказывал... Что, майнеры больше предлагают? Не серьёзный магазин. Такое отношение к клиентам крайне ге приемлимо.
Vega Vega рекомендує цей магазин
12 серпня 2021

Хотів купити: Компьютерная мышь

На сайте указано время работы до 17.30, потратит почти час времени чтобы доехать, приезжаю в 17.25, магазин закрыт наглухо, трубку никто не берёт. Не прошло и пара часов, как человек перезвонил и подвез мышь прямо к дому. Приятно удивлен таким отношением.
Спасибо! Ждем Вас снова.
Demitriss null рекомендує цей магазин
8 липня 2021

Купив: Відеокарта Sapphire Radeon RX 6800 XT SE 16 GB NITRO+ (11304-01-20G)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Покупал месяц назад в этом магазине видяху. Самая низкая цена на рынке, плюс возможность забрать в тот же день.