31 липня 2014

Все сподобалося! Перетелефонували на протязі 2 хвилин. замовлення без проблем. Купував рюкзак. Ціна була нижчою на 100 грн. нижчою, ніж в інших магазинах. Товар відправили через Нову Пошту. Прийшов за 2 дні. Вартість доставки магазин бере на себе. Приємно вразила якість упаковки. в целовані, зверху коробка, куча стрейчу, і все це добротно обмотано скотчем. пройшов би вогонь, воду і мідні труби.!!!) Рекомендую даний магазин!!!
Дмитрий рекомендує цей магазин
26 червня 2014

Заказывал рюкзак Terra Incognita Freerider 35. Акционная цена, подарок к рюкзаку, бесплатная доставка. Ребята молодцы.
23 квітня 2014

Понравилось: - актуальность цен вместо предупреждений "в связи с нестабильностью курса, цену уточняйте лично", - цена, - ассортимент, - оперативность отправки, - подарок к покупке :) в львовских инет-магазинах вообще приятно покупать - сам из Одессы
17 серпня 2013

Значить купили ми палатку Marmot earlight 2 для вело-походів і думаю не прогадали будем пробувати на наступному тижні в горах а зараз тільки можу сказати шо розклали її дома і воно дійсно коштує тих грошей ще й в подарунок до неї взяли футболку Salomon. В магазині всьо класно приємні продавці. Тому магазину добра і хороших покупців а сервісу Хотлайн дякую, що помогли вибрати найкращу ціну і класний магазин.
Ksenja рекомендує цей магазин
26 червня 2013

Решила прикупить рюкзачок, Позвонила в магазин рюкзак был в наличии отправили сразу после оплаты все было сделано быстро и оперативно присматриваюсь теперь за спальником тоже Pinguin.
Оk рекомендує цей магазин
10 травня 2013