flaone рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Монітор Dell 32 Curved 4K UHD S3221QSA (210-BFVU), Замовлення №2871657513

Обрав товар на hotline, перейшов на сайт Moyo, оформив замовлення -з самовивозом - все прийшло чітко у заявлені строки. Єдине, що сподобалось обслуговування безпосередньо у магазині Moyo у Житомирі. Продавець не був достатньо клієнтоорієнтовним, паралельно обслуговував інших покупців, покинувши мене в очікуванні коли він відправить суму на термінал для оплати
Andriy Hooke рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Ноутбук LENOVO ThinkPad L15 G4 T (21H3005QRA), Замовлення №2867091621

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Хоча і змушений був почекати трохи довше але враховуючи "допомогу" поляків, що блокують таможні, це не дивно і не проблема магазину а спільна. Головне все приїхало новеньким в найкращому вигляді і вже працює невтомно.
Bearded_Donut рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Адаптер живлення Lenovo 65W Standard AC Adapter, Замовлення №2871574704

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Хочу звернути увагу на роботу працівників колл-центру. Люди працюють 24/7. В вихідні дні без перерви приймають дзвінки від клієнтів. Інколи нормальні, інколи неадекватні з криками на них. Ці хлопці та дівчата просто молодці. Багато хто просто не розуміє на скільки складна та виснажлива ця робота. Хочу подякувати персоналу колл-центру.
Юлия Шульгина рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Котячий наповнювач Природа Sani Pet бентонитовый крупный 5 кг (PR240779), Замовлення №2865629862

Доставку в цьому магазині замовляла вперше і залишилась дуже задоволена. Інформування вчасне, кур'єр на зв' язку, ввічливий і спілкуватися з ним було приємно. Буду ще робити замовлення в цьому магазині і всім рекомендую.
Ігор Мотрич рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 256GB Blue (MPQ93), Замовлення №2867036488

Дякую за працю
tinyflake рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Ігрова поверхня ASUS ROG Scabbard II (90MP0210-BPUA00), Замовлення №2863058218

все чудово, дякую.
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
iSandroX не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
23 січня 2024

Купив: Телевизор LG OLED 65C3 (OLED65C36LC), Замовлення №240110518

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. З повагою, команда MOYO
Ирина рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Графічний монітор Huion Kamvas Pro 16 2,5K, Замовлення №2864443857

Сподобалась швидка доставка до магазину та приємне обслуговування
Оксана Адушева рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Капсули для проблемної шкіри та шерсті Canina Petvital Dеrm-Caps 40 г 100 капсул, Замовлення №2862090008

Кабанова Елена рекомендує цей магазин
21 січня 2024