AnastasiiaPanchenko рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: HP Victus 15-fa1093dx, Замовлення №956955

Швидко зв'язалися, запропонували рівноцінну заміну аби не чекати на замовлений товар. Все добре
Відповідь представника «iTMag»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно отримувати такий зворотний зв'язок від наших клієнтів Приємного користування та до нових зустрічей.
Vad Sar рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Dash F15 FX517ZC (FX517ZC-WS51), Замовлення №994968 - 15/12/2023

Iryna Zhuravkevych рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Машинка для стрижки Xiaomi Riwa RE-6305, Замовлення №965045

Андрей Геннадич рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Ноутбук HP Victus 15-fa1093dx (7N3S2UA), Замовлення №783697

созвонился заранее, уточнил все интересующие моменты благодаря очень толковому оператору Александру. приехал, включили ноут, поклацали, проверили, купил. Ещё договорились с менеджером о бесплатной замене ОЗУ (сегодня проверим поменяют или нет). в общем магазин очень хорош! цены, обслуживание клиента, сервис. Лично я доволен, огромное Вам спасибо)
Sergeyk рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB Glacier Blue, Замовлення №143964

Покупка пройшла успішно, обслуговуванням задоволен
Виталий Калугин рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256GB Black, Замовлення №959442

Магазин чи точка видачі сподобались, усе пояснили та вітдали. Товар і ціни актуальні, менеджери привітні.
Ольга рекомендує цей магазин

Купив: ASUS TUF Dash F15 FX517ZC (FX517ZC-WS51), Замовлення №336299

Дуже хороше обслуговування менеджера, відправлення в день замовлення.
Abstractida Beats рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook Pro 16X OLED K6604JV Black (K6604JV-MX074), Замовлення №451552

Менеджер Кирилл топ) Допоміг підібрати вірний товар , швидко все зібрав . Компетентний , рекомендую
Влад рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Викрутка з комплектом біт / стрижнів MiJia Screwdriver Set (MJJXLSD002QW), Замовлення №287765

Оперативно, товар був в наявності, ціна не змінилася, все чудово
VOLODYMYR SAVITSKYY рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: ASUS ROG Zephyrus G15 GA503QR (GA503QR-HQ071T), Замовлення №136716

З ноутбуком були нюанси у вигляді заводського браку, але менеджер все швидко вирішив, а магазин компенсував затрати на доставку, запропонували інший ноутбук і з ним все гаразд, товар новий запакований, швидка відправка, в загальному рекомендую.