LanaS589 рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: WD Elements WDBU6Y0020BBK, Замовлення № № 70014

Все відбулось блискавично швидко, особливо доставка, навіть не очікувала. Дякую за роботу. Магазин рекомендую.
Mr Миколайович не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 лютого 2024

Хотів купити: SSD накопичувач KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G)

Не сподобалося: відвантаження товару

16.02 - магазин звернувся для вирішення ситуації, прояснив чому так склалося і безкоштовно зробив адресну доставку товару по Києву. Комплектуючі топ, все запрацювало з першого запуску! сподіваюсь CRM долаштують і залишать опцію замовлень+сповіщень по імейлу
16 лютого 2024 Відповісти
X-Volt рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач KC3000 1024 GB (SKC3000S/1024G), Процесор Core i5-12400 (BX8071512400), Замовлення №69814

Покупал I5 12400 и SSD KC3000 1TB. Через три дня забрал заказ в магазине. За это время цена немного изменилась, но оплатил по той цене, которой заказывал.
white-light рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Seagate Basic 2 TB Gray (STJL2000400), Замовлення №69596

Знаю этот магазин давно, но также почему-то давно не покупал тут. Снова сейчас сделал покупку. Надеюсь Вы переживете это трудное время, а мне не придется проверять сервисный центр)
Иван_91 рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Процесор Core i5-12400F (BX8071512400F), Замовлення №69053

Замовив процесор, передзвонили за 10хв. Уточнили адресу, та скинули реквізити, ближче до вечора, замовлення вже їхало до мене новою поштою. Запаковано гарно, чек та гарантійний талон присутні. Коли настане час оновити комплектуючі комп'ютера, знову звернусь до цього магазигу.
Михаил Ткаченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 грудня 2023

Хотів купити: Материнська плата ASUS PRIME B760-PLUS

Не сподобалося: відвантаження товару

Питання з компанією були вирішені, співпраця завершилась на позитивній ноті, буду звертатися, ціни мають гарні.
dronosaur рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Tenda AC8, Бездротовий маршрутизатор (роутер) AC8, Замовлення №68693

Швидке та якісне обслуговування, дякую!
Alex Levchenko не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Хотів купити: Ноутбук Extensa 15 EX215-54-36EB (NX.EGJEX.00R)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Продавець порушує права споживачів, не використовує банківський термінал для оплати товару. Як у вас це виходить? Податкова в курсі? Читайте закон і не порушуйте його.
Відповідь представника «UTC- комп'ютерний магазин»
Доброго дня! Оплата через термінал у нас доступна. Прохання з нами зв'язатися. Ваше питання буде вирішене. Дякую!
Виталий Вяткин рекомендує цей магазин
16 вересня 2023

Купив: Лінійно-інтерактивне ДБЖ EG-UPS-035, Замовлення №67722

litv рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Миша Logitech M90 Dark (910-001794, 910-001793), Замовлення №67370

Замовив. Хвилин через 10-15 передзвонили з магазину та попередили, що доставка курєром буде виконуватись довше - одразу переоформили на доставку новою поштою (стало на 10 грн дешевше). Замовляв 17.08.2023 13:23, а 18.08.2023 11:30 вже отримав.