Ціна збігалась із заявленою на hotline
Dmitry рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Материнська плата ASUS ROG STRIX B650E-I GAMING WIFI, Замовлення №72462

Делал заказ №72462. Все привезли вовремя и оперативно. Весь товар рабочий. Заказываю уже не первый раз здесь, в целом магазин радует оперативностью и ценами. В заказе присутствовали 2 материнские платы ASUS ROG STRIX B650E-I GAMING WIFI в комплекте которых должны были быть фирменные наклейки и брелки для ключей. В обоих коробках этого всего не было. Кто-то их вытащил. Мелочь, а неприятно. Хорошо хоть не вытащили болтики или провода.
Руслан Хоминич рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Logicpower lp 12-7 an, Замовлення №72618

Максим Баранов рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Процесор Intel Core i5-12600KF (BX8071512600KF), Замовлення №72564

Хорошее обслуживание, вежливые и внимательные сотрудники. Рекомендую, однозначно!
pisar рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston XS2000 4 TB (SXS2000/4000G), Замовлення №72229

Все отлично привезли в срок , все хорошо.. рекомендую магазин...
Natalia Sobol рекомендує цей магазин
16 червня 2024

Купив: Флешка Kingston 128 GB DataTraveler SE9 Gen 3 Gold (DTSE9G3/128GB), Замовлення №71739

Все чудово, швидко, упакували якісно, краща чесна ціна!!!
Юрій Мартинюк рекомендує цей магазин
13 червня 2024

Купив: ДБЖ та Акумулятори, Замовлення №71813

Дякую за сервіс.
shved2 рекомендує цей магазин
13 червня 2024

Купив: Лінійно-інтерактивний ДБЖ LogicPower 12V LPE-B-PSW-1000VA+ (600Вт) 1-30A (19407), Замовлення №71693

Дякую магазину. Все пройшло без проблем.
aspid76 рекомендує цей магазин
10 червня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 5600X (100-100000065BOX), Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER GAMING OC 12G (GV-N407SGAMING OC-12GD), Замовлення №71758

Швидко і ціни приємні
slava150269 Kulchitskiy рекомендує цей магазин
7 червня 2024

Купив: Cougar Armor Titan PRO Royal - крісло, Комп'ютерне крісло для геймера Cougar Armor Titan PRO Royal, Замовлення №71777

Співробітники магазину працюють на відмінно. Якість товару висока, Ціна товару відповідає заявленій, Терміни поставки виконані, Персонал на висоті допомогли з транспортуванням та завантаженням (хоча не були зобов'язані) Рекомендую магазин на 100 відсотків.
Serhii2022 рекомендує цей магазин
7 червня 2024

Купив: Kingston XS1000 1 TB (SXS1000/1000G), Замовлення №71816

Чудове обслуговування! Ввічливий персонал, професійні консультації, зворотній зв'язок. Магазин однозначно рекомендую!