Dima Khmara рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Купив: Шолом гірськолижний Rossignol Reply Impacts Blue / размер ML 54-58 (RKHH203 0ML), Гірськолижна маска Rossignol Spiral Black (RKJG204), Замовлення №20450644903723

Брав шолом і окуляри,менеджер зв'язався дуже швидко уточнив за розмір,відправили дуже швидко в 8 ранку вже було на відділенні,все сподобалось!
Yevgeniy Galimov рекомендує цей магазин
25 грудня 2022

Купив: Термос Primus Vacuum bottle 0.75L S/S (737865), Замовлення №20450639136283

Дуже задоволений отриманим термосом! Також хочу відмітити продавчиню та її відношення (розуміння) до мене, як до клієнта. Отримав товар дуже швидко разом із приємними бонусами! Слава Україні!
Відповідь представника «Спорт Континент»
Щиро вдячні за відгук, та високу оцінку нашої роботи ! Героям Слава !
Олександр Книш рекомендує цей магазин
25 грудня 2022

Купив: Viking Термобілизна жіноча Lava Merino Primaloft Lady Set розмір XS, Замовлення №1

Замовив термобілизну дружині на подарунок, зв'язалися зі мною швидко, надали всю інформацію, відправили дуже швидко, якість матеріалу висока. Ніяких нарікань ні на товар ні на магазин немає. Все пройшло так як це має бути у розвиненій державі. Дякую співробітникам магазину - Ви найкращі!!!
Відповідь представника «Спорт Континент»
Радіємо що все підійшло), працюємо на Славу нашої держави ! Звертайтеся!
Сергій Бойко (designboyko) рекомендує цей магазин
10 грудня 2022

Купив: Лижні палички та шолом Head

Шолом Head Radar просто ідеальний, також палички дуже якісні і зручні. Чудовий магазин спортивного обладнання. Дуже рекомендую. Планую надалі тут купувати товари
Людмила Мурланова рекомендує цей магазин
27 вересня 2022

Купив: Термобілизна чоловіча

Приємно задоволена роботою магазину! Відмінна консультація! Швидке відправлення! Рекомендую куплені товари та магазин! Дякую всім!
Світлана Королюк рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Спальник

Дякую за допомогу у виборі! Оперативну доставку! Спальник чудовий!
Maryna200289 рекомендує цей магазин
16 вересня 2022

Купив: Термобілизна Odlo та Viking

Дуже рада, що зробила замовлення саме в цьому магазині)Товар був у наявності, якісний. Дуже ввічливі продавці, які допомогли підібрати товар, який шукала. Швидка відправка! Раджу купувати у цьому магазині!
Александр Д рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Термобілизна чоловіча Viking Lan Pro Merino Set, Термобілизна Жіноча Viking Lana Pro Merino Set Grey

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відправили швидко, костюми якісні та гарні. Дуже задоволені. Дякую.
Ігор Артемчук рекомендує цей магазин
23 серпня 2022

Купив: Шкарпетки

Якісний сервіс, фахова консультація та гарна Українська мова, рекомендую!
Den8448 рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Terra Incognita alfa2

Було в наявності. Відправили в той самий день Це було принципово. Все дуже класно