fog не рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: ASUS Vivobook Pro 15 OLED M3500QC-L1298 (90NB0UT2-M00EA0), Замовлення №2853387066

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Відповідь зможемо Вам надати в телефонному режимі. З повагою, команда MOYO
Тарасенко Даниил не рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Keychron C1 87Key Gateron G Pro Brown NoLED ENG/UKR USB Black (C1K3_KEYCHRON), клавіатура Keychron C1 87Key Gateron G Pro Brown NoLED ENG/UKR USB Black (C1K3_KEYCHRON), Замовлення №2825728830

Відповідь представника «MOYO»
Ігор Савчук не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 січня 2024

Купив: Материнська плата GIGABYTE B450 AORUS ELITE V2, Замовлення №2820664279

Відповідь представника «MOYO»
Ваші вибачення прийняті... Думаю далі порозуміємося.
4 січня 2024 Відповісти
Ян Ткач рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Навушники TWS Belkin Soundform Immerse White (AUC003BTWH), Замовлення №2838557880

Дуже дякую! Все на вищому рівні !!!
Oleg Golomoz рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Монітор 27, Замовлення №2837207500

Пришло всё в срок, всё соответствует. Проблема была только при заказе: заказывал как подарок, к сожалению, оператор позвонил получателю (человеку, для которого был подарок) и "согласовал" с ним заказ... подарок не удался.
lighteningdark рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Тример для брів, носа і вух Philips NT5650/16, Плед Ardesto Плед Flannel Сірий 160х200 см Ялинки (ART0110PB), Замовлення №2845986846

Купував тример Philips NT5650/16 та плед Ardesto. Гарна ціна та досить швидка безкоштовна адресна доставка - замовлення приїхало вчасно, я задоволений
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Egor Slepakov не рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Ігрова миша HyperX Pulsefire Haste WL, White (4P5D8AA), Замовлення №2847633297

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Зворотній зв'язок буде надано Вам у телефонному режимі. З повагою, команда MOYO
Забрав я сьогодні тільки мишку) і що я побачив? Це був максимальний комбо що я міг тільки уявити собі! Мишка прийшла не першої свіжості, упаковка розкривалась, відбитки пальців по всім поверхностям, я просто в шоці! Тут неможливо додати фотографії, всі фото я відправив в підтримку. І мене заспокоїли) можуть мені її поміняти в магазині або новою поштою)))) СУПЕР!! Я дуже вдячний магазину МОЙО за такій досвід.
2 січня 2024 Відповісти
Андрій рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Жорсткий диск Transcend StoreJet 25C3S 2 TB (TS2TSJ25C3S), Замовлення №2848155082

Дякую хотлайну, дякую moyo. 10/10!
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Sergey не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 грудня 2023

Хотів купити: Зарядний пристрій GoPro Dual Battery Charger + Battery Enduro (2 шт) для Hero9, Hero10, Hero11 Black, № 2846360225 від 28.12.2023

Відповідь представника «MOYO»
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками, щоб подібні ситуації більше не повторювались. з повагою, команда MOYO
Акумулятори привезли. Але такого я не бачив даже в армії.
29 грудня 2023 Відповісти
Игорь Донцов рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Tefal Panini Grill GC241D38, Замовлення №2842079119

Замовив самий звичайний гриль без якихось прикрас від Tefal з доставкою до магазину у Трускавці. Доставили швидше ніж було оголошено. У магазині хороші продавці. Що ще сказати, хороший магазин, не перше моє замовлення у МОYO, не погані ціни, мені подобається, магазин можна рекомендувати.